ברוכים הבאים, אורח

הצהרת חוסר אונים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצהרת חוסר אונים 444 צפיות

הצהרת חוסר אונים לפני 10 שנים, 10 חודשים #48774

אני כותב כאן כדי לפרסם ברבים את חוסר האונים בתקווה שדבר שמפורסם ברבים יצליח להיכנס בי יותר.בע"ה!
הצהרת חוסר אונים בעקבות נפילה!
תאווה=נפילה. אלרגיה=נפילה. נפילה=מוות,תחושות נוראיות,איבוד שליטה מוחלטת על החיים,אין חיים חוץ ממני.
למה נפלתי ? כי אני לא מפנים את החוסר אונים שלי.לא מבין שיש דברים שלגביהם אני חסר אונים, אין בי שום יכולת להתומדד איתם, הם לא בשבילי, יש דברים שאני והם לא יכולים להסתדר ביחד. אותי הם הורגים. כל התירוצים של "רק לראות","רק עוד סרטון","אני רק משחק בפלאפון" , אלה תרוצים של חוסר הפנה של חוסר אונים.אין כזה דבר "רק",התוצאה היא תמיד תהיה הרס עצמי. אולי יש אנשים שאצלם זה "רק",אצלי אין "רק".
הרגשתי נורא,כמו תולעת מסריחה,יאוש עצום ששום דבר ,או כח שבעןלם לא יוציא אותי מזה,לא תוכנית לא ספונסר ולא צעדים.אני אשאר דפוק לעד,אין שום סיכוי שבעולם. אשאר מכור ואמשיך ליפול. השגתי פיקחות של 47 יום,בדרך להיות קצת יותר בנאדם,בדרך להיות מסוגל להכיר את עצמי,וצאת מהבוץ,בדרך גם להתחיל להיפגש כדי להתחתן,והכל הלך.יאוש עצום,חוסר רצון לחיות,לקום בבוקר מהמיטה,גירדתי את עצמי עם שפכטל כדי לצאת מהמיטה.ועם תחושות כאלו הנפילה הבאה קרובה לבוא,כשההרגשה החזקה ביותר היא שאני תמיד אפול ואין סיכוי לצאת מיזה אז למה שלא תגיע עוד נפילה?הרי אני כבר שם.... הרגשת חוסר אונים מוחלטת!!!אין לי רצון לא לחיות,ולא להיות קרוב לשום בורא..אני נגעל מהציצית,ומכל הדומה לה. אם רק הייתי מבין ומפנים את חוסר האונים שלי מול השימוש שלי בפלאפון לא הייתי נופל...
מסקנות: 1.אני מכור,2.אין לי שליטה על זה,3.אלרגיה=נפילה,נפילה=מוות טוטאלי!4.אסור לי להלקות את עצמי,ולהיכנס לדיכאון,זה מי שאני ושום דיכאון לא יעזור,להפך הוא יהרוס 5.אני חייב כל הזמן להזכיר לעצמי את חוסר האונים שלי מול התאווה,ומול הנקודות הספציפיות שלי שאני חסר אונים לגביהם.כי המחלה טורחת רבות להשכיח את זה ממני(בעודי כותב את השורות האלו אני כבר מרגיש איך המחלה מתחילה לשכנע אותי שאני לא "עד כדי כך...",ואני שוכח את הרגשות שהיו לי עד לפני כמה שעות)
1.לי אסור להיות עם פלאפון במיטה בלילה.אסור לי להשתמש בו לשום שימוש. 2. אסור לי לגעת במחשב בלי חסימה ברמה גבוה. 3. אסור לי לראות סרט לבד
אם אעשה את כל אחד מהדברים האלה פרוש הדבר משיכה וודאית לתאווה.אין מנוס. זו המציאות ואיתה אני צריך ללמוד לחיות.
אני מכור וחסר אונים מול תאווה! רק בזכות אבא שבשמיים אני מצליח אני נקי רק להיום.

בעניין: הצהרת חוסר אונים לפני 10 שנים, 10 חודשים #48781

היו לי רגשות ממש דומים אחרי נפילה שבאה אחרי 49 ימי נקיות.
אני מקווה שבניגוד אלי, כמו שכתבת לא תיכנע לדיכאון ותצא מהר מהבוץ.
אני לצערי אחרי אותה הנפילה שקעתי בדיכאון לזמן ארוך בו נפלתי פעמים רבות. היום בחסדי ה' נקי 60 יום,, ומרגיש נפלא ואסיר תודה לה' על כך.
בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: הצהרת חוסר אונים לפני 10 שנים, 10 חודשים #48783

• ddmm11219
  • דירוג כסף
חזק מאוד ידידי
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: הצהרת חוסר אונים לפני 10 שנים, 10 חודשים #48788

• brother
  • דירוג פלטיניום
אוהב, מבין, מקווה להצליח לקבל את הדברים האלו כדי שיכנסו גם ללב שלי.
אח שרוצה לחבק אותך ולחזק אבל נמצא הרחק אי שם כרגע ומקווה לשמור על עצמו שלא יפול.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: הצהרת חוסר אונים לפני 10 שנים, 10 חודשים #48800

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אח יקר.
בע"ה שתגדל מהנפילה הזאת. זה אפשרי ונראה שאתה בכיוון הנכון.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן