ברוכים הבאים, אורח

רק נקודה למחשבה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק נקודה למחשבה 412 צפיות

רק נקודה למחשבה לפני 11 שנים #44197

• רוצה
  • חבר חדש
כדי לא ליצור חוסר נעימות הסרתי המודעה
תודה
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: רק נקודה למחשבה לפני 11 שנים #44198

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמתי לב שאתה חדש,
גם אני כשהייתי חדש כתבתי די הרבה ולא תמיד היו תגובות,
במבט לאחור אני מודה לאלוקים שלא הגיבו, כי אחד מהבעיות שלי (כנראה מרוב המכורים) זה אגו
וכשאין תגובות זה מוריד הרבה אגו, שזה מאוד עוזר להחלמה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: רק נקודה למחשבה לפני 11 שנים #44216

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך רוצה יקר, אני מבין אותך, באמת, אם תחפור בהיסטוריה תראה שגם לי יש פוסטים ללא תגובות. לא תמיד יש לאנשים מה לומר  או שאין להם מושג איך לומר למי שכותב, צריך לדעת לקבל את זה, אני מפרסם כיום כל מיני דברים בעיקר בשבילי. אבל בהחלט זו באמת נקודה חשובה למחשבה.

אני יכול להציג לך עוד כמה נקודות לחשיבה:

בשבילי להגיב סתם, או בשביל לרַצות מישהו, גם במילה אחת, זו פעולה חולה. מאוד. כל חיי התנהלתי לפי מה שאחרים חושבים או יותר נכון לפי מה שחשבתי שאחרים חושבים, זה הפך אותי לבן אדם ללא זהות. או גרוע יותר לאדם עם המון זהויות, נדרשתי לתרגול רב כדי לא להגיב עוד מהמקומות הללו.

הייתי משוכנע שזה חסד, להאיר פנים למישהו עצוב... אין לך מושג איזה מעשים עשיתי בשם החסד הזה. תנסה לזכור שלכל אחד פה יש היסטוריה, אינך יכול להיות מודע לכולה, וכולנו פועלים בהתאם להיסטוריה שלנו. בנוסף קח בחשבון אנחנו גם מוגבלים בזמן, אי אפשר לקרוא הכל ולהגיב לכל..

בכמה מילים בנימה אישית שעוזרים לי מאוד -  אתה זה לא התגובות או מספר הצפיות במה שכתבת, לא מה שאנשים חושבים עליך או על הפעולות שלך, אתה זו הנשמה שלך, החיבור שלך לכח עליון מגדיר אותה כל רגע מחדש. 

בתקווה שהועלתי.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: רק נקודה למחשבה לפני 11 שנים #44229

• brother
  • דירוג פלטיניום
גם אני כמוך הייתי בהתחלה, לא ממזמן.. עד שגם פתחתי ושאלתי והנה התשובות שקיבלתי: www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4130.msg42662#msg42662
הבנתי ומה שעשיתי הוא שפתחתי לעצמי יומן ב90 יום שבו אני כותב ולא אכפת לי אם יגיבו או לא.. התגובה היא אגו שלי, אני כותב אם יגיבו זה בונוס מעולה..
לפעמים אני שואל שאלה ואז באמת אם לא מגיבים זה קצת עצוב, אבל בסוף תמיד יהיה אחד שיגיב..
בהצלחה, אתה מוזמן לדבר תמיד, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן