ברוכים הבאים, אורח

לשתף לשתף לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לשתף לשתף לשתף 448 צפיות

לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121808

• תקווה25
  • דירוג זהב

אהלן חברים יקרים,
אני רוצה לפתוח בתודה לבורא עולם שהגעתי לאתר הזה! המאמרים, התכנים ובמיוחד האנשים כלכך עושים טוב ונותנים כוח להמשיך לנסות להתמודד.
היום נפלתי. ניסיתי להילחם.. אבל שוב לא הצלחתי.
האמת שכבר יצא לכתוב פה ולשתף לא מזמן חלק מהסיפור.. אבל רציתי לשתף איך הכל התחיל.. איך הגעתי למצב הזה של התמכרות לפורנו והרס עצמי ובנוסף לאן הגעתי עם השנים.
מקווה שלא אחפור יותר מידי אבל בבקשה תקראו ותגיבו אני צריך את זה.
אז הכל התחיל שהייתי בן משהו כמו 12\13 משהו כזה. התחלתי באותו יום ב9 את הלימודים וחיפשתי איך להעסיק את עצמי. נכנסתי למחשב והתחלתי לשוטט בסרטונים מצחיקים ופתאום קפץ חלון. ומשם, הכל נראה אחרת. בהתחלה הייתי מחכה לזה. לפני הבית ספר, אחרי הבית ספר, לפני השינה... ככה כל יום. בלי להבין את ההשלכות, בלי להבין מה אני עושה. מבחינתי אני מסופק וזהו.
התקופה הזו נמשכה עד לגיל 17 בערך.. היו ימים שיותר והיו ימים שפחות... אבל זה היה הסגנון חיים.
באיזשהו שלב כבר הגירוי נהייה משעמם וחיפשתי ריגוש גדול יותר... התחלתי לשלם על סרטים, מצלמות ולבזבז המון כספים - אף פעם לא חישבתי את זה אבל לדעתי עד היום זה יכול להגיע ל100 אלף שקלים בקלות. התקופה הזו גם היא נמשכה המון זמן. מה זה נמשכה.. היא עדיין נמשכת בהפוגות. פספסתי שנים יפות שיכלתי להגיע בהן לרבדים גבוהים יותר, להגשמת יעדים ומטרות. אחרי הצבא התחלתי תהליך של חזרה בתשובה וחיפוש עצמי - בעבודה, זוגיות (שלא הייתה לי אף פעם) ועוד. שנה לאחר מכן יצאתי לחפש את עצמי במזרח והאמת ששם במשך, בערך 3 חודשים לא התקרבתי לתאווה הזו. אפילו ששם היו פיתויים גדולים הרבה יותר מסרטים במחשב. אבל שם הצלחתי להתמודד לא יודע להסביר.. אולי זה אני אולי החברים אבל משהו החזיק אותי שם. הרגשתי שאני מאחורי זה כבר- השתנתי. אבל בסוף הטיול כשנשארתי לבד.. והרגשתי בדידות ועוד תחושות נוראיות וחזרתי לזה. חיפשתי את הסיפוק ואת הנחמה שלא קיבלתי ממקור אחר. בינתיים אני כבר שנה בארץ ואני במערבולות. שבועיים למעלה שבועיים למטה. וזה הדבר ששובר אותי מכל בחינה - יותר שנה שאני שהתהפכויות רגשיות ונפשיות, עליות ומורדות. מעביר על עצמי ביקורות נוראיות שאני לא מאחל לאף בן אדם, אפילו לשונאים הכי גדולים של האנושות. פשוט קרעתי את עצמי לגזרים. אני כבר בן 25 בלי זוגיות, בלי מטרות, רק רוצה להפסיק עם ההתמכרות הזו שכובלת אותי. בתקופת התיכון, כשלא הבנתי את החשיבות של מעשיי, הייתי אריה לוחם. אבל עכשיו אני כאילו מבין שאני לא.. אני עבד לתאוות שלי - ואני לא רוצה להיות כזה.
בשלושה החודשים האחרונים אני חווה אינטנסיביות רבה של רגשות מעשים ומערבולות. הפסקתי לעשן סיגריות והתחלתי להילחם בדרגה גבוהה יותר. ואני מרגיש כאילו היצר מודע לזה וגם הוא נלחם בדרגה גבוהה יותר.
אתמול בערב לקחתי החלטה עם חברים, להפסיק את השימוש בסמים קלים. המון מכל המערבולות האלה קורות בגלל המריחואנה. פעם אתה באפ-ליפט מטורף ואחרי שעה אתה מרוח לרצפה. נמאס לי, זה לא אני. אני מאמין שהרבה ממה שקורה לי, מבחינה רגשית ומעשית, קורה בעקבות המריחואנה. אני מודע ליתרונות שלה... אבל כשהחסרונות עולים על היתרונות וזה פוגע בי בסופו של דבר.. זה לא שווה כלום.
אז היום נפלתי.. ממש לפני רגע האמת.. וישר רצתי לפה לקרוא מה אנשים כותבים וכתוב בעצמי כי השיתוף גם של הכותבים וגם ממני זה הדבר הכי מחזק בעולם - במיוחד כשזה מכוון בתגובות לכל אחד.
אז נפלתי.. אבל אני מאמין בעצמי הרבה יותר.. אני אעבור את זה מתישהו רק צריך להמשיך. להעיר את האריה שנרדם כבר שנים בתוכי. אשתדל להמשיך לשתף את מה שעל ליבי.
תודה לכם ושיהיה חג שמח

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121809

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
תקווה25 כתב on 14 אפר' 2020 13:46:

אז הכל התחיל שהייתי בן משהו כמו 12\13 משהו כזה. התחלתי באותו יום ב9 את הלימודים
 אני כבר בן 25 בלי זוגיות, בלי מטרות, 

סיפור מעניין, תודה שכתבת אותו.
התחלת לראות בגיל 12, תתפלא אבל הגיל הממוצע לחשיפה לזה הוא בערך 12-11.

אתה בלי מטרות ובצדק - מטרות זה אומר לחץ, פחד, חשש, זה מה שקורה שיש לך מטרות.
אז יש בי צד שמבין אותך (ואת עצמי) ואת הסיבה למה אתה מסרב בתת מודע שלך שיהיו לך מטרות.

חג שמח ובהצלחה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 5 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121812

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 650 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר לליבי.

נהניתי מאוד לקרוא כל מילה ומילה.
גם אני התחלתי להתחזק אחרי הצבא.. גם אני שפכתי מאות אלפי שקלים על התאווה. גם אני המשכתי לחפור עצמי למטה לתוך הבור ועד שקלטתי כמה עמוק הגעתי הבור היה עמוק מידי שבלתי אפשרי לצאת ממנו..

החלטתי שאני ממעיט הרבה פעמים..
החלטתי שאני מפסיק לגמרי המון פעמים
החלטתי כל מיני החלטות משונות כמו רק לאונן בלי פורנו או לאונן אחת לשבוע או פעמיים לשבוע או רק פעם ביום או לתת צדקה אחרי כל שימוש או או או...
אף פעם לא עמדתי באף החלטה..
אף פעם לא הצלחתי להפסיק.

השדה פה ליד הבית מלא בדמעות שלי אם הם היו מצטברות שם היה אפשר למלא לפחות עשרה דליים...

בסוף בגיל 35+ אחרי מאבק של שנים שעלה מדרגה כמה שנים קודם לכן כשהתחתנתי כבר אפסו כוחותיי.. ידעתי שהפסדתי. ידעתי שאכלתי אותה. שאין לי ישועה. שאין לי איך לצאת מזה..
איבדתי תקווה לחלוטין. והתפילות לבורא עולם שיעזור לי ויסלח לי וימחל לי הפכו להיות בקשות כנות שייקח אותי מהעולם כי אני לא יכול עם זה ולא יכול בלי זה אז אני לא יכול נקודה.

אלוקים עשה איתי חסד גמור.. אחרי שנים של סבל וכאב.. והוביל אותי לSA.

מצאתי שם חברים בדיוק כמוני עם אותה הבעיה שלי. מכורים. 
בפעם הראשונה ראיתי תקווה. ראיתי חברים נקיים 3 ו4 ו5 שנים וכו.. והבנתי שיש כאן פתרון. יש כאן משהו שעובד.

התמסרתי לתכנית לקחתי ספונסר ואלוקים עשה איתי נס גמור במשך 245 ימים עד היום. 
לפני כן הכי הרבה שהצלחתי להחזיק הייתה פעם אחת ויחידה של 29 יום. לפניה הכי הרבה היה שבועיים וחצי - שלושה וגם רק מידי פעם.. כשהייתי בתקופת התרוממות.

לא הצלחתי לעבור את המחסום הזה.. את השלב של הקריזים המטורפים שמגיעים לי אחרי שבועיים ונמשכים עד צאת הנשמה..

מאחל לך למצוא את מה שאני מצאתי בתכנית הזאת ולעלות על דרך. מתפלל עבורך מכל הלב שאלוקים יעשה איתך את הנס הזה. 
מתפלל עבורי שהמכתב שכתבת יהווה תזכורת חיה עבורי מאין באתי.. ולאן איני רוצה לחזור.. כי אני שוכח את זה.. כל הזמן שוכח את זה ורוצה לחזור לתאווה..
שאלוקים יהיה איתנו וייתן לנו את הכוחות והרצון רק לרצות לוותר על התאווה ולפנות אליו. אמן.

אוהבים אותך !!

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121820

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף חבר יקר.
הזדהתי עם הרבה חלקים, היום אני מתמודד עם הבעייה בעזרת עקרונות שהשגתי מכך שאני משתתף בתוכנית sa עם 12 הצעדים, אני מבין שבעצם הבעייה שלי מבוססת על "רעב רוחני" מאוד חזק שיש לי שאני לפעמים גם מתעלם ממנו כשבלי לשים לב אני הופך למורעב, מה שזה אומר שאני צמא לריגוש ול"מילוי רוחני" אם אני פונה לתאווה אני מקבל סוג של מילוי אבל הוא מזיק לי ממכר הרסני וגורם בסופו של דבר לרעב שלי לגדול ולא לשבוע, דרך התוכנית והחברים אני לומד איך לעבוד על עצמי ולטפל ברעב הזה על ידי פעולות יומיות שנותנות לי "מילוי רוחני" בריא ותקין כזה שאני שואף אליו.

מאחל לך המון הצלחה, כשאני הגעתי לכאן והתחלתי לחפש את הפיתרון ברצינות דרך הצעות של חברים(פה הציעו לי להגיע לsa) מכאן הדרך שלי להחלמה רק עלתה למעלה ובזכות אלוקים היום אני משתפר ובמקום יותר טוב.

מתפלל שאלוקים יהיה איתך ושתמצא את הפיתרון, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121844

• תקווה25
  • דירוג זהב

תודה רבה לכולכם חברים יקרים.
היום נפלתי שוב.
אני מרגיש שהגוף גמור כבר אין לו כוח. אבל הראש מנסה לעלות חזרה אל השביל ולהמשיך ולדבוק במטרה.
איך לא מאבדים כוחות אחרי כל נפילה?

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121848

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום
השיתוף שאתה עושה הוא דבר חשוב מאד.
אתה כבר על השביל הנכון.
תמשיך לכתוב ולשתף וההחלמה תגיע.
תנסה לפרט מה הביא אותך לנפילה 

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121851

• תקווה25
  • דירוג זהב

מה שהוביל אותי לנפילה... אני לא יודע כלכך איך לשים על זה אצבע.
אבל הייתי בעבודה וכבר קרה לי כמה וכמה פעמים שאיך שאני מגיע לעבודה אני כאילו חייב, לא מצליח להתנגד. ואז מתחילה השוטטות באתרים ובאפליקציות דבר שיכול להגיע לשעות! אתמול שוטטתי 8 שעות! אשכרה ביזבזתי 8 שעות רצופות מהחיים שלי על זה ככה בכלכל קלות.

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121855

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מכיר את התחושה כל כך!
מבין אותך מאוד.
תאמין שיש דרך החוצה ותתחיל לצעוד בה.
אל תוותר לעצמך,
ליפול לפעמים זה חלק מהתהליך ההחלמה ,
אבל תמשיך לצעוד!
המון בהצלחה בהמשך.
מאמין בך.

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121859

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

האם אתה יכול לחסום את האפשרות לגלוש באתרים לא ראויים בעבודה?
אצלי למשל, אני יושב בחדר שכולם יכולים להסתכל פנימה משני כיוונים, כך שאני לא מסוגל לגלוש פן יראו.
מצאתי שחסימה / שיטה אחרת שמומעת ממני כלישה , זה כלי רב עוצמה.
בהצלחה

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121860

שבוע טוב, הדרך להפסיק עם מריחואנה ואני הייתי בצריכה גבוהה מאוד זה רק לא להגיע למקומות שיש את זה ומשהו שימלא לך את החלל כמו למשל זוגיות רצינית.
אני הייתי ממליץ לך להתחיל ללמוד את ספר התניא ובכלל לכל המשתתפים כאן כי זה פשוט ספר שממש מסביר את תהפוכות הנפש שיש לכולנו ועוזר להבין מרין הדברים נובעים ואיך להתמודד איתםכמו שאומרים ללמוד את האויב
ברכה והצלחה לכולם

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121864

• תקווה25
  • דירוג זהב

השאלה היא איך ממשיכים? איך מצליחים להתמיד בדרך הזו? אני על סף ייאוש.. פעם היו דברים שמעירים אותי... היום אני כבר מרגיש ריקני בלי שום תוכן בפנים

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 5 חודשים על ידי תקווה25. סיבה: הוספה

תגובה: לשתף לשתף לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #121871

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה מאוד עם היאוש של החיים, מרגישים גמורים אחרי הנפילה, מרגישים אפס,
עבל הנה הפתרון, חברים ישמחו להושיט לך יד, רק תושיט אצבע, תנסה ליצור קשר עם חברים מהפורום בטלפון, יש פה דרך נפלאה, זה לא פתרון של קסם שהתאווה נעלמת, זה תהליך זה עוד יום ועוד יום, אבל ביחד זה עובד,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן