ברוכים הבאים, אורח

נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... 929 צפיות

נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109151

• adir1551
  • חבר חדש

אני לא יכול כבר להתמודד עם עצמי , אני כל הזמן נופל ומאבד את החיים של עצמי,
אני מלא באשמה וחרטה ומצד שני אני מתאושש מהנפילות מהר ומרגיש כאילו לא נורא לא קרה כלום...
אני שונא את עצמי עד מוות אחרי הנפילה, אבל רבע שעה אחר כך אני שוב מרגיש "בסדר" מעודד את עצמי שזה נורמלי כי אני מכור ... ומצד שני לא מתייחס לעצמי כמכור ומטפל בבעיה , אני רוצה להצליח בתחומי חיי ולהשקיע ולכן לא משקיע בתכנית, אני כבר שנה מתנדנד יום אחד רוצה להשקיע את כל כולי בתכנית, יום אחר מרגיש שאני צריך להשקיע בחיים,
אני לא מאמין שאני יכול להפסיק ליפול... כי אני לבד באמת לא יכול... אבל אני לא יודע לבקש עזרה ,או שכן?... 
ואני לא בטוח שאני הגעתי לקרקעית אבל אני ממש לא רוצה להגיע לשם... איפשהו אני חושב שזה הסיבה שאני לא מצליח להישאר נקי יותר משבוע, כי עוד לא סבלתי באמת? או שכן סבלתי מספיק והגיע הזמן לצאת?
קיצר אני מבולבל ומיואש מעצמי לא יודע איך להפסיק לא יודע איך לפנות לספונסר ולחברים , לא יודע איך לפנות לעצמי יותר...
אולי אני יוותר וזהו ...
אולי אני פשוט יזרוק את זה על אשתי והיא תפגע (אני לא רוצה לפגוע בה אבל אני יודע שהיא תישאר איתי למרות זאת) מאוד ואז אני יעזר בה להפסיק 
אולי אני צריך לעזוב את המקצוע שלי שדורש להיות עם מחשב . אבל אני לא רוצה ......
אולי אני פשוט בנאדם שעושה הכל בדרך הלא נכונה.. 
אולי אין סיכוי להתחבר לעצמי לבורא עולם באמת,רק להיות תמיד עבד לבעיות הנפשיות שלי...

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי adir1551.

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109153

יאוש זה הזדמנות לצמוח.. זה בעצם הבנה שמה שאני עושה עד עכשיו משאיר אותי באותה נקודה. 
ולכן צריך לתפוס יוזמה ולחשוב איך יוצאים מכאן. 

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109154

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אדיר היקר 
יצא לך לדבר עם חברים מהתוכנית בטלפון לא רק בפורום ?
לי זה הועיל מאוד ואם צריך המייל שלי פה needfriendelul@gmail.com
יותר מאשמח להודעה ממך
בהצלחה 
ורק שתזכור כולנו התחלנו כאן לאחר נפילה כואבת

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109159

• adir1551
  • חבר חדש
כן יצא לי... אני הולך למפגשים...
אבל חסר מוטיבציה מתמקד בצעד 0

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109170

שלום לך אדיר היקר!
מקווה כי התאוששת מעט, בכל מקרה אוהבים אותך.
התוכנית עד עכשיו לכל מי שניסה אותה הצליחה ליישם את מה שהיא מתיימרת להביא, היא מתיימרת לתת לאנשים נקיון פכחון וחיבור לעצמנו ולסובבים.
מכיוון שכך אל לך להתייאש, זקוף את ראשך, תסתכל למטרה בעיניים ותבין שיש תקווה, יש דבר כזה חיים בלי תאווה (כאובססיה וכמחלה), יש דבר כזה שנקרא שחרור וזה משהו מדהים. אני יכול להבטיח לך שאם תמשיך לבוא, תמשיך להתמיד, ותעשה את הפעולות כמו שצריך. מובטח לך ניקיון.
למה? כי זאת אחת ההבטחות המרכזיות של התוכנית שלנו.
בלבלתי את השכל מספיק. (בכל אופן אם אתה צריך עוד עזרה במשהו אתה תמיד יכול לפנות אלי בפרטי, אני מאמין שאתה יודע איך לעשות את זה...)
בהצלחה רבה רבה
אוהבים אותך

אוהב ה'

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109174

איפה אתה כן טוב? ומה עובד לך?

מיואש זה פירושו שמנו את המטרה בצד.

אם רוצים חיים, צריך לשאול את אלו שעשו דרך כשלנו.

בהצלחה נשמה. אוהב!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109191

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך, אם אתה הולך למפגשים, אז המצב טוב,
תמשיך לבוא, תחלוק שוב ושוב עם חברים לדרך,
וכולי תפילה עבורך, שתמצא את הדרך הנכונה להחלמה איכותית.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109196

• adir1551
  • חבר חדש

תודה רבה חברים על העידוד והתמיכה ! 
אני מקווה שאמצא באמת שלווה וכוון ותשובות לחוסר ישוב הדעת הזה...
לפחות אני שמח שאני לא שאנן לגמרי ולא שמתי את המטרה בצד...
להיות פיכח ונקי זה מהות חיי ובעזרת השם אמשיך לשתף ולהתחבר..
אני עדין לא מרגיש שעליתי על הדרך שלי ואני מחכה לה בחוסר סבלנות(זה המחלה מה לעשות אני מחכה להכל בחוסר סבלנות)...
האמת היא שאני לא יודע אם אני מחכה לה או היא מחכה לי .... 
או שאולי אף אחד לא באמת צריך לחכות...
קיצר כמו שאתם רואים הבעיה המרכזית שלי כרגע היא בילבול...
תודה בכל זאת זה מעודד אותי התמיכה מאוד!

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי adir1551.

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109209

כשפועלים נכון, הדרך מיד מאירה לנו!

תהיה חזק ועקשן!

אוהבים אותך. תצליח!!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: נמאס לי כבר מעצמי... מיואש או לא מיואש? מבולבל... לפני 6 שנים, 10 חודשים #109220

• כינויכלשהו
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר חדש
לא בטוח איך לייעץ

אך מעולה שאתה הולך למפגשים, וששיתפת

מקווה שנצליח
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן