ברוכים הבאים, אורח

היד שלי כבר לגמרי נפוחה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היד שלי כבר לגמרי נפוחה 1068 צפיות

היד שלי כבר לגמרי נפוחה לפני 12 שנים #16083

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
היד שלי כבר לגמרי נפוחה.
כל הזרוע הגיעה למימדים מבהילים. הוורידים בולטים בצורה מטורפת ואפה שלא תסתכל תראה מלא חורים. החורים הללו מגיעים מהדקירות שאני כל הזמן דוקר א"ע בווריד ומזריק לתוכו את הסם - שבמקרה שלי מדובר בסם המוות.
ניסיתי כבר הרבה משחות ותחבושות לטפל בנפיחות אבל שום דבר לא עזר. מפני שאף פעם לא טיפלתי בשורש הבעיה. בדקירות, בסם, רק בתוצאות - תופעות לוואי - הנפיחות, האדמימות וה"חורים" שנגרמו ביד כתוצאה מכך. כנראה שכל עוד לא אזרוק את המזרק מידי דבר לא יועיל. הפצעים לא יגלידו. אולי הם יתכסו בתחבושות למיניהם אבל למטה המוגלה תשאר. ובסופו של דבר תתפוצץ.
אין בידי כל ברירה אחרת. רק לנתק את המחט ולשרוף את שאריות הסם. אז אולי אוכל לחזור ולעלות לדרך המלך ואז אולי אוכל להתחיל לטפל בכל שאר הדברים.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: היד שלי כבר לגמרי נפוחה לפני 12 שנים #16098

לצדיק גמור,
אני מקווה שהינך מדבר במשל, ואינך חווה את הדברים שתיארת כרגע על בשרך ממש.
לא הייתי מקנא בך אם זה היה המצב שלך, והייתי ממליץ מאוד ללכת לבדוק מה קורה עם הזרוע שלך,
לפעמים גם משלים יכולים להתגשם, אם אנחנו מאמינים בהם מספיק חזק ומספרים אותם מספר רב של פעמים...
ראה הוזהרת!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: היד שלי כבר לגמרי נפוחה לפני 12 שנים #16104

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום חברים,

אחד הדברים החשובים שלמדתי כאן הוא שמחלת ההתמכרות למין היא מאוד מאוד מסוכנת ומאוד מאוד ערמומית.
אם לא הייתי עוצר בזמן ועולה על הרכבת, הייתי מוצא את עצמי נופל ונופל ונופל לבור עמוק יותר ועוד יותר עמוק ועוד יותר עמוק... ממש ללא תחתית.

בעצם יש לו תחתית וזה המוות.
כן מוות !!!
אם לא הייתי עוצר בזמן ועולה על הרכבת בסופו של דבר הייתי מת !!!
ולכן כשהפנמתי שאני חולה וראיתי את הרכבת מגיעה רצתי אליה והחזקתי בה חזק חזק בכל כוחי.
כי אחרי הכל אלו החיים שלי ואני לא רוצה למות !

יש כאלו שחושבים שבגלל שלא הגעתי לתחתית (לא הלכתי לנשים אחרות ולא הייתי עם גברים ולא הלכתי למועדונים ולא למכוני עיסוי ולא עשיתי עוד דברים משוגעים כאלו או אחרים) אז אני לא כ"כ מכורים כמו אלו שכן הגיעו.
אבל האמת היא שזה עוד אחד הטריקים של מחלתי הערמומית.
ההבדל היחיד ביני לבין כאלו שהגיעו "רחוק" יותר ממני ואפילו לכאלו שכמעט הגיעו עד לתחתית שזה ממש המוות, הוא רק בזה שאני עליתי על הרכבת מוקדם יותר, זה הכל !!!
חוץ מזה אין שום הבדל ואני בדיוק כמוהם ויכולתי באותה מידה להגיע לכל אותם המקומות שהם הגיעו אליהם ואפילו יותר גרוע.

מתי שאני אשכח את זה אז תתחיל אצלי הנפילה !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

תגובה: בעניין: היד שלי כבר לגמרי נפוחה לפני 3 שנים, 6 חודשים #133762

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 383 ימים
  • דירוג פלטיניום

ההבדל היחיד ביני לבין כאלו שהגיעו "רחוק" יותר ממני ואפילו לכאלו שכמעט הגיעו עד לתחתית שזה ממש המוות, הוא רק בזה שאני עליתי על הרכבת מוקדם יותר, זה הכל !!!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן