ברוכים הבאים, אורח

תגובה: מנסה לצוף 2
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תגובה: מנסה לצוף 2 601 צפיות

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 6 חודשים #111710

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

גיליתי היום שהגעתי ל 280 רק להיום. 
לוקח אויר ומכניס עמוק בפנים ונושף בחוזקה ,
וואו אני כל כך חזק ונקי, שום דבר לא יכול להפיל אותי ?! 
וואלה איזו מחשבה טיפשית עולה לי לראש מידיי פעם. רק לפני יומיים נכנסתי לעגמומיות ועצבות בלתי מובנת , ואז מגיע גם כעס וטינות .שכמובן את כל זה מכינה לי בערמומיות התאווה .
ואז אני מתחיל להסביר לעצמי למה כדאי לי קצת להכנס לגלוש במקומות מותרים, לצפות בתמונות ראויות הכל כשר, חחח באמת ?
ןאז אני מבין שבתת ההכרה שלי חושב וגם מקווה שמשהו מעניין יקפוץ לי בלי שאחפס ואז תהייה הצדקה להמשך שוטטות .. מרגיש איך זה עולה לאט לאט למעלה לראש המכור והמחלים שלי ,
שבאמת רוצה להישאר נקי ומחובר. אבל הצד השני אומר למה לא תמשיך מגיע לך הריי אתה בכעסים וטינות על כל העולם, תתחיל להשתחרר הריי אתה אוהב את זה. טוב כאן אני מפסיק נותן לעצמי מכה בראש ומתקשר לספונסר שלי. 
אני מבין שיש דרך להשתחרר אך לא כל כך רוצה לעשות זאת. בא לי כל כך לעשות טוב לעצמי ולהשתחרר, אך אני זוכר היטב את הכאב שמגיע לאחר השחרור .
אני יודע שאני צריך לשתף חברים כי רק כך אני משתחרר, ואז מקבל תזכורת מהספונסר על הפעולות הידועות שלא רציתי להגיע אליהם. 
טוב אני מתחיל להסתער על חברים ומרגיש איך השחרור מגיע, ובאמת זה עובד ועוזר. 
עוד משהו קטן ואמיתי.. 
מתארגן לצאת לקבוצה נכנס להתקלח, ואז במקום הזה האהוב עלי זה מתחיל לאותת לי שוב, נו רק טיפה רק עינוג קטן מה זה יזיק לך? 
מסתכל על התיקרה ושואל מה זה רוצה ממני? 
אין סיכוי רוצה להתחבר ולהישאר נקי. 
רק להיום… 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 6 חודשים #111718

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד.
תודה על השיתוף.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 6 חודשים #111728

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב,
נשתמע, ומתגעגע לטלפונים ממך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 6 חודשים #111740

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אדיר ואמיתי
תודה!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן