ברוכים הבאים, אורח

מלחמה או שלום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מלחמה או שלום 521 צפיות

מלחמה או שלום לפני 10 שנים, 9 חודשים #50612

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
דיברתי לאחרונה עם חבר טוב. הוא לא יודע עליי כלום חוץ משאני עובר שינוי כלשהו פנימי רציני. הוא כמו כל שאר החברים שלי מכירים אותי כה"צדיק של החבר'ה".

הוא מצידו עובר גם כן שינוי מאוד רציני בחיים (אני אגב חושב שהוא גם שייך למשפחה שלנו כאן, משפחת חסרי האונים אבל אכ"מ), הוא לומד הרבה על מטרות בחיים, על הצלחה בכל תחומי החיים: עבודה, משפחה, חברה (חי"ת עם סגול) ועוד, ומשתדל ליישם אותם ככתבם וכלשונם.

דיברנו קצת לעומק וסיפרתי לו שבתכנית שלי לומדים למסור את החיים לאלוקים, וביקרתי את הגישות שהוא השמיע שאמנם מזכירים את אלוקים ומאמינים בו אבל לא באמת מוסרים לו את הניהול ולא מוכנים להשאיר בידיו את ההחלטות.

לאחרי דין ודברים מכובד מאוד ב"ה וענייני, עליתי על תובנה מאוד מעניינת, ותודה רבה לו על העזרה בכך:

אני חושב שההבדל בין מלחמה לשלום הוא ההבדל הבולט בין מה שהייתי ועשיתי לפני ההחלמה לבין היום. בזכות ההבדל הזה אני היום הרבה יותר שליו ורגוע והכל נראה הרבה יותר וורוד בעז"ה.

קודם חייתי במלחמה, מלחמה עם עצמי, מלחמה פנימית, המלחמה היתה בעיקרה מלחמת דת, אבל היא השליכה על כל החיים שלי. בכל מקום לחמתי: לחמתי בשביל להיות הכי קרוב לקב"ה שאפשר, לחמתי להיות האבא והבעל הכי מוצלח, לחמתי לעבוד הכי טוב שאני יכול ולהביא את המקסימום כסף שאני יכול, לחמתי עם הקב"ה כביכול שיעזור לחיים שלי להיות יותר מוצלחים ו'התעקשתי' איתו על זה, לחמתי לקרב יהודים לדרך החיים של תורה ומצוות,  לחמתי נגד כל מה שנראה בעיניי לא דתי / מוסרי / אנושי וכו', ובקיצור החיים שלי היו מלחמה אחת גדולה. כשאני אומר מלחמה אל תראו אותי עם אקדח וטנק, אני מדבר על מלחמה בראש שלי. האסטרטגי'ה דווקא היתה להיות הכי נחמד / רגוע / עוזר וכו'.

היום בחסד ה' העצום שהביא אותי אל המקום הנפלא והמדהים הזה, אל החברים הכל כך מיוחדים כאן ואל הספונסר הנפלא, הפסקתי להילחם. הרפיתי, (אני גם לא נלחם נגד להילחם  ), הפסקתי להילחם על הדת, הפסקתי להילחם בתאווה, הפסקתי להילחם בעבודה ובמציאת פרנסה. ותמורת כל המלחמות מסרתי את חיי רצונותיי וכל אשר לי לאלוקים שהוא ינהל את הדברים. רוצה, יקדם אותי במה שהוא יחליט וכמה שהוא יחליט. הקב"ה יתן לי יום נקי אומר תודה, ימשיך לתת נחת מהילדים, בריאות, פרנסה, ילדים נוספים, עבודה טובה, קיום מצוות וכו' וכו' וכו' כל הדברים איתם אני חי, אודה לו על כל פרט ופרט.
אני מצידי לא אלך לישון, אלא אעשה מצידי השתדלות כמיטב יכולתי, אבל זה לא ממקום של מלחמה, של דריכות, של כוננות, להיות קפיצי מאיפה תבוא לי המערכה הבאה, אלא מתוך השלמה עם מה שאני ומה שה' נתן ומי שאני.

התוצאה: שלוות נפש שלא ידעתי מעודי. אין דאגה, אין פחד, אין לחצים - לא עלי, ולא ממני על אחרים.

טוב, לא הפכתי מלאך, אני מסוגל עדיין להתפרץ ולא כדאי לכם לפגוש אותי אז . . . . . . אבל התחושות שלי מאוד מאוד טובות ב"ה ועליהם שיתפתי. תודה לכם על ההקשבה. אוהב אתכם.

בעניין: מלחמה או שלום לפני 10 שנים, 9 חודשים #50613

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה משוחרר יקר
התחברתי
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: מלחמה או שלום לפני 10 שנים, 9 חודשים #50614

• HappyMan
  • דירוג כסף
שמח בשבילך,
באופן אישי אני מוצא את עצמי קוטף רגעים של אושר שמחה ושלווה.

בעניין: מלחמה או שלום לפני 10 שנים, 9 חודשים #50674

• נעם ה'
אתה נשמע די משוחרר....
חסד גדול.
תודה על השיתוף, נעם ה'

בעניין: מלחמה או שלום לפני 10 שנים, 9 חודשים #50676

• arielwriter
  • דירוג זהב
אוהבים אותך! תמשיך להחלים יחד איתנו!

בעניין: מלחמה או שלום לפני 10 שנים, 9 חודשים #50815

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה על התובנה המדהימה.
התחברתי לגמרי מרגיש אותו הדבר.
באתי בשביל ניקיון, ומצאתי מתנה הרבה יותר גדולה, קרבת אלוקים ושלווה.

אני רואה את הסביבה שלי טועים, ואני לא מתנדב להראות להם את הכיוון. זה שינוי גדול עבורי.

תמשיך להביא לנו תקווה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מלחמה או שלום לפני 10 שנים, 9 חודשים #50841

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
תודה מתוקה ומשחררת.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן