ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: כפרות 420 צפיות

כפרות לפני 11 שנים #43460

• Avtalion
  • חבר ותיק
השנה בכפרות הררגשתי משהו מעניין.
 לא הרגשתי שאני עושה עוול עם התרנגול של הכפרות, המסכן, שעד לפני כמה שעות היה בלול מבסוט עם החברה, ופתאום לוקחים אותו כמה בני אדם יושבי חושך וצלמות, וזורקים אותו בארגזים צפופים וחנוקים, וכל זה כדי שאני הרע הרשע שבטוח חייב מיתה אחרי כל מה שהרשעתי ופשעתי  
ואז פתאום בכמה סיבובים מעל הראש אני פותר את כל הבעיה,  זורק עליו את כל העברות, החטאים והפשעים,  והוא המסכן הולך למות, ואני הולך לחיים טובים ארוכים וכואבים עד כדי מוות לפעמים ובטח אח״כ הוא מסתכל מלמעלה ושואל את עצמו בשבילו נשחטתי?!?! 

אבל הפעם אני חושב שהתרנגול שלי הבין, שאני בעצמי עדיין לא מבין הכל, אבל דבר אחד בטוח הוא שאני חולה עד כדי כך שאיבדתי את השליטה על חיי. חולה במחלה קשה אבל יש לה תרופה, שקוראים לה 12 הצעדים וכשמקפידים על הוראות הרופא אז אין מה לדאוג כלל.
אני בטוח שהתרנגול שלי מסתכל מלמעלה והוא גאה בי הוא מבסוט שהפעם מצאתי דרך יש סיכוי!!!

גמר חתימה טובה   
 אוהב
אבטליון 

בעניין: כפרות לפני 11 שנים #43494

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
תודה אבטליון.

אני פעם א' בחיי זכור לי שהשתמשתי בתרנגול. בבחרותי. התרנגול התמוטט. הוא לא שרד את ה"עבירות" שלי. מאז אני עושה בכסף (כשאני זוכר לעשות ומשיג כסף)

(כמובן שלא שמתי לב שאני תופס את התרנגול בצוואר וחונק אותו. זאת הייתה עובדה בלתי משמעותית. לא זה מה שהרג אותו. זה היה העבירות שהעברתי לראשו)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: כפרות לפני 11 שנים #43505

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה על השיתוף
אני איני מסוגל לעשות על תרנגול, למרות שהשנה אמרתי אני חייב לנסות פעם אחת..אמרתי לאבא והוא אמר לי- לא מה יצא לך מזה, הרי הוא נשחט ו...
הכי טוב זה לתת כסף, אדם יקבל את הכסף ויחיה ממנו, גרמת לאדם להיות שמח, גרמת למוסד להמשיך לפרוח, זה לא סתם כפרה...
זה טיהור, זה הפיכת החטאים שלך לזכויות לא סתם להשלכה לזבל.
טוב סתם מחשבות.
שנה טובה, גמר טוב.
אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: כפרות לפני 11 שנים #43639

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
תודה אח יקר. אכן נקודה למחשבה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן