ברוכים הבאים, אורח

שאלה חשובה אשמח לעזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה חשובה אשמח לעזרה 705 צפיות

שאלה חשובה אשמח לעזרה לפני 6 שנים, 6 חודשים #111783

שלום לכולם, אני רשום פה כבר איזה שנתיים וחצי, כבר לא כותב בפורום, לפעמים מציץ מהצד, אבל ברוך ה' גם אפשר לומר שהבעיה העיקרית מאחוריי, אני הפסקתי לחלוטין (בחסדי ה' בלבד) להסתכל ולראות תמונות וסרטים שיש בהם תכנים מיניים, ובאמת אני יכול לומר שפעם אחרונה שהסתכלתי בדברים שכאלו הייתה ממש מזמן. לגבי האוננות - זה גם הולך ופוחת. עוד מעט נקי 40 יום בעז"ה (ולפי ההגדרות של שמור עיניך זה 56 בערך). ולא מזמן ממש הייתה לי נקיות של כמעט 100 יום (לפי ההגדרות של שמור זה היה בערך 145 יום), שזה באמת זמן מכובד.
וגם מה שאני נופל, זה בלעשות את המעשה עצמו בלי גמירה, והנפילות הן בדר"כ (כמעט תמיד) באמצע הלילה שאני במצב מעורפל כזה משינה וכו', בקיצור אני אפילו לא יודע אם לקרוא לזה נפילות, אבל בכל זאת אני רואה שינוי גדול מאוד ממי שהייתי פעם בתקופה שכתבתי את היומן מסע, אני זוכר איך פעם הייתי מסתכל ורודף אחרי זה ונופל ממש במזיד וכו', והיום פשוט ברוך ה' הדבר הזה כבר לא קורה כמו פעם, אבל עיקר מה שאני כותב את הפוסט הזה זה בשביל לשתף בדבר שמאוד מפריע לי ואשמח לראות אם יש פה מישהו שגם לו זה קורה או שמישהו גם היה במצב הזה ויצא מזה, למעשה העניין הוא שאני כבר תקופה ארוכה מאוד מאוד סובל ממחשבות מטורפות שחוזרות ונשנות בלי הפסקה כמעט, גם כשאני הולך בדרך, כשאני אוכל, הולך לישון, מתפלל, זה תמיד בראש שלי, אני נזכר בכל מיני מראות שראיתי, נזכר בכל מיני בחורות שהייתי איתן בקשר, חושב על דברים מטורפים, מדמיין איך אני שוכב עם זאתי ועם זאתי ועם זאתי, או מדמיין בחורות שראיתי ובדמיון שלי אני הופך אותן למושכות אפילו שבמציאות הן לא ככה, ואם ראיתי אישה יחסית מבוגרת ולא יפה אני פשוט הופך אותה לסופר-מושכת בדמיון שלי, אני מדמיין בחורות מושכות אותי ונוגעות בי, וכדי להשתחרר מזה אני צריך להסתכל במראה או להסתכל בתמונה של מישהו כדי שזה יפסיק לקפוץ לי בראש, בקיצור גיהנם ממש, קשה לנהל ככה חיים, וזה לא מפסיק לקדוח לי במוח, ואפילו שאני לא מאונן ולא מסתכל וכו', זה עדיין כואב קשה והורס את החיים מאוד. מי שמכיר את התופעה ויודע עצות להשתחרר אשמח לעזרה, תודה.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי נחמן נתן.

תגובה: שאלה חשובה אשמח לעזרה לפני 6 שנים, 6 חודשים #111787

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

מכיר את התופעה מלפני ולפנים, מאוד מאוד מזדהה.
בעיניי זה מראה על התקדמות בהחלמה, כן, דוקא התקדמות.
היו הרי תקופות שברגע שעלה הדחף להשתמש אז מייד הייתי רץ לשירותים או למחשב ומשתמש, היום הדחף הזה לא בא לידי ביטוי במקומות האלה והוא רוצה להתממש, הדחף הזה ימצא את המקום לצאת ממנו והוא מוצא את הפנטזיות.
בעיניי זה דומה מאוד לכתוב במסכת שבת דף קה:
"רבי שמעון בן אלעזר אומר... כך אומנתו של יצר הרע: היום אומר לו "עשה כך" ולמחר אומר לו "עשה כך" עד שאומר לו "עבוד עבודה זרה" והולך ועובד" היצר 'יודע' שלא תעבוד עבודה זרה אז הוא הולך בדרכים עקיפות.
דומה מאוד אצל התאווה - היום באסירות תודה כשהתאווה אומרת לי ללכת לאונן זה כבר כמעט ולא משפיע עלי, ללכת לצפות בפורנוגרפיה? אסירות תודה אני מסוגל להתמודד. אבל לפנטז? שם התאווה מצליחה להיכנס ושם הרבה יותר קשה לי להתמודד. כנ"ל גם לגבי מבטים ברחוב.
זה הזמן להגביר את ההחלמה - מתפלל להיות נקי גם ממבטים, ממחשבות ומפנטזיות.
בהצלחה ממש

רק להיום!

תגובה: שאלה חשובה אשמח לעזרה לפני 6 שנים, 6 חודשים #111796

העניין הוא שאני גם משתדל מאוד לשמור את העיניים ובאמת אני כמעט לא רואה את הדברים האלו בטח שלא במזיד, אבל המוח שלי מפוצץ מזה, ובאמת שזה כואב מאוד, ממש ממש קשה לי לחיות ככה, אני מרגיש שזה חוסם אותי וסוגר לי הרבה דלתות בחיים ופשוט הבעיה היא שגם לפעמים זה מתגבר וזה מגיע לקרי לילה וכאלה ולפעמים זה כל כך חזק שאני מדמיין בחורה מושכת אותי (פיזית, בידיים) או דברים כאלה ואני מדמיין את ההרגשה של הנגיעה ממש כאילו אני נוגע באמת, או דברים סגנון, וזה פשוט סתם משגע הייתי מאוד שמח להיפטר מזה.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: שאלה חשובה אשמח לעזרה לפני 6 שנים, 6 חודשים #111798

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום נחמן נתן.
אוהבים אותך, תודה על השיתוף.
הספונסר שלי לימד אותי, או שאני משתף ומוציא את הפנטזיות שלי החוצה, או שאני נשאר עם זה בתוך הראש שלי.
לי זה עובד. כל מה שיש לי בתוך הראש אני פשוט מוציא אותם החוצה על חברים שלי.

יום שפוי ונקי.

תגובה: שאלה חשובה אשמח לעזרה לפני 6 שנים, 5 חודשים #111833

אשמח לעוד תגובות

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: שאלה חשובה אשמח לעזרה לפני 6 שנים, 5 חודשים #111836

• oozukimri
  • חבר ותיק

תראה, אני חושב שלא כדאי לך להקשיב למנטרות, כמו "זה סימן שאתה מחלים", אף אחד לא באמת יודע מה סימן למה.לדעתי תהיה בביקורת על זה כמה זמן, ואם אתה רואה שזה נשאר, וזה מאוד מפריע בחיים תלך ליעוץ פסיכולוגי. אני כמובן לא איש מקצוע סתם מדבר מתוך ההגיון שלי.

תגובה: שאלה חשובה אשמח לעזרה לפני 6 שנים, 5 חודשים #111949

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

שלום נחמן נתן
תודה על התקווה שמבצבצת מתוך דבריך
לגופו של עניין, בשבילי המחלה היא ההתעסקות במין. נקודה. לא משנה באיזו צורה ובאיזו דרך (מבטים/ פנטזיות/ אינטרנט/ שימוש חי/  ועוד היד נטויה).
עיסוק כפייתי במחשבות תאווה הוא בשבילי שימוש ולכן אני משתמש בכלים של התכנית בשביל לא להשתמש.
הדברים שעוזרים לי:

• לשתף חברים ובמקרה הצורך אפילו בצורה ממש מפורטת
  • לעשות פעולות של יציאה מעצמי כדוגמת עזרה לאדם אחר, שירות, טלפונים לחברים חדשים.
  • הרבה תפילה לאלוקים לשחרור
  • תפילה על מושאי הפנטזיה

בהצלחה

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן