ברוכים הבאים, אורח

עזרה בבעיית חוסר הגישה שלי לפורום ולחברים - אנא היכנסו וייעצו לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה בבעיית חוסר הגישה שלי לפורום ולחברים - אנא היכנסו וייעצו לי 879 צפיות

עזרה בבעיית חוסר הגישה שלי לפורום ולחברים - אנא היכנסו וייעצו לי לפני 11 שנים, 1 חודש #42048

כתב לי כאן www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4029.msg41736#msg41736 הושיעה נא, שאני בפורום יותר זמן ממנו, ושאני אדבר עם חבר וכו'.

מה שקורה שאפי' שנרשמתי לפני יותר משנה לפורום, בפועל כמעט לא זז אצלי כלום, מחמת חוסר גישה לפורום ולחברים כדלהלן.

הבעיות שלי הן:

א. אין לי גישה לאינטנרט, רק בערך פעם בשבוע לכמה שעות.

ב. אין לי פלאפון, ואין לי אפשרות לבקש מהוריי שיקנו לי,  כי לא יבינו למה אני צריך.

מה שקורה שאני לא מחובר כ"כ לפורום ולחברים, ובעניין הפורום אולי אשתדל להיכנס יותר בזמן שאני כן יכול, אבל עדיין זה לא עוזר לעניין החברים וכו'.

אם יש לכם עצה אנא סייעו לי דרך הפורום, או בפרטי, או במייל: matchilshuv@gmail.com.

תודה רבה מראש.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: עזרה בבעיית חוסר הגישה שלי לפורום ולחברים - אנא היכנסו וייעצו לי לפני 11 שנים, 1 חודש #42051

• brother
  • דירוג פלטיניום
שלום לך אלףבית היקר.
כיום ב"ה יש הרבה דרכים לתקשר עם אנשים.
אני חושב שהייתי מציע לך לכתוב על פתקים את שמותם של חבריך, ולהסתובב איתם בכיס.
דבר ראשון- עצם ההרגשה שכל החברים שלך מונחים בכיס כבר לדעתי מחזק.. כמובן שצריך לרכוש חברים.. ואת זה תוכל לעשות בפורום תוך זמן מועט.
דבר שני- אחרי שיש לך את הפתקים בכיס עם המספרים, כאשר אתה יודע שאתה הולך למקום שאולי התאווה תצוץ עצור חפש משהו עם פלאפון ותבקש ממנו שיחה...
היום לכולם כמעט כבר יש תוכנית ללא הגבלה, תבקש אולי מחבר שלך שילך איתך למקווה ויביא פלאפון..
נראה לי שזה הצעה סבירה.
חוץ מזה איני יודע בן כמה אתה אבל אולי תוכל לבקש מן ההורים פלאפון כשר, פשוט וזול. או שתעבוד קצת ותשיג כסף לקנות לך אחד, זה סיפור של 200 ש"ח ואף פחות..
בכל אופן זה מה שאני חושב פתרון כרגע, אם אחשוב על עוד משהו אכתוב לך.
אשמח להתחבר.
בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
שבת שלום
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בעניין: עזרה בבעיית חוסר הגישה שלי לפורום ולחברים - אנא היכנסו וייעצו לי לפני 11 שנים, 1 חודש #42059

brother כתב on 23 אוג' 2013 13:01:

שלום לך אלףבית היקר.
כיום ב"ה יש הרבה דרכים לתקשר עם אנשים.
אני חושב שהייתי מציע לך לכתוב על פתקים את שמותם של חבריך, ולהסתובב איתם בכיס.
דבר ראשון- עצם ההרגשה שכל החברים שלך מונחים בכיס כבר לדעתי מחזק.. כמובן שצריך לרכוש חברים.. ואת זה תוכל לעשות בפורום תוך זמן מועט.
דבר שני- אחרי שיש לך את הפתקים בכיס עם המספרים, כאשר אתה יודע שאתה הולך למקום שאולי התאווה תצוץ עצור חפש משהו עם פלאפון ותבקש ממנו שיחה...
היום לכולם כמעט כבר יש תוכנית ללא הגבלה, תבקש אולי מחבר שלך שילך איתך למקווה ויביא פלאפון..
נראה לי שזה הצעה סבירה.
חוץ מזה איני יודע בן כמה אתה אבל אולי תוכל לבקש מן ההורים פלאפון כשר, פשוט וזול. או שתעבוד קצת ותשיג כסף לקנות לך אחד, זה סיפור של 200 ש"ח ואף פחות..
בכל אופן זה מה שאני חושב פתרון כרגע, אם אחשוב על עוד משהו אכתוב לך.
אשמח להתחבר.
שבת שלום

ראשית,

תודה על ההתייחסות הנפלאה שלך.

שנית, מה זה אומר פלאפון ב - 200 ש"ח? לקנות מכשיר ולעשות טוקמן וכדו'?
א"כ אם יש לך אפשרות לכתוב לי בקצרה מה זה אומר טוקמן, אשמח אם תכתוב לי.
תודה ושבת שלום.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: עזרה בבעיית חוסר הגישה שלי לפורום ולחברים - אנא היכנסו וייעצו לי לפני 11 שנים, 1 חודש #42067

• brother
  • דירוג פלטיניום
אתה הולך לכל חנות של מכשירים, קונה את המכשיר הכי פשוט, מומלץ אוזניות גם עם אתה הולך לדבר הרבה.
אח"כ מבקש מהמוכר כרטיס טוקמן וממלא בו כסף כמספר הדקות שאתה רוצה,
המוכרים בחנות יודעים כבר הכול תבקש מהם מה שאתה רוצה והם כבר יסבירו לך...
שבוע טוב
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן