ברוכים הבאים, אורח

מעידה לצורך עלייה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מעידה לצורך עלייה 559 צפיות

מעידה לצורך עלייה לפני 11 שנים, 9 חודשים #22523

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
במוצ"ש הייתה לי מעידה חזקה שבהמשך כמעט גרמה לי לנפילה.

היום כבר הייתי ממש גמור (אפילו לא הייתי בטוח אם זה מעידה או כבר נפילה) וחשבתי כבר ליפול ולגמור עם העניין (ולהתחיל מחדש...), אבל שאלתי את זה את הספונסר שלי והוא אמר לי שהוא צריך לבדוק את זה. בינתיים, לא רציתי לאפס את הספירה אז חיכיתי שהוא יגיד לי שנפלתי ואז אני אלך לחגוג.
בסוף הוא התקשר אלי ואמר לי שהוא ישאיר את ההחלטה בידיים שלי, אבל זה כבר היה בערב, וההתקף של התאווה ירד.

הספונסר שלי אמר לי שהמעידה הזאת רק מוכיחה לי עד כמה אני חסר אונים מול התאווה. אני יכול להשתמש במעידה הזאת כמנוף להמשך העבודה שלי.

למרות שממש כמה דקות לפני המעידה דיברתי עם הספונסר, והיה נראה שהכל בסדר-בשנייה אחת הכל התהפך. זה רק מוכיח עד כמה אין לי סיכוי מול התאווה ומראה לי עד כמה אני חייב לעבוד.

זה בעצם "מעידה לצורך עלייה". הרי אין דרך לשנות את העבר אבל ניתן להשתמש בו לסייע להווה, ע"י הבנה מעמיקה של המצב שלי, ע"י הסתכלות על העבר-אני מגביר את המודעות שלי ומוסיף כניעה.
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: מעידה לצורך עלייה לפני 11 שנים, 9 חודשים #22530

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
פינחס היקר
אתה לא יודע עד כמה הינך צודק!!
בתוך 106 ימי נקיותי, היו לי כמה וכמה מעידות, לאחר כל אחת מהם ראיתי שאני שבור לרסיסים, התחלתי לחשוב מה שווים ימי הנקיות??.. הרי נהניתי.. השתמשתי..
למדתי שזה חלק מהדרך..
לאחר כל מעידה כזו ביצעתי 2 דברים, א. כמו שאתה אומר - כניעה, יותר תפילה ותחינה לה' ירידה על הברכיים, הפנמה של חוסר האונים וב. פעולה, יותר טלפונים לחברים, לפני השינה שמתי לכוננות את הפל' קרוב אלי כך שאם תהיה התקפה אוכל מיד להתקשר
שנזכה לימי נקיות אמיתיים

בעניין: מעידה לצורך עלייה לפני 11 שנים, 9 חודשים #22548

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
תודה לך די דיינו.

אתה צודק. מאוד מובן לי מה שכתבת.
מלבד המשך העבודה על הכניעה, המעידה הזאת מגלה לי שאני צריך להיות עירני יותר. עירנות כוללת הגברת העבודה בתוכנית וכוננות ספיגה בפני התאווה.

תודה על העצה.
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן