ברוכים הבאים, אורח

משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! 1130 צפיות

משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #49690

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שנה חלפה מהכנס הראשון של שמור עינך,
וב"ה אנחנו שמחים להודיע שאחרי הפעם הראשונה יש גם פעם שניה,
ובס"ד היא הולכת להיות מיוחדת לא פחות.

ביום שני הקרוב (ו' טבת - 9.12) יפגשו ותיקים וחדשים,
חברים שמתראים מדי שבוע יחד עם כאלו שזה יהיה המפגש הראשון החי שלהם.

הכנס יתקיים בירושלים באותו מקום שנפגשנו בפעם הקודמת משעה 18:30 עד השעה 22:00.
אל תחמיצו.

נא עקבו אחרי הפרסום בפורום וצרו קשר עם הרשמים – נועם ה', שמואל 'הושיעה נא', מוישל'ה, וה'דוקטור'.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: משחזרים את ההצלחה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49711

תודה רבה! איזו שמחה!

ברשותכם, אשתף אתכם בחוויות שלי מהכנס הקודם.
שבועיים שלושה לפני הכנס התחלתי לעלות לקבוצות טלפוניות. זה היה צעד קשה מאוד בשבילי, אבל הגיעו מים עד נפש והבנתי שאין לי ברירה. חשבתי לעצמי שבטח ייקח חודשים עד שאעז להגיע לקבוצה חיה, אם בכלל...
ואז החלו להגיע פרסומים במייל היומי על הכנס שעומד להתרחש. חשבתי לעצמי שאולי יהיה לי יותר קל להגיע דווקא לכנס. אמנם זה יהיה יותר גדול, אבל דווקא בגלל זה אוכל להיבלע בהמון. וחוץ מזה, מי אמר שאני מכור? אולי יחשבו שאני עורך מחקר על התמכרויות, או שאני איש צוות ב"שמור עיניך" או משהו?

ככל שהתקרב יום הכנס, הלחץ שלי הלך וגדל. מצד אחד הרגשתי שזו הזדמנות נדירה לקפוץ למים הקרים של מפגש חי, מצד שני רעדתי מפחד. רעדתי כפשוטו. המחשבה על זה שאצטרך להראות את פניי. שמישהו יסתכל עליי ויראה את הזקן והכיפה שלי ויידע במה אני צופה בשעות הפנאי שלי, ויבין איזה מין שקרן ודו פרצופי אני. הרגשתי גוש תקוע בגרון רק מהמחשבה על זה.
הגיע יום הכנס, ועדיין לא החלטתי שאני הולך. הייתי במצוקה אמיתית. קרוע בין הפחד להיחשף לרצון לצאת מזה. אז התקשרתי למטפל שלי, וביקשתי שיעזור לי לגייס אומץ להגיע לכנס, כי אני מת מפחד.
המטפל שאל אותי: מ-1 עד 100, כמה אתה צריך להרגיש חסר אונים כדי ללכת לכנס?
אמרתי לו שבשביל לעשות דבר כל כך משוגע אני צריך להיות 95% חסר אונים.
אוקיי, הוא אמר. וכמה אתה מרגיש חסר אונים עכשיו?
אמרתי לו שברגע זה אני מרגיש 80% חסר אונים.
מצוין. הוא אמר. האם אתה מסוגל לרדת קצת, ל-79% חוסר אונים?
התבוננתי פנימה, ואמרתי שכן. אני יכול להרגיש עכשיו 79% חסר אונים במקום 80%.
טוב, ועכשיו אתה מסוגל לעלות ל-81%?
אמרתי שכן.
ולעלות ל-85% אתה יכול?
זה כבר היה יותר מדי בשבילי. אז הוא עלה אתי לאט לאט. מ-81 ל-82, ומשם ל-83 - כל הדרך עד 95%. שוב ושוב הייתי צריך להתבונן פנימה, להיזכר בפעמים שהרגשתי כמה חוסר האונים שלי גדול ודורסני, ולתת להרגשה הזו למלא אותי יותר ויותר.
כשהגענו ל-95% הוא שאל אותי: אז מה אתה מתכוון לעשות עכשיו?
זו הייתה שאלה רטורית כמובן. אני מרגיש 95% חסר אונים, אז אני מוכרח ללכת למפגש חי.
מה שאתה אומר בעצם, אמרתי לו, זה שהדבר שאני זקוק לו עכשיו הוא לא אומץ, אלא ההיפך מאומץ - חוסר אונים.
בדיוק, השיב המטפל. אומץ לא יעזור לך כאן. רק ההרגשה שאין לך שום מוצא אחר.

כשאדם עומד בקומה רביעית של בניין בוער, האם הוא זקוק לאומץ כדי לקפוץ? לא, הוא זקוק להבנה שאין לו שום אלטרנטיבה. הוא צריך להפסיק לחיות בהכחשה שזה יסתדר איכשהו, כי זה לא יסתדר, והאש פשוט תשרוף אותו. הוא צריך להיות חדור כולו בתחושת חוסר האונים - ולקפוץ אל הלא נודע, מתוך ידיעה שיקרה מה שיקרה, זה בכל מקרה יהיה יותר טוב מלהישרף חי.
תודה רבה ה' שנתת לי לזכור כמה אני חסר אונים. שעזרת לי לעשות את הצעד המשוגע הזה. בלעדיך לא הייתי יכול.
תודה על החברים שפגשתי. על שהפחד והקושי שחוויתי בפעם הראשונה התפוגגו במהירות, והתחלף בהתרגשות ושמחה לקראת המפגש החי השני. כן, אני יודע שכולם מדווחים שאחרי הפעם הראשונה נהיה להם הרבה יותר קל ושמח, אבל זה בכל זאת מרגיש לי כמו נס גמור.

בסוף הכנס זכיתי לנסוע עם חבר שפגשתי באותו יום לראשונה. לכאורה לא היה לנו שום דבר במשותף: אנחנו בגילאים שונים, לבושים אחרת, מציבורים שונים, עם דעות פוליטיות שונות, ואפילו אופי השימוש שלנו שונה מאוד. ובכל זאת היה לנו המון במשותף. שנינו יודעים בדיוק מה זה להיות מכור. שנינו מכירים מקרוב את הבושה והאשמה ופיצול האישיות והשנאה העצמית והכעס והתסכול והנסיונות החזורים להפסיק אחת ולתמיד ואת חוסר האמונה שזה יכול בכלל לקרות. והמשותף הזה התברר כהרבה יותר חשוב לנו מן המפריד. זכיתי לחבר שמבין אותי. אין נכס גדול מזה.
בואו לכנס. אתם חייבים את זה לעצמכם. אם אתם מפחדים לבוא - תתפללו לה' שתבואו למרות הפחד. תתפללו להרגיש את חוסר הברירה. תרחמו על עצמכם, ובואו.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: משחזרים את ההצלחה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49713

ממליץ לקרוא שני פוסטים שנכתבו שנה שעברה בעקבות הכנס:
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=2511.0

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=2536.msg26576#msg26576
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #49737

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה דוקטור על הקישורים.

בעניין: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #49865

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום חברים יקרים,

הוחלט שתהיה עזרת נשים פתוחה.

אז גם נשותיכם מוזמנות.

זו הזדמנות בלתי רגילה עבור נשות מכורים לפגוש עוד כאלו כמותן שמתמודדות עם בעלים מכורים.
מנסיון (של אשתי) זה פשוט חוויה שאסור לפספס.

לפרטים והרשמה לפנות בפרטי לרשמים של הכנס – נועם ה', שמואל 'הושיעה נא', מוישל'ה, וה'דוקטור'.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #49899

בכנס גם ימכרו בעז"ה ספרים של ספרות SA.
למעוניינים הנה המחירון:
ספרי AA :
הספר הגדול - גדול 30. כיס 20.
12 צעדים ו12 מסורות - 30.
לחיות בפיכחון - 30.
רק להיום - 30.
כפי שביל רואה זאת - 30.
דיסק - 15.

ספרי SA:
הספר הלבן - גדול 30. כיס 25.
ההחלמה מתמשכת - 20.
צעד קדימה לפעולה - 30.
גילוי עקרונות - 10.
כלים מעשיים להחלמה - 20.
דיסק מסרים - 10.

אקווה שיהיו כל הספרים (לא בטוח),
עדיף לזמין מראש... לשלוח לי לפרטי.
נפגש...
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #49922

• דניאל
  • חבר חדש
דוקטור.
הקישורים שהבאת איך היה שנה שעברה בכנס לא פעילים. אשמח אם תוכל להביא קישור שעובד. תודה.

בעניין: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #49943

נעשה איזה שינוי טכני בפורום, שבגללו קישורים פנימיים לא עובדים. אני מקווה שיתקנו את זה בקרוב. בינתיים נסה את הקישורים המעודכנים:

forum.gye.org.il/index.php?topic=2511.0

forum.gye.org.il/index.php?topic=2536.0

בעניין: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #49949

עדכון: נראה שבעיית הקישורים הפנימיים תוקנה

בעניין: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 10 שנים, 9 חודשים #50322

• דניאל
  • חבר חדש
תודה רבה. קיבלתי גם במייל היומי.

תגובה: משחזרים את ההצלחה - הכנס השנתי של שמור עיניך ביום שני הקרוב! לפני 8 שנים, 5 חודשים #86857

מקפיץ לכבוד הכנס של היום. מקווה שיהיה לתועלת למישהו
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן