ברוכים הבאים, אורח

וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) 664 צפיות

וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) לפני 10 שנים, 10 חודשים #49049

טו אלול תשעא
כא אייר תשעג
ה חשוון תשעד
יז כסלו תשעד (כן, היום, שוב)

המשותף לכל הימים האלה הוא שגלשתי לפני כן באינטרנת פתוח
בשלב מסויים החלטתי שזהו, בא לי לרסק את עצמי בנפילה. וראה זה פלא - זה לא קרה!
לא נהנתי, ולא התרסקתי.
כלומר - אני מוצף ברעל, אני גם שיכור ולא יודע איך אטפל בילדים אחה"צ (הם איתי היום עד 1900. בעצם יש בייבי סיטר בין 16-18. ב"ה!)
אבל אני לא מרוסק.
לא הייתי במצב טוב מידי גם לפני כן, במבט לאחור הייתי בתפקוד סביר השנה במשך שבוע אחד - וזה היה לפני כשבועיים (הסתיים בשבת JSS? נראה לי ששבת אחת קודם), אבל על-פניו לא במצב חמור יותר.
מכה - ומתקדמים בע"ה.

השאלה נותרה למעשה פתוחה עוד מפני הנפילה:

לאן???

רוב ברכה בדרך

מקווה לקוות אל ד', כרגע לא לגמרי נמצא שם.
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) לפני 10 שנים, 10 חודשים #49160

אוהב אותך מאוד אחי,ודואג לך,ואכפת לי ממך. אתה יודע שאתה תמיד
יכול להתקשר
אני מכור וחסר אונים מול תאווה! רק בזכות אבא שבשמיים אני מצליח אני נקי רק להיום.

בעניין: וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) לפני 10 שנים, 10 חודשים #49161

• ddmm11219
  • דירוג כסף
I Feel Ur Pain
נא ונא תישאר פה
בעזרת הבורא
ובסיוע של חברים
ובמעשים שלך.....
נחזור למסלול

אי"ה אי"ה
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) לפני 10 שנים, 10 חודשים #49171

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
חוטא? חולה!
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) לפני 10 שנים, 10 חודשים #49395

• brother
  • דירוג פלטיניום
משהו שראיתי לנכון לכתוב לך שכתבו לי:
אנו לעולם לא חייבים שוב להשתמש, לא משנה איך אנו מרגישים. כל ההרגשות, בסופו של דבר, יעברו.
טקסט בסיסי, עמוד 79
זה כואב כמו שזה לא כאב אף פעם. אתה קם מהמיטה אחרי לילה ללא שינה, מדבר עם הכוח העליון, ועדיין לא מרגיש טוב יותר. זה יעבור, אומר לך קול קטן. מתי? אתה תוהה, ואתה מתרוצץ רוטן ואיכשהו עובר את היום. אתה ממרר בבכי במכונית ומדליק את הרדיו בכל העוצמה כדי שלא תוכל לשמוע את המחשבות שלך. אבל אתה הולך ישר לעבודה ואפילו לא חושב על שימוש בסמים. אתה מרגיש שהכל שורף לך בפנים. כשהכאב נעשה בלתי נסבל, אתה נעשה קהה ודומם. אתה הולך לפגישה ורוצה להיות מאושר, כמו שחברים אחרים נראים. אבל אתה לא חוזר להשתמש. אתה בוכה עוד קצת. מתקשר לחונך. אתה נוסע לבית של חברים ואתה בכלל לא שם-לב לנוף היפה כי הנוף הפנימי שלך שחור-משחור. אולי לא תרגיש טוב יותר אחרי הביקור אצל החברים - אבל לפחות, לא הלכת לסוחרים. אתה שומע צעד חמישי. אתה משתף בפגישה. אתה מסתכל בלוח-השנה ורואה שעברת עוד יום אחד נקי. אז, יום אחד אתה קם, מסתכל החוצה, ורואה שזה יום יפה. השמש זורחת. השמיים כחולים. אתה לוקח נשימה עמוקה, מחייך שוב, ואתה יודע שזה באמת עובד.
רק להיום:
לא משנה איך אני ארגיש היום, אמשיך בהחלמה שלי.

בהחלמה. אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) לפני 10 שנים, 10 חודשים #49398

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים
מוכר וכואב כמה אנו חסרי אונים אנחנו מול התאווה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: וק ירןקיעכעדגצמנ (=נפלתי, מבולבל מידי בשביל להתבטא) לפני 10 שנים, 9 חודשים #49810

For the record:

אני רושם תאריך נוסף: כ"ט כסלו תשעד.

אסיר תודה היום על 3 ימי נקיות ומתפלל ליום נקי נוסף.

לא ברור לי עד כמה הכתיבה פה בפורום מוסיפה לי בריאות, וכה"נ אבוא לפה יותר כדי לכתוב מאשר לקרוא, אם בכלל.

הדיון שפתחתי כאן לפני כמה שבועות חשוב, אני מאד רוצה לעסוק בו, אך הדיון בו אינו בריא בשבילי, ולמרות רצוני אני פפשוט לא נמצא שם כיום... בע"ה אני מאמין שאם יהיה בריא בשבילי בעתיד, הוא יהיה בריא גם ליתר החברים (כלומר, הדברים שלי יוכלו בע"ה להוסיף בריאות למשתתפים בו, לא כעסים טינות וכיו"ב...)

בע"ה ממשיך במפגשים וטלפונים ב-SA.

נשתמע!
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן