ברוכים הבאים, אורח

עם הנקיות באים קשיים חדשים, אשמח לעזרתכם?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עם הנקיות באים קשיים חדשים, אשמח לעזרתכם? 198 צפיות

עם הנקיות באים קשיים חדשים, אשמח לעזרתכם? לפני 4 שנים #127214

• elifyf
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר חדש

ברוך ה' נקי כבר תקופה אבל בעקבות הנקיות באים קשיים חדשים. אני אקפוץ ישר לעניין. האם יש לכם טיפים או המלצות לאיך להקל\לעזור לתסמינים שבאים עם הנקיות....בעיקר דברים פיזיים(כאב ביצים או כל דבר אחר.) 

תגובה: עם הנקיות באים קשיים חדשים, אשמח לעזרתכם? לפני 4 שנים #127216

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 650 ימים
  • דירוג פלטיניום

חחחחחח

אוהבים!!

אצלי התסמינים כללו כאבי ביצים, כאבים בחזה, לחץ דם גבוה, דופק מואץ, דופק נמוך, אפטיות, רעידות בידיים, קשיי נשימה, חוסר מנוחה, בעיות קשב וריכוז, כאבי ראש, לחץ, עצבים, חרדה, דכאון, עצבות, כעס ופחדים.

כמובן לא הכל בבת אחת אבל לסירוגין ומתחלף בינהם, בעיקר בתקופה הזאתי של ה-22 ימים וזה לאט לאט הלך והתמעט עד לתקופה של איזור ה-120 יום.

מה שהכי היה קשה עבורי זה:

1. העובדה שהייתי צריך להמשיך ולתפקד לא יכלתי פשוט לשכב ולנוח ולתת לזה לעבור.. נצרכתי להמשיך לתפקד בעבודה ובבית עם האישה והילדים.

2. הידיעה שאם אני אלך ואשתמש כל התסמינים ייעלמו ואני ארגיש שוב בסדר.

3. ההרגשה שאני אמות אם לא אשתמש.. שאני לא יכול יותר לסבול את זה.. שאני פשוט אמות או אאבד את השפיות אם המצב ימשיך ככה.

מה שעזר לי לעבור את התקופה הזאתי מעל הכל זה הדברים הבאים:

1. שיחה לספונסר מתוך ידיעה ברורה שהוא עבר את זה גם והיה שם והוא היום בריא ושלם ונקי 5 שנים.

2. פשוט לעשות מה שהספונסר אמר לי. שזה כלל:
א. שיחות טלפון לחברים לשתף
ב. פעולות של נתינה ויציאה מעצמי - נתינה לזולת, לחברים במשרד, לאישתי לילדים, לאסוף בדלי סיגריות מהרצפה, להכין קפה למישהו, כל פעולה של נתינה שיוצאת מעצמי. יש כאלה שהתנדבו בכל מיני מקומות..
ג. קבוצות קבוצות קבוצות. בלי הפסקה. כל התקופה של ההתחלה הלכתי כמעט כל יום לקבוצה זה עזר לי מאוד להשתחרר מההרגשה הזאת.
ד. תפילה לאלוקים. ירידה על הברכיים. מסירת חוסר אונים. מסירת הפחדים הדאגות הכאבים. תפילה לקבל שזה רצונו ולבקש עזרה.
ה. קריאה של הצעד הראשון שלי. עזר לי להיזכר מאיפה אני מגיע.. מאיזה סבל. מכמה שאחרי השימוש הסבל הוא פשוט עוד יותר גדול ולא פותר לי שום בעיה אלא רק מחריף אותה. 

3. ההבנה שלא משנה מה אני עובר המטרה היחידה שלי בחיים היא רק להיום להישאר נקי. מחר אשתמש. אבל רק להיום אני צריך לוותר על השימוש. רק להיום וזהו.

4. הרבה פעמים שכבר לא יכלתי לתפקד הלכתי. הלכתי לים (לחוף הנפרד) או קפצתי לחבר תכנית לשבת איתו לכוס קפה ולדבר. או עשיתי כל דבר אחר שאני אוהב ויכול לעשות שלא קשור לתאווה ושמוציא אותי ממנה.
לי אישית אין הרבה דברים כאלה.. אז באמת יותר נשענתי על התכנית בקטע הזה. יותר פגישות עם חברי תכנית אחד על אחד.

5. כתיבה. מאוד מאוד עזר לי. להוציא הכל החוצה בכתיבה. בפורום ובמחברת. לכתוב את הרגשות. את הרצונות. את החוסר אונים. את הכאב והסבל.

6. קריאה. קריאת חומר בפורום, באינטרנט, בספרות של SA. סרטונים של פורטיפיי. כל חומר שיש שקשור להתמכרות ולתסמיני גמילה וכו'.

7. שמיעת מסרי ציוני דרך של חברים. מאוד עזר לי בתהליך ההתחלה. כמעט כל יום שמעתי מסר. אין כמו לשמוע מסר ציון דרך של חבר שנקי 5 שנים שמספר על ההתחלה ועל אותם דברים שאני עובר כרגע ואיך הוא עבר אותם.. נותן המון תקווה וכוח.

אלה הדברים שככה שלפתי מהמותן.. יש עוד הרבה שאני לא זוכר... אבל בגדול רוב הדברים והעצות הגיעו מהספונסר, שקיבל אותם מהספונסר שלו, שקיבל משלו וכו' עד למשה רבנו בהר סיני

אוהבים!

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים על ידי מתרפא.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן