ברוכים הבאים, אורח

משיכה לכפות רגליים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משיכה לכפות רגליים 440 צפיות

משיכה לכפות רגליים לפני 4 שנים, 1 חודש #126282

• מנסה ומקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

שלום,חדש כאן.
האם יש כאן מישהו שיש לו משיכה לכפות רגליים בקטע מיני?
מה עושים??איך אפשר להתמודד עם זה?אני ממש זקוק לעזרה. לא יודע איך ומה לעשות, לא מצליח להתמודד עם המשיכה הזאת..מישהו שהיה פעם במצב שלי והצליח?מישהו שנמצא כעת במצב כזה?

תגובה: משיכה לכפות רגליים לפני 4 שנים, 1 חודש #126283

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

הכרתי כמה כמוך. אני חושב שזה לא כל כך משנה מה ביטויי המשיכה, הכלים הם בגדול אותם כלים. אם תרצה אנסה לדבר עם מישהו שהתמודד עם הקטע הספציפי הזה שאולי ידבר איתך.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: משיכה לכפות רגליים לפני 4 שנים, 1 חודש #126284

• מנסה ומקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

אשמח מאוד!תודה!

תגובה: משיכה לכפות רגליים לפני 4 שנים, 1 חודש #126483

גם אני כנ"ל, ועוד הרבה כנ"ל, דהיינו עוד הרבה סוגים מוזרים של משיכה מינית, לכל מיני סוגי בגדים, וצבעים של בגדים, ועוד ועוד ככל העולה וככל שאינו עולה על הדעת. ואני גם חסר אונים מול הביגוד שלי עצמי, וגם מול המכנסיים שלי. ראה כאן.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: משיכה לכפות רגליים לפני 4 שנים, 1 חודש #126491

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מנסה ומקווה כתב on 05 אוג' 2020 22:16:

אשמח מאוד!תודה!

חצערי אבד לי המספר של אותו חבר, אבל הנה - יש כאן שני חברים ששתפו שהם מתמודדים עם זה ואחד מהם נקי כמה שנים

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן