ברוכים הבאים, אורח

אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו 482 צפיות

אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108121

• מתחזק2
  • חבר חדש

וואלה לא מבין את מי שכותב שהיו לו תקופות של כמה חודשים שהוא נקי ואז הוא נפל.....
אם לי הייתה תקופה כזאת הייתי מאושר!!!!!!
אצלי להיות תקופה נקי אומר שאני מאונן רק פעם בשבוע!!!!

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108131

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

ראשית כל אתה צריך להיות מאושר שזכית להכנס לשמור עיניך בעודך בחור.
איך לך מושג כמה ההתמכרות הורסת חיי נישואין.
עכשיו אתה צריך להבין שאין לך סיכוי להלחם בהרגל המגונה הזה, זה פשוט מחלה שאלהים נתן לך אותה מתוך החשבון שלו, אולי בהמשך תבין את התועלת שהיה לך בה או אולי לא תבין אף פעם, זה לא משנה.
כעת אתה צריך להתמקד מה יכול להשאיר אותך נקי כל יום "רק להיום".
בכל רגע שבא לך לאונן או לפורנן, תגיד לעצמך בסדר אין בעיה רק לא עכשיו אלא עוד שעה, וכך תדחה את זה משעה לשעה עד שיגמר לך היום בנקיות.
ואז תשתחווה לאלהיך ותודה לו על היום הנקי הנפלא שנתן לך.
בהתחלה ה"יצר" או ה"מחלה" [או איך שתקרא לזה] יגידו לך, שלא צריך לעשות את זה כמה ימים כי בעבר היו לך בקלות כמה ימים נקיים, אבל אתה צריך להבין שזה מתנפח לו בפנים ובסוף זה מתפרץ ללא יכולת לעצור. לכן אסור לוותר.
הסוד הוא לעשות פעולות פשוטות וקצרות כמה פעמים ביום
להתקשר לחברים, להתפלל לאלקים, לעשות פעילות בפרט כשמתעורר ההרגל לעשות את שלו.
ומה בקשר לספונסר?
עוד לא מצאת?
חבל על כל יום שעובר!!
בקבוצות החיות אפשר למצוא ספונסר בקלות.
"באנו לקבוצות ונסוגנו מן ההרגל שלנו" אנו אומרים!
כדי להפסיק הרגל רע אנו צריכים את להזיז את הגוף שלנו וללכת אל הקבוצות! אין ברירה!
כדאי לך לעבור על כל 20 הכלים שבדף הבית של האתר
ולעשות כל מה שמתאים לך כדי להחלים.
חבל על חיי הנישואין לך אם לא תצליח להחלים לפני כן.
אוהבים אותך מאוד
אריה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108139

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברשותך אענה במשל
אדם שנכנס להילחם בזירה מול אלוף העולם באיגרוף כל פעם הוא נכנס לזירה ויוצא על אלונקה לבית חולים לאישפוז של כמה ימים עם שברים בצלעות 
האם תקרא לאדם כזה מחלים אחרי שבמקום להכנס לזירה כל שבוע ואחר כך להחלים 5 ימים בבית חולים הוא יכנס אחת לחודש או אחד לחצי שנה לזירה ומשם לבית החולים ?
או רק כשיחלים לגמרי ולא יכנס יותר לזירה 

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108151

• מתחזק2
  • חבר חדש

מצטער אחי. .לא כל כך הבנתי את המשל

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108156

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

אני נזכר שבאחד הקבוצות ברחבי הארץ שנקלעתי לשם.
פגשתי מכור אחד שאמר שהוא אסיר תודה על כך שהוא "הולך" להשתמש רק פעם בשבוע ולא כל יום...
לאחר הפגישה הזכרתי למזכיר של הקבוצה שהדרישה היחידה לחברות היא הרצון להיות מפוקח מינית.
בכל אופן
כאן בפורום כנראה לא יזרקו אף אחד, אבל בודאי שהשאיפות של כל אחד כאן הוא להיות מפוקח לגמרי ולא רק להוריד מינון.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108160

שלום לך חבר יקר!
ראשית אגיד תודה לחברי "אריה הענק!" ול"צריך חבר" על תשובתיהם המדויקות.
אני אחזור שוב על מה שכבר כתבתי פה בעבר בפורום.
שימוש זה שימוש, ולכן מכיוון שאנחנו מכורים לתאווה, גם אם תפעל עליה בתכיפות קטנה יותר ממה שהיה עד עכשיו, א- זה לא אומר שהחלמת. ב- זה תמיד יכול להדרדר חזרה לאובדן שליטה.
בנוסף לזה חיים מפוכחים וחיים בתאווה (גם כשמאוננים רק פעם ביום נניח) הן שתי מציאויות שונות.
כשאתה בתאווה אתה חושב תאווה, נושם תאווה, חי תאווה.
ולכן כל עוד לא תעשה צעדים ופעולות על מנת להתרחק מזה כמה שיותר, זה תמיד עלול לשאוב אותך פנימה וחזק הרבה יותר, כי אתה תהיה רעב. על עצמי אני יודע. חוזרים רעבים מסטולים, מוכנים לעשות הכל כדי להשביע את הרעב שלה. זו הייתה נקודה ראשונה.
נקודה שניה ולא פחות חשובה, במהלך התוכנית פוגשים חברים רבים בתוכנית. כולם מתמודדים במאקרו עם אותה הבעיה- תאווה, ואילו במיקרו לכל אחד ואחד יש התמודדות מעט שונה. כמובן שגם אופי השימוש שונה מאחד לאחד.
מכיוון שכך אין ממש מה לקנא בחברים אחרים, כי זה לא יקדם אותך להחלמה.
זכור לי פה פוסט, שמישהו כתב שהיה להם אחד בקבוצה שהיה מאונן רק פעם אחת ביום, אבל היום שלו היה משובש לחלוטין בגלל שהוא היה חי בפנטזיות כל היום. ולכן אנחנו צריכים. א- להפסיק לקנא. ב- להבין שכל שימוש הוא שימוש ולא סופרים ימי נקיון רק מתי שגומרים או לא.
אני חושב שאם תהיה מאושר בחלקך זה יקל עליך להתמודד עם התוכנית.
בנוסף כמו שאריה כתב עליך לשאוף להיות נקי לכל החיים.
אנחנו חייבים לשאוף לנקיות, כי שמה נמצאת השפיות.
אוהבים ומאחלים בהצלחה
אוהב ה'

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108177

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

נראה לי שלא הבנתי פה מישהו, 
ממתחזק הבנתי שהוא משתף אותנו בכך שהוא נדהם מאלה שנופלים אחרי תקופות ארוכות בעוד הוא מקיז דם להביא 7 ימים, ואם הוא היה מצליח להביא כמות של חודשים נקיה הוא היה מאושר ( ולא נופל יותר?!) 

יש פה כמה שהגיבו, ומתגובתם הבנתי שהם הבינו את מתחזק אחרת ממני, הבנתי שהם הבינו בו 
שהוא הציב לעמו מטרה של 7 ימים נקיים, 
אני לא רוצה להיות חופר, אבל כיוון שמאחורי הפוסטים יש אנשים שכותתבים אותם אני חייב לקרוא את הדברים טוב ולהבין אותם ליפני שאני מגיב, 
אשמח שמישהו יעשה לי סדר... 

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108187

• גדול
  • רצף ניקיון נוכחי: 61 ימים
  • חבר חדש

התאווה לא מחפשת את הנפילה העכשווית אלא בעיקר את הנפילות הבאות לכן, עשה לך חג על כל יום שעובר נקי ואל תחשוב על הימים הבאים. 
דרכנו לצרף את כל המעשים שלנו למעשה אחד ארוך ואם אתמול נפלתי איך אני היום מסתובב ברחוב והולך להתפלל, איך אני משקר על כל העולם שאני שומר תורה ומצוות? עלינו לצרף מעשים טובים, מעשים ראויים, מעשים שאנחנו שלמים איתם אבל מעשים של נפילות, תפריד וגם אם אתמול נפלת זה לא קשור לזה שהנה אני שם ובוא נמשיך.

תגובה: אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו לפני 6 שנים, 11 חודשים #108189

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

אתה "גדול"
שלום לך חבר חדש.
אתה מוזמן להציג את עצמך באשכול משלך חדש.
נשמח לשמוע מה הביא אותך לכאן
עם מה אתה מתמודד?
מה עוזר לך באמת להביא לעצמך ימים נקיים?
הרעיון שכתבת כאן הוא איך לא להשתמש בנפילות כדי להמשיך ליפול אבל לא איך לא ליפול בכלל
אוהב אותך
אריה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן