ברוכים הבאים, אורח

מכתב פרידה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכתב פרידה 346 צפיות

מכתב פרידה לפני 4 שנים, 2 חודשים #125674

רציתי רק להודיע הודעה חשובה לכל החברים המדהימים.

יתכן שהיו שניסו להשיג אותי ויתכן שהיו שלא הבינו לאיפה נעלמתי. אז רק שתדעו שזה לא משהו אישי נגד אף א' מהחברים כאן. ואנא מכם אני ממש מתחנן שאיש לא יפגע. ידוע לי שקיבלתי הודעות ולא התייחסתי אליהם. לא טרחתי להגיב. והסיבה? פשוטה יותר ממה שחלמתם! פשוט פרשתי. למרות שהתגעגעתי. ו-לא, אין צורך להגיב. ככל הנראה גם לא אשוב בקרוב לקרוא את התגובות. לעדכן ולהתעדכן. והסיבה? מצב נפשי דפוק. פשוט נמאס לי מעצמי ומהמצב שלי ואין לי כוח וסבלנות לעשות את הפעולות הפשוטות ביותר! אפילו לא להכין לעצמי ארוחה משביעה.  לחתוך ירקות להכין סלט או לטגן חביתה. וגם כשאני כבר אוכל משהו אני הרבה פעמים מפסיק באמצע כי פשוט נמאס ללעוס. למרות שאני יודע שהמאכל שאכלתי בכמות שאכלתי לא ישביע אותי לאורך זמן ועוד שעה - שעה וחצי אני יתחיל לנבור בארונות לחפש משהו מזין. (ומהבחינה הזאת הצומות הם ממש תענוג. אין צורך לאכול ואין מקום להרגשת אשמה על אכילה בלתי מספקת בלתי מזינה ובלתי משביעה)

וכשאני לא חייב ללכת לעבודה (ביומי דפגרי / בסופי"ש) הרי שאת רוב הזמן אני מבלה במאוזן. מתחת לשמיכה. ראש בגובה הרגלים. למרות שגם לישון אין לי סבלנות ובלילה אני ישן הרבה פעמים... מתעורר שוב ושוב...

היה כיף אתכם ולא יודע איך יהיה בלעדכם.

היו שלום. אזכור אותכם. וכנראה שבמלחמה בין "אני ממש מתגעגע" ו"אתם חסרים לי" לבין "אין לי כוח לכלום" האחרון ינצח. כפי שהיה עד היום.
לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?
נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי ילד טוב ירושלים.

תגובה: מכתב פרידה לפני 4 שנים, 2 חודשים #125675

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

תחסר לי מאוד! אהבתי לקרוא אותך.

תגובה: מכתב פרידה לפני 4 שנים, 2 חודשים #125676

אחי היקר ואהוב! עצוב לי מאוד לשמוע את הקשיים שאתה מתמודד איתם..
תדע לך שיש לך לאן לפנות אח יקר! גם אם לשמוע כל דבר או מחשבה שעוברת לך אהיה מוכן לשמוע אחי!
אוהב אותך מאוד אחי, תחסר לנו!!!

תגובה: מכתב פרידה לפני 4 שנים, 2 חודשים #125688

אוהו תודה ממש תודה איזה התרגשות. ממש  מחמם את הלב. (בתקופה שגם בלי זה מאוד חם בחוץ - וגם אסור להתקלח לשבוע וחצי הקרובים...) 

נו טוב תודה. אז הנה לכם שהסקרנות שלי גברה על הכל וכארבע שעות לאחר שליחת ההודעה לא הצלחתי להתגבר ובאתי לבדוק אם קראו. אם היתה איזשהי התייחסות...

לא'דע מה יהיה מחר. אין לי מושג מה יקרה מחרותיים... אבל אתמול ושלשום לא כתבתי פה... חוסר הסבלנות גברה על הסקרנות... כעת הסקרנות יצאה וידה על העליונה...

עכ"פ כיף לשמוע שיש שנהנים ממני. 

עכ"פ זה מלחמה בין הסקרנות לבין החוסר מוטיבציה. שום דבר אישי לא. ובוודאי תחסרו לי גם אתם.

אז אולי (כנראה) בסופו של דבר לא תהיה הכרעה סופית בקרב וכשזרועות הייאוש לא ילפתו אותי בחוזקה בחיבוק דוב כן אבלה פה אך לא באותה תדירות.

אה.. שכחתי משהו.. 

גם אם רואים שאני מחובר וזמין זה לא אומר שאני פה. כנראה  שבביקור הקודם לא היה לי סבלנות ללחוץ על כפתור "התנתק".

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?

תגובה: מכתב פרידה לפני 4 שנים, 2 חודשים #125693

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 400 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך אחי !!

שיהיה לך המון הצלחה !!

שתמצא את הדרך לשלווה אמיתית בכל תחומי חייך !!

אנחנו תמיד נהייה כאן בשבילך אחי ! 

בהצלחה אחי !

תגובה: מכתב פרידה לפני 4 שנים, 2 חודשים #125695

בהצלחה רבה בכל אשר תפנה !
מקווים שתגיע לבקר מידי פעם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן