ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: ניתוק 207 צפיות

ניתוק לפני 4 שנים #127170

בוקר טוב נקי רק להיות 73 ימים.
זמן זה הוא הישג בשביל מכור 17 שנה.
לפני חודשיים וחצי עברתי מהאתר שזה בעצם מקפצה לקבוצות החיות ובעצם מעבר להחלמה אמיתית.
בהתחלה הכול היה תוסס הלכתי לקבוצות חיות בשמחה הביאו לי ספונסר נכנסתי לקבוצות זום.
הכל היה טוב ומאוד עזר לי.
לאחר חודשיים הרגשתי שאני מעמיס עלי יותר מדי כמו שקרה לי בפורונו זה תכונה שקיימת אצלי שעושה דברים עד הסוף לכן מאז כבר שבועיים בערך שלא בא לקבוצה חייה ולא מדבר עם הספונסר רק מדי פעם מדברים עם אנשים בקבוצות ווצאפ.
אפילו את תפילת השלווה אני כבר כמעט לא אומר כל בוקר.
והוף אני מצליח להחזיק מעמד ולהשאר מפוקח ונקי.
אני יודע שזה עצת היצר הרע זה כבר קרה לי בעבר ואז פתאום ביום אחד הכל מתרסק זה שאננות שצריך להיזהר ממנה.
אני יודע שאני חייב להתחיל לעבוד על הצעדים בספר הלבן קראתי עד הצעד הראשון כולל.
אני באמת לא יודע איך להתקדם ואיך להמשיך מצד אחד להמשיך במה שצריך ביום יום עבודה משפחה וכו' ומצד שני לעבוד על הצעדים בנחת בלי הפסקה
תודה

תגובה: ניתוק לפני 4 שנים #127172

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
שמח לשמוע שאתה מקבל פיתרון.
מכיר את התופעה גם אצלי, זה בעצם סוג של אובססיה מנטלית שמנסה להוריד אותי מהדרך וממה שעבד לי.
ממליץ לקחת את הדברים בקלות, לעשות את הפעולות בנחת ובכיף ולא בלחץ, כמו להרים טלפונים לחברים שכיף ונוח לך לדבר איתם כמו שיחה חברית נחמדה, לשלב בלי לחץ את התפילות נגיד בתוך תפילת שחרית או משהו וכן חשוב במיוחד בשלב הזה לנסות לשמור על קשר עם הספונסר.
לנסות לקחת את זה לא ממקום מחייב וכפוי אלא ממקום שבא קצת להתחבר כי בסוף ניתוק רב עלול להחזיר אותיצשוב לזרועות התאווה וחבל עד שמצאתי פיתרון טוב..

בהצלחה חבר יקר

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן