ברוכים הבאים, אורח

לו היה לי ספונסר בגיל 7
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לו היה לי ספונסר בגיל 7 421 צפיות

לו היה לי ספונסר בגיל 7 לפני 11 שנים #42240

• מנחם
  • דירוג כסף
לפני כחודש התחלתי עבודה חדשה.
אחרי יומיים מורטי עצבים רציתי לעזוב.
החלטתי סופית לעזוב.
החלטתי להתקשר לבוס ולהגיד לו שאני לא ממשיך.
התקשרתי לספונסר והוא אמר לי לחכות חודש.
כעסתי עליו, אמרתי לחברים שאני שונא אותו, שהוא לא מבין אותי.
חשבתי וגם אמרתי לחברים: "אז מה אם אני מכור ואני מוסר את החיים לאלוקים, האם זה אומר
שאני יכול עכשיו לעבוד בכל עבודה. אולי גם ראש ממשלה אני יכול להיות".
אבל הקשבתי לו כי אני יודע שבלי התכנית אני אבוד, וספונסר זה לא גרביים אז אני לא יחליף אותו כי
משהו שהוא אמר לא מתאים לי.
הראש שלי סיפר לי שאני לא מתאים לעבודה הזו, שאין לי סיכוי להצליח בה, הייתי משוכנע בכך באופן מוחלט וסופי.

היום, כמה שבועות אחרי, אני עדיין עובד בעבודה הזו, אין לי מושג כמה אני מצליח בה או כמה אני יצליח בה וכמה זמן אחזיק בה, אבל דבר אחד ברור באופן מוחלט: התחושות שהיו לי לגביה בהתחלה מוטעות לחלוטין, מנותקות מהמציאות, לא נכונות, מוגזמות, חסרות פרופורציה. המציאות האמיתית, העובדות בשטח שונות לגמרי ממה שחשבתי והרגשתי בהתחלה.
מקרה קלאסי של רגשות הן לא עובדות.

מה שמדהים וממש עושה לי חשק לבכות, זה שעשרות שנים ניהלתי חיים שלמים, מאות ואלפי החלטות, גדולות וקטנות, על בסיס תחושות והערכות מצב מהסוג שהיו לי יומיים לאחר שהתחלתי בעבודה.

ככה חייתי, ללא הגזמה. רדוף פחדים וסיוטים, החלטתי וחייתי ונפלתי והידרדרתי.

ומתתי.

בעיני, ניקיון ותכנית זה לא  להיפרד מהתאווה, זה רק הבסיס, העיקר זה להיפרד מהפחדים והתלות המוחלטת בראש החולה שלי.

התכנית הזאת היא דבר מדהים. נס.

הלב שלי היה מת, קבור תחת מפולת אינסופית של רגשות שליליים מכל הסוגים והמינים. אני לא יודע מה קרה, אבל משהו בתוכי קם לתחייה, משהו אמיתי התעורר בפנים. ההריסות עדיין קיימות, אבל לצידן מתחיל להיבנות משהו חדש.

קשה לי בטירוף, לפעמים בתוך ליבי אני מרגיש צועד במנהרה אפופה בלהבות אש ששורפות אותי, מתרוצץ במבוך בלתי נגמר, והסוף אינו ידוע. העתיד נעלם ממני, אבל רק להיום, יש לי תכנית ויש לי ספונסר

תודה לשמור עיניך
תודה לספונסר
תודה לאלוקים
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: לו היה לי ספונסר בגיל 7 לפני 11 שנים #42246

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה מנחם.
גם אני חשתי כך לגבי מקום העבודה שלי, ובדיוק כך אמר לי ספונסרי, רגשות הם לא עובדות!

אתה יודע למה לא היה לך ספונסר בגיל 7? - בדיוק כפי שאבאלה תכנן...

אוהבים אותך
תמשיך בבקשה לכתוב עוד
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: לו היה לי ספונסר בגיל 7 לפני 11 שנים #42285

תודה רבה. גם אני פעלתי על סמך רגשות וחרדות כל חיי. בלי קשר לעובדות. אם זה היה תלוי בי בטח הייתי מבטל את האירוסין לאישתי המדהימה, בגלל התקף החרדה שחטפתי... תודה רבה לקב"ה שאוסף אותנו אליו עם כל הפגמים שבנו.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן