ברוכים הבאים, אורח

השם אוהב אותי גם אם החולצה שלי מלוכלך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השם אוהב אותי גם אם החולצה שלי מלוכלך 1379 צפיות

השם אוהב אותי גם אם החולצה שלי מלוכלך לפני 13 שנים #1289

אני הרבה לא בבית ואלי אני צריך לעבוד על זה. היום שחזרתי הביתה הילד שלי בגיל 2 ביקש שאני ירים אותו אבל היה לו חולצה אם כל מיני ליכלוכים ולא רציתי ללכלך את החולצה שלי. אבל הוא לא וויתר אז חשבתי לעצמי מה כבר יהיה אם הוא ילכלך לי הבגד הוא ילד שלי והוא רוצה קצת אהבה וזה בדיוק מה שאני לא קבלתי. הרמתי אותו מיד ונישקתי אותו.

ככה כשהוא נמצא בידיים שלי אני חושב לעצמי מה קורה כשאני מבקש מהאבא בשמים ״אבא תרים אותי״  אז האבא אומר, הילד רוצה שאני ירים אותו ואני לא יעשה את זה למה? כי החולצה שלו לא נקי? חס ושלום, מה הוא כבר רוצה קצת אהבה? בטח אני ירים אותך בא אלי!

והאבא יכול גם להחליף לבן חולצה.
נערך לאחרונה: לפני 13 שנים על ידי .

בעניין: השם אוהב אותי גם אם החולצה שלי מלוכלך לפני 13 שנים #1293

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
נכון נכון!

אנו כל הזמן מבקשים מאבא שבשמים - אל תסתכל אל החולצה המלוכלכת שלנו אלא תסתכל על מה שבתוכו, תראה אבא אנו מנסים לנקות אותו תעזור לנו לנקותו,

וההמשך ידוע הקב"ה עונה "פתחו לי פתח כחודו של מחט - ואני אפתח לכם כפתחו של אולם"

תצליח

שלך
משה

תגובה: השם אוהב אותי גם אם החולצה שלי מלוכלך לפני 6 שנים, 12 חודשים #108045

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
יהודי טהור
התבוננתי במה שכתבת אבל מזוית אחרת.
כתבת: שהאבא אומר, הילד רוצה שאני ירים אותו ואני לא יעשה את זה למה?
ואני שואל את עצמי.
ואם הילד לא רוצה ולא מבקש למה שלא תרים אותו?
אתה רואה את הבן שלך נהנה להתפלש בבוץ מלא רפש וטיט לא תרים אותו לנקות אותו ולהסביר לו שזה לא באמת הנאה?
התשובה כתובה במה שאמרו חז"ל:
"בדרך שאדם רוצה לילך בה מוליכין אותו".
עד שלא נוותר על ההנאה שהתאווה מסיבה לנו, ונבקש ממנו להוציא אותנו הוא ימשיך להוליך אותנו להיכן שנרצה.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן