ברוכים הבאים, אורח

מנסה לצוף 2
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מנסה לצוף 2 1551 צפיות

מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109745

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים היום נקי 170 רק להיום . טוב צריך לשמור על קור רוח ועל שפיות. 
מרגיש כאילו עברתי מחזור מסויים, הנה התבגרתי בתוכנית שמור עיניך . לראשונה נירשמתי לפני כשנה , לקחתי את התוכנית ברצינות לפני כ 8 חודשים . פלא פלאים שינוי עצום התחולל בי אישית ובכל הסובב אותי .
אסירות תודה לשם יתברך על כל מה שקורה איתי כאן . פקח את עיניי,  פתח את ליבי , וסידר את מוחי. כן היום אני יודע שאני מכור לתאווה , ושאני סקסואליסט.  יודע שזה לא טוב בשבילי , אבל כיום יודע ועדיין לומד כיצד לפעול בזמן התקפה .
אמרתי שמרגיש על סוף מחזור מסויים ? באמת שכך מרגיש . בתקופה האחרונה מצטרפים חברים חדשים , ואני משחר לטרף את מי לצוד כדיי לעשות צעד 12 . כל כך רוצה להביא את הבשורה ,שכן כל אחד יכול . כמו שאני לומד להשתמש בכלים שקיבלתי , ברצוני להעביר הלאה לעוד מכורים . ולהגיד להם באהבה יש תקווה ..והיא מחכה לכם כאן.  רק להושיט את היד,  ואנחנו נאחוז בה בחום עם הרבה מאוד אהבה . אוהבים אותכם ורוצים אותכם איתנו .
ולהגיד לכם בפה מלא אוהבים . זה בא ישר מהלב שלנו עם כל הכנות . רוצה לאחל לחברים הוותיקים הצלחה בהמשך הניקיון והדרך רק להיום.  ולחדשים ולפחות חדשים שאני בניהם , יש תקווה לניקיון . גם אם נופלים בדרך , זה נפילה לצורך עליית מדרגה . אסור לנו להתייאש,  אבא אוהב אותנו ותומך בנו כדיי שנוכל לקום ולהמשיך  לצעוד יד ✋ ביד… 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109747

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק
שבי היקר,
כ"כ מחלים, ההשראה שלך על החברים סביבך.
כל מי שפוגש אותך בדרך נהנה מהיכולת האין סופית שלך לתת.
מעצמך מזמנך וממונך, אתה לא חוסך מאיתנו שום דבר.
נכון, בעולם ה"נורמלי" היו מכנים אותך פראייר כאן קוראים לזה שירות מביא החלמה.
אתה ממש הסמן הימני של צעד 12.
תמיד בקול רך ונעים מלטף את כולם, מקבל בחום ומעניק בשמחה.
כמו אמא אווזה מכסה בכנפיך את החלשים ודוחף במקור(עידוד, ושיחה) את החזקים וכולם נשענים עליך.
ואתה לא מתרוקן.
אשרי שזכיתי להתחבר אליך, נטעת בי את שתיל הצמיחה בתכנית.
אסירות תודה לה' ששלח לי אותך.
מתפלל להמשיך בדרך כשאתה לצידי.
אוהבים אותך מאוד מאוד

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109750

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על המילים החמימות והמעודדות.
אוהבים אותך!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109752

• מתאמץ
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש

שבי היקר. 170 זה עשר פעמים 'טוב'.... כמניין השיתופים שלך ביום....
תודה לך על הדרך והמקום לכל חבר. ולא משנה באיזה גיל או איך ההתמכרות שלו. אתה מביא את הבשורה לכל אחד. אם יש בי כח להתמודד זה הרבה ממך. שאתה מכיל מביע ומבין. ויודע לתת על הראש כשצריך וגם זה מתוך חיוך. אוהב אותך ושמח בדרך שלך/שלנו. 
אוהב אותך וצריך אותך. שתמשיך להצליח ושתצליח להמשיך....

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109754

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מרגש לקרוא, וכייף להיות איתך ביחד בדרך,
וכמו שכתבתי, אני חושב עליך המון,
יד ביד ונראה עוד ועוד ניסים בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109755

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבי1 כתב on 06 דצמ' 2017 03:47:

ואני משחר לטרף את מי לצוד כדיי לעשות צעד 12 .........

אוהב אותך מאוד
אני לא יודע אם אתה מהחדשים או....
אבל אתה נותן המון המון לכולנו
בהחלמה

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109759

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
תודה על האהבה והפירגון . אוהב את כולכם

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #109835

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
חברות נפלאה,  כל כך הרבה חברים,  חלקם קרובים יום יומיים, חלקם יותר רחוקים , וחלק מהם קרובים באמת .
אבל לכל אחד ואחד יש את היחודיות שלו,  חברי אמת תותחים אחד אחד. 
כשאני מנסה לזכור את חברי מהעבר הקצר  עד לפני שנה בערך, לא מצליח למצוא חיבור אמיתי עם אף אחד מהם,  כן היתה אהבה  וידידות נפלאה של עזרה הדדית,  שמחות וחגים משותפים,  שזה היה נראה ממש מושלם,  אבל עדיין היה חסר בזה משהו .
תמיד רציתי לספר ולפתוח את ליבי לפניהם  ולספר על מה שקורה איתי,  אבל לא יכולתי, הרגשתי שזה בילתי אפשרי החברה "הנקייה" קשה לה לקבל סוג של חריגים, כן הרגשתי שאני חריג ושונה, הרגשתי וחשבתי שאני חולה נפש, סוטה,  חולה מין, ואם יש עוד משהו מוסיף גם. 
נכון היו חברים גם מהעולם האפל והבודד, אך הם היו רק למילוי צרכים ולא יותר.  כשאחד מהם היה מספר לי על הפנטזיות שלו או על סוג הסטיה שלו, היתי ממש שמח שאני לא לבד, שיש עוד כמה אנשים כמוני. 
אבל תמיד ידעתי שאת האמת שלי לא אוכל לשתף בעולם האמיתי שלי. 
היתי חסוי וקנאי לעולם האישי שלי, עם הרבה מנעולים ובריחים, והכי חשוב שקר אחד ענק ועצום .
הגעתי לכאן עם הרבה חששות ופחדים, כבר בהתחלה חשבתי שאני צריך להגיע לקבוצה, וזה מה שעשיתי.  
לאחר בירור, הגעתי למקום הכי קרוב למקום מגוריי לא נפתחתי ולא סיפרתי כלום במפגש הראשון הבנתי שצריך ספונסר ומצאתי. 
כבר באותו שבוע מוצא את עצמי יושב בבית קפה מול בחור צעיר בן 24, ואני מתחיל לשפוך,  לשפוך ?עצוב
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן