ברוכים הבאים, אורח

חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי 1977 צפיות

חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 9 חודשים #22723

שלום חברים,
אני לא מרבה לכתוב בפורום, אך מקווה שהמעט הוא איכותי.  8) 8)
יש לי רעיון ומר יחזקאל היקר הציע לי להעלות את זה בפורום על מנת לשמוע מה דעת החברים וכך ניתן יהיה לפרסם את זה כרעיון יותר רשמי. אם תהיה היענות.
אז ככה...
שמתי לב שלא מעט חברים נפלו בתאווה כי לא התקשרו לחבר ברגע הקושי מסיבות שונות, כגון שעה מאוחרת,
"אולי אני מטריד אותו", "אולי הוא עסוק" וכו' שלל סיבות ו"תירוצים" שגרמו לנפילה כאמור.

אני בטוח שכל אחד חווה מצב כזה. ועמד בדילמה האם להתקשר או לא. והחליט שלא. וניזוק.

מה שאני מציע, שהקו 076-5990030 וקוד הגישה הידוע לקבוצות 12 הצעדים יהיו זמינים כל הזמן לשיחות לא פורמליות בין חברים. (פרט לשעות של
הקבוצות) וכל אחד שרוצה להתחזק ברגעי חולשה יכול לנסות להתקשר ואולי יהיה מישהו אחר על הקו
(או כמה..) שרוצים בדיוק באותה מידה לצאת מרגעי חולשה וממתינים על הקו למישהו בכדי לדבר.
וכך הם יכולים לדבר ולחזק אחד את השני. יש הרבה חברים והסיכוי שיהיה מישהו על הקו לדעתי גדול.

נניח שמהיום נפרסם בפורום או במייל היומי שכל מי שרוצה לדבר עם חבר שיתקשר בשעה עגולה (לא משנה איזה) לטלפון של הקבוצות הטלפוניות בתקווה שיש חבר שממתין לדבר עם חבר נוסף.  אפשר כמובן להתקשר גם לא בשעה עגולה. מה דעתכם, האם יהיו שיחות? האם יהיו "צירופי מקרים" שבהם שני חברים מרגישים קושי באותו הזמן ורוצים לדבר? לדעתי, לפי כמות החברים בקהילה, התשובה חיובית.

המתקשר כמובן יוכל לדעת אם בכלל יש מישהו על הקו כי המענה הקולי אומר "ישנם X משתתפים, אנא
הודע על הצטרפותך" ואז ניתן נניח לוודא שהאדם על הקו הוא מ-SA (שלא בטעות מישהו לא קשור עלה
על הקו) וכך יוכלו לדבר.

השיחה הלא פורמלית מחוץ לשעות הקבוצות היא מאד יעילה והחברים יוכלו לדבר ולשתף ביתר חופשיות.

אין חשש להתקשר, כי לא מטרידים אף אחד בטלפון הפרטי, להיפך, מי שיעלה לשיחה יש לו אינטרס ברור לדבר והוא אקטיבי בעניין,
וממתין ורוצה בדיוק כמוך בשיחה.
במקרה הכי "גרוע", אין אף אחד על הקו ואז אפשר לנסות להתקשר ישירות לחבר.

הרעיון בגדול להסיר את מחסום הבושה/תירוצים מלהתקשר ואני מבין שהמחסום הזה קיים גם קיים, כי כל מי שעל הקו יש לו אינטרס ברור לדבר.
הרעיון לא בא להחליף שום אמצעי קשר אחר אלא רק להיות בנוסף.

מה אתם אומרים? שווה לנסות?

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 9 חודשים #22733

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר יקר,

הרעיון שלך נשמע מצוין, ולכאורה אין סיבה שלא לפתוח ערוץ נוסף שכזה.

יחד עם כך, אני מוכרח לציין שתי נקודות לדיון:

א. כאשר אני בתהליך הנפילה - אני לא רוצה להתקשר לאף אחד. כל שאר התירוצים הם תירוצים ולא יותר מכך. המוח שלי מסבב לי את המוח עם מליון תירוצים שונים ומשונים למה לא להתקשר, אבל בפועל פשוט לא בא לי להתקשר. לכן, מצד אחד זה טוב שתמיד יהיה איזה מקום בו ניתן לפגוש חברים אחרים שמתמודדים, אבל  מצד שני אם אני ישים מבטחי בקו הזה - אני עושה שטות.

וזה מוביל אותי לנקודה השניה:

ב. לימדו אותי שאני צריך להיות מחוייב להחלמה שלי ולעשות פעולות הפוכות דהיינו לעשות דברים שאני לא רוצה לעשות. הקו הזה יכול לספק לי את התירוץ לפיו עשיתי את המוטל עליי וכעת נסללה הדרך עבורי לנפילה.

אם אני חפץ חיים, אין לי ברירה אלא לעשות את הדברים שאותם אני לא רוצה לעשות, וזה כולל להתקשר לחברים ולספונסר גם באמצע הלילה. מדובר על החיים שלי, לא פחות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 9 חודשים #22747

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני אשמח מאוד.
בדיוק אתמול באמצע הלילה התעוררתי ולא היה לי למי לצלצל. אמנם אני גר בארה"ב ובדר"כ כאצלי לילה אני יכול להתקשר לחבר מהארץ אבל זה היה בדיוק באותם ארבע שעות שהלילה שולט בכל. בארה"ב מדי מאוחר ובארץ מדי מוקדם. אשמח לנסות "קו-חירום" מתוך ידיעה שלא הערתי אף א'
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 9 חודשים #22750

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
בSA יש מספר חירום שכזה.
אף פעם לא התקשרתי לשם, כך שאני לא יודע איך זה באמת מתנהל.
זה נשמע דומה למה שמוצע כאן.

רק אוסיף שאולי כדאי לעשות לזה קוד גישה אחר, שינתן רק לחברים ולא יהיה פתוח לקהל הרחב אלא רק לחברי הפורום היקרים.
מחכה להתפתחות.
רעיון טוב.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 9 חודשים #22762

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום, הרעיון יפה, לא יעזור לתת קוד רק לחברי הפורום, מסיבה פשוטה - הפורום עצמו פתוח לכל... אני מכיר את מספר החירום של SA, שם מדובר במספר קבוע, מדי ערב יש 'עקוב אחרי' לחבר אחר.

חשוב להבין, לא ניתן להציל אף אחד. הרעיון הוא שכשמכור מתקשר הוא יוצא מעצמו. הוא מפנה מקום לכח העליון להכנס.

בסופו של דבר רק כח עליון עוזר. אין שום דבר אחר.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23148

תודה חברים. 
אני באופן אישי יכול להעיד על עצמי שלפעמים אני סתם מתקשר למספר של הקבוצה ממש לא בשעות של הקבוצות בתקווה שאולי יש שם מישהו או מס' אנשים שממתינים לשיחה.
אתם מוזמנים לנסות. ילך. ילך. לא ילך. אז להתקשר ישירות למישהו.  :-\ :-\

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23160

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
לדעתי רעיון מעולה!

למה לא ליישם אותו?
אני אישית אשמח מאוד לקו כזה.
כדאי לפרסם על זה אם בסוף יוחלט לעשות את זה. אני חושב שזה יציל יותר מאשר יזיק (בקשר לנקודות שהעלה סוד הכניעה).

יש הרבה יותר סיכוי שהשיחה הזאת תציל מאשר תזיק (אם יהיה חבר זמין על הקו).

לדעתי רעיון גדול.
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23177

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
במחשבה שניה לא כ"כ הבנתי מה צריך "להסכים" פה. או "להתחיל לתפעל" זה לא מס' מיוחד או קוד מיוחד. גם לא במנהל שיהיה זמין לענות\לנתב שיחות. ס"ה מדובר בבסיס קיים. כל שצריך זה שחבר פלוני יתקשר ויבדוק אם חבר אלמוני על הקו. זה הכל. אז אם קשה לך, צלצל. שמעת מוזיקה? תחליט האם לחכות לחבר נוסף וכמה זמן או לנתק מיד ולהתקשר לחבר זמין.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23218

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
השאלה היא אם לפרסם את זה, כמו שראית-סוד כתב הסתייגות מהעניין.
אם יוחלט שהתועלת עולה על החיסרון-אני מוכן לפרסם בשמחה.
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23247

• לב מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר ותיק
סוד
הסעיף הראשון שלך לא ממש מתיישב אם הסעיף השני
כי הרי ממה נפשך אם אני לא מתקשר בגלל תירוץ אז בוא נמנע מאיתנו את התירוצים
ואם אני אמור לעשות דברים הפוכים בכדי להחלים ואני מוכן לעשות זאת ללא תירוצים הרי שלא יצאתי ידי חובה עד שלא אדבר אם חבר בטלפון ואספר לו על בעיותי
בכל מקרה גם אני הקטן מצטרף לחברים שמעלי "בעד" הרעיון  המושלם הזה
ואוסיף לדברי פותח האשכול שאולי כאשר הרעיון יצליח אולי יהיה ניתן לעבור לכל חצי שעה ואפילו אולי אולי לכל רבע שעה בהתאם להיענות החברים.
"ותן בלבנו הכנעה וענווה"
אל תטעה בין שברון-לב לבין עצבות ודיכאון.
דיכאון הוא כעס, תלונה נגד האל משום שלא נתן לך את מבוקשך.
אך כשלבך שבור, דומה אתה לילד קטן הבוכה משום שאביו נמצא רחוק ממנו.
(רבי נחמן מברסלב)

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23272

תודה חייברוס
אני אעביר את השרשור לר' יחזקאל, ואם יסכים יפרסם את זה במייל היומי פעם או פעמיים.

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23395

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אשמח לראות את תגובתו בעניין (גם לאלו מחבירנו שלא מקבלים את המייל היומי)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 11 שנים, 8 חודשים #23424

אני ממש אשמח אם יהיה כזה דבר!!!

תגובה: בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 8 שנים, 7 חודשים #83811

אני חושב שזה פעיל כרגע. רעיון טוב

תגובה: בעניין: חברים, אני צריך את חוות דעתכם לרעיון הבא לקשר פתוח בין חברים ברגע קושי לפני 8 שנים, 7 חודשים #83829

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
בעצתך תנחני כתב on בלתי ידוע:
אני חושב שזה פעיל כרגע. רעיון טוב

האם המס' 0722748600
ואם לא אז מה כן המס' ?
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?