ברוכים הבאים, אורח

התמודדות במקום עבודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמודדות במקום עבודה 984 צפיות

התמודדות במקום עבודה לפני 10 שנים, 11 חודשים #47002

• shai12
  • רצף ניקיון נוכחי: 224 ימים
  • חבר חדש
שלום רב,

זו הפעם הראשונה שלי בפורום. כמו כן יצא להאזין לשיחת הועידה האחרונה מיום ראשון וזה מאוד חיזק אותי. יישר כוח!!

השאלה שלי: איך מתמודדים עם מראות לא צנועים ופריצות בעבודה. אני עובד במקום חילוני לחלוטין שרוב העובדים הינן עובדות חילוניות לא צנועות.
אני עובד עם אינטרנט כשר אתרוג ועם מכשיר נייד כשר, את האינטרנט במשרדי גם סיננתי עם הפילטר אבל איך אני מצליח להתמודד עם העובדות.
אני ממעט לצאת ממשרדי משתדל לעבור רק באמצעות המיילים או הטלפון אך לעיתים אני נאלץ גם לראות בעל כרחי עובדת לא צנועה.

מה עושים ריבונו של עולם?!?!?!?

אני נכשל המון :'(

בעניין: התמודדות במקום עבודה לפני 10 שנים, 11 חודשים #47009

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום שי,

גם אני עובד במקום שרובו ככולו חילוני ובאזור מלא מושאות תאווה לרוב.
בזכות התכנית, הקבוצות, הספונסר ובעיקר אלוקים אני זוכה להישאר נקי ומפוכח גם בעבודה ובמקומות דומים.

פרסמתי כמה פוסטים ותגובות בנושא. - אתה מוזמן לקרוא.
אשמח גם לדבר אתך בפרטי.

בהחלמה.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

תגובה: התמודדות במקום עבודה לפני 9 שנים, 1 חודש #76845

• Guri
  • חבר קבוע
לא יודע איך מתמודדים אבל אולי תוכל לעזור לי מניסיונך עד כה.

shai12 כתב:
שלום רב,

זו הפעם הראשונה שלי בפורום. כמו כן יצא להאזין לשיחת הועידה האחרונה מיום ראשון וזה מאוד חיזק אותי. יישר כוח!!

השאלה שלי: איך מתמודדים עם מראות לא צנועים ופריצות בעבודה. אני עובד במקום חילוני לחלוטין שרוב העובדים הינן עובדות חילוניות לא צנועות.
אני עובד עם אינטרנט כשר אתרוג ועם מכשיר נייד כשר, את האינטרנט במשרדי גם סיננתי עם הפילטר אבל איך אני מצליח להתמודד עם העובדות.
אני ממעט לצאת ממשרדי משתדל לעבור רק באמצעות המיילים או הטלפון אך לעיתים אני נאלץ גם לראות בעל כרחי עובדת לא צנועה.

מה עושים ריבונו של עולם?!?!?!?

אני נכשל המון :'(

תגובה: התמודדות במקום עבודה לפני 9 שנים, 1 חודש #76863

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני עובד במקום חילוני, ולפעמים אנשים שוכחים את הביגוד שלהם בבית, חוץ מפעולות שהחבר שמואל כתב,
אני לפני שאני נכנס לעבודה עושה ברכיים ומתפלל לאלוקים "אנא עזור לי למצוא בך, מה שאני מחפש בכל מושאי התאווה, ואני מנסה לתרגל לזכור שכל מבט שאני רוצה להתאוות, הינו תזכורת להתמכרותי, ושאני חסר אונים, באסירות תודה אני נכנס בשלום ויוצא בשלום, ואני חודה לאלוקים כל יום שהוא שומר אותי מפוכח, ויש לציין שיש ימים קשים ואז אני נמצא יותר עם חברים בטלפונים, והפעולות עובדות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן