ברוכים הבאים, אורח

מאמין לשקרים של עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מאמין לשקרים של עצמי 262 צפיות

מאמין לשקרים של עצמי לפני 4 שנים, 1 חודש #126597

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 650 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

רוצה לשתף משהו בצורה אחרת לא כחלק מהמסע שלי..

אתמול בבוקר היינו באיזה מקום עם הילדים, והיו הרבה מושאי תאווה והתפללתי ונכנעתי והורדתי את הראש.
ואז הגיעה אחת מהסוג המטורף לגמרי.. שיא התאווה עבורי..
אני לא אפרט כאן איך היא נראתה ומה היא לבשה ואת הנתונים שלה, למרות שאני ממש רוצה כדי להשתחרר מזה, אבל אני יודע שאין זה המקום שכן זה עלול להשפיע לרעה על הרבה אנשים.. אבל אני אסתפק בלשתף שמבחינתי ומבחינת מה שאני אוהב בתאווה היא הייתה מושלמת. מבחינת הגוף, האיברים, הגובה העובי, הפנים השיער, הלבוש (או החוסר בו) כלומר מבחינת תאווה זה שיא התאווה עבורי ואין יותר ממנו.

כמובן שהיה לי קשה מאוד.. והעיניים רצות לשם לבד בניגוד לרצוני.. ובכל יום אחר הייתי עוזב הכל, הולך אחריה, עוקב אחריה, מתקרב אליה, מצלם אותה שיהיה לאח"כ ועוד כהנה וכהנה פעולות לא שפויות..
אסירות תודה שאחרי כמה מבטים קצרים בלבד הלכתי משם, התרחקתי, התקשרתי לחבר תכנית ושיתפתי את זה, ומסרתי חוסר אונים לחלוטין אל מול הבחורה הזאת.

בירכתי אותה.. והתפללתי לאלוקים להשתחרר מזה.
אבל כנראה שרצונו אחר לפחות כרגע.. ואני לא כ"כ מצליח להשתחרר מזה.

הפנטזיות עליה חזרו בלילה כשהלכתי לישון.. פנטזיות ודמיונות בלתי פוסקים... על כל דבר אפשרי...
על רומן איתה, על להתגרש מאישתי ולהתחתן איתה במקום, על מין בתשלום איתה, על אונס שלה, על חטיפה שלה וסימום שלה וכו' וכו' כל כך הרבה פנטזיות ודברים שבאמת אני מתבייש שזה מה שרץ לי בראש אבל אלה הדברים זו האמת.. 
אח"כ זה גם נכנס לי לחלומות בלילה.. כבר לא יודע להגיד מה היה חלום ומה היה בדמיון שלי..

היום התחיל יום חדש, הלכתי לעבודה, שיתפתי על זה עוד, בירכתי אותה עוד, אבל עדיין משום מה היא לא עוזבת את המחשבות שלי..

עכשיו מה שונה בה מאחרות?.. למה היא דווקא נתפסה ככה כל כך חזק?..

הראש שלי אומר לי, וזו טענה ששמעתי מאחרים בתכנית וגם טענתי בעצמי הרבה פעמים, שאם זאת הייתה אישתי אז זהו כל הבעיות שלי בחיים היו נפתרות. ולא הייתי צריך פורנו ולא להסתכל בחוץ ושום כלום.

עכשיו באיזשהו מקום אני חושב שאני מבין שזה שקר... אני שומע אנשים כל הזמן משתפים את זה וכשהם משתפים אני יודע שזה באמת שקר שהראש שלהם מוכר להם... אבל על עצמי.. כשאני רגע שוקע לעומק של הדברים לרגע, ואני מדמיין לרגע שזאת אישתי - ככה איך שהיא נראית כרגע בשיא השלמות הזה... אז אני אשכרה מאמין ... אני אשכרה מאמין שאם זאת הייתה אישתי אז החיים שלי היו מושלמים...
לפחות מבחינת התאווה..

וזה יותר מרגיש לי כאילו זאת האמת ואני מנסה לשכנע את עצמי שזה שקר מאשר ההיפך...

אני רוצה לשתף את זה... כי אני לא כ"כ יודע מה לעשות עם זה...
אני רוצה לשתף שאני באמת מאמין שאם זאת הייתה אישתי אז הייתי כ"כ מתרגש כל פעם שהיא הייתה מסכימה להיות איתי שלא הייתי צריך פורנו ולא כלום... היה לי את מושאת התאווה של חלומותיי בתור אישתי מותרת לעשות בה ככל שליבי חפץ... לא רק שהחיים היו מושלמים אלא הם היו גן עדן עלי אדמות...

כנראה שזה שקר... כמו כל שאר השקרים שהראש שלי מספר לי... אבל לפחות כרגע אני לא מצליח שלא לקנות את השקר הזה....

אוהבים תודה שקראתם.

תגובה: מאמין לשקרים של עצמי לפני 4 שנים, 1 חודש #126602

• פלימו

היי מתרפא, לפעמים כשמישהו מעצבן אותי אני מדמיין את הדו שיח שלי איתו ואיך אני צועק עליו ומוכיח לו כמה הוא לא בסדר, ואז מדמיין אותו עונה לי ורק מתעצבן עליו יותר. לאחרונה גיליתי שאם במקום לדמיין אותו עונה לי בחוצפה אני מדמיין אותו עונה לי בנחת ומבקש סליחה, אני נרגע ומתעצבן פחות. ממש מענה רך ישיב חימה. 
ממליץ לך לנסות את זה, אולי כשנכנס לך אחד הדמיונות תנסה לדמיין אותה בצורה שממש תוריד לך ממנה, כל דבר שיגרום לך לשנוא אותה. מה בדיוק לדמיין אני מניח שאתה תדע טוב ממני. אני חושב שהפתרון הזה יותר כמו פלסתר ולא מחזיק המון זמן אבל מקווה שהוא יועיל לך...

תגובה: מאמין לשקרים של עצמי לפני 4 שנים, 1 חודש #126603

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 650 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני חושב שדווקא הפיתרון שלך הוא זה שטומן בחובו את הרעיון הכללי והאמיתי שבשקר הזה שהראש שלי מוכר לי...

כמו שפעם שמעתי באיזה סרט.. שאתה רואה בחורה יפה אתה רואה אותה עכשיו בתוספת למה שהדמיון שלך מוכר לך... הביגוד הסקסי האיפור... אתה לא רואה לא מדמיין ולא חושב על התחתוני סבתא המלוכלכים שלה על החבל... 
סביר להניח שאם היא הייתה אישתי במציאותו של דבר הייתי רואה בה גם את הפגמים ולא הייתי יכול לסבול אותה וכל המראה שלה הסקסי והמדהים הזה זה רק בגלל שאני בכלל לא מכיר אותה.. אם הייתי מכיר אותה היה יורד לי ממנה ובכלל לא היה בא לי להיות איתה.. כי פתאום הייתי מגלה שמדובר בבנאדם.. עם רצונות ושגעונות וכאבים ומחלות ועצבים ודכאונות וטונה של פגמי אופי... בחורה שמתלבשת ככה ומשקיעה כל כך הרבה כסף בחיצוניות של הגוף שלה עד שתידמה לבובת מין בטוח סובלת מהרבה פגמי אופי שהיא רוצה להסתיר ולכסות ולברוח מהם לכן דואגת להיראות הכי טוב בעולם והכי חשוף כדי שכולם יסתכלו ויעלו לה את הביטחון שלה...

אז האמת שאני אתקן.. זה לא היא ספציפית שתפתור לי את הבעיות.. אלא האישה המושלמת שאני מדמיין גם מבחינת האופי ושתהיה עם היופי הזה היא זו שתפתור לי את כל הבעיות בחיים...

וגם אז כנראה שזה שקר... אבל זה עדיין שקר שאני קונה לצערי..

גם העובדה שאם היא הייתה שלי כבר אחרי כמה פעמים שהייתי איתה היא כבר לא הייתה כל כך מעניינת כמו בהתחלה וכבר לא הייתה לי תאווה להסתכל עליה בכלל... וזה מניסיון החיים שלי.. אני יודע שזה אמת..

ועדיין הראש מוכר לי שאיתה זה היה אחרת כי היא עוד לא הייתה לי..

אוהבים

תגובה: מאמין לשקרים של עצמי לפני 4 שנים, 1 חודש #126607

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך! נשמע לא פשוט.
לגבי דברים שאמרת- מחזק שזה אכן שקר בגלל דברים כמו שציינת, שלחיות לצד בן אדם עם פגמי אופי כמו כעסים התנשאות וכו' זה ממש לא כמו בפנטזיות ולא כיף.
גם העובדה שציינת כמאמר חכמים שנתקלתי בו בלימוד לא מזמן וגם ראיתי דרשה קטנה עליו "אישה חמת מלא צואה ופיה מלא דם והכל רצין אחריה"- בסופו של דבר גם הגוף הכי נוצץ לתאווה יכול להיות מאוד נמאס ודוחה במצבים מסויימים שבהם נחשפים לאמת וזה מצב של אשליה.

רציתי להוסיף שאצלי אולי זה יכול להיות סיפוק רגעי שיוביל לאופוריה אבל כשאני מחפש מילוי של תאווה אף פעם לא יהיה לו גבול, גם עם האישה המושלמת לאחר זמן אני אחפש לעשות דברים יותר "נועזים" או אסורים וגם זה לא יספיק ואז ארצה יותר מאישה אחת וכו וכו.. אין לתאווה סוף וזה לא משהו שאוכל להשביע אם אני ארדוף אחרי המילוי והסיפוק הזה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מאמין לשקרים של עצמי לפני 4 שנים, 1 חודש #126611

תודה על הכנות מתרפא!!
מזכיר לי את השקר שאני מוכר לעצמי שאם אתחתן עם אישה יפה כל ההתמודדות שלי תיעלם ואני אומר שקר למרות שאני תכל'ס בספק לגבי זה..

תגובה: מאמין לשקרים של עצמי לפני 4 שנים, 1 חודש #126613

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

מתרפא היקר אתה גיבור אמיתי!! תודה ששיתפת את זה עם כל הקושי בכלל לתת מקום למחשבות ההזויות האלה!
הרבה הרבה הצלחה אח יקר!!!

תגובה: מאמין לשקרים של עצמי לפני 4 שנים, 1 חודש #126617

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות, אח היקר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן