ברוכים הבאים, אורח

לבטים ומאבק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לבטים ומאבק 415 צפיות

לבטים ומאבק לפני 10 שנים, 9 חודשים #50627

• razhon156
  • חבר חדש
שלום.
זאת הפעם השנייה שאני מבקר באתר הזה.
בפעם הראשונה ביקרתי בו, התחלתי לקרוא את המדריך והפסקתי כי... זה היה ארוך.
אני מכור. אין לי ספק. כבר 8 שנים בערך אני נופל בקביעות. הפעם הכי ארוכה שהצלחתי להחזיק היא לא יותר מחודש. וזאת הסיבה שהחלטתי לבוא שוב ולנסות.
אני רוצה להישאר כאן והתחיל דרך חדשה אבל אני מרגיש שקשה לי לקרוא את הדברים שאני רואה כאן. מרגיש מין דחייה פנימית (אין לי שום כוונה לפגוע במישהו, פשוט זאת התחושה שלי)
מה שאני רוצה לעשות זה לצאת מהאתר ולעזוב את כל זה...
זה קרה גם לכם? מהיכן זה נובע? מה עשיתם?
תודה רבה!

בעניין: לבטים ומאבק לפני 10 שנים, 9 חודשים #50628

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
הצלחה רבה. תתפלל להקב"ה שיעזור לך להמשיך כאן, כל כך נפלא ומיוחד כאן. ב"ה הרבה מצאו כאן דרך, מאחל גם לך.

בעניין: לבטים ומאבק לפני 10 שנים, 9 חודשים #50629

עם כל הכבוד לאתר הנפלא הזה (ויש הרבה כבוד והערכה!) - הוא לא חלק בלתי נפרד מתכנית 12 הצעדים.
אם לא טוב לך באתר אתה יכול לעזוב אותו אבל אינך חייב לעזוב גם את שאר התכנית קבוצות, ספרות וכו'.
בספר 12 ו 12 יש ציטוט בצעד ראשון שאומר כך : "לספקנים יכולנו לומר :אולי בכל זאת אינכם אלכוהליסטים. למה שלא תנסו לשתות בצורה מבוקרת, מבלי לשכוח את מה שסיפרנו לכם על אלכוהול ? ".
בהצלחה. אוהבים.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: לבטים ומאבק לפני 10 שנים, 9 חודשים #50630

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא!
לא מכיר מעצמי, אבל יש כאלה שזה קרה להם.

בלי קשר, כדאי לך לקרוא כאן forum.gye.org.il/index.php?topic=3538.0, לענות על השאלות, ואם תרצה, תוכל לשלוח מייל, לקבל ספרות, להשתתף בקבוצות טלפוניות, פיזיות וכו' - הכול בקישור הזה.

בהצלחה!

בעניין: לבטים ומאבק לפני 10 שנים, 9 חודשים #50669

• arielwriter
  • דירוג זהב
חבר יקר ראשית ברוך הבא!
אני מזדהה לגמרי עם תחושת הדחיה הפנימית שלך, אני מכיר את זה מהרבה חברים חדשים בפורום, ואולי גם על עצמי תקופה מסויימת.
זה יכול לנבוע מהשיח של 12 הצעדים כאן בפורום, הוא יכול להיות מרתיע אנשים בהתחלה.
בעיקרון כאן זה פורום להחלמה, או יותר נכון להיגמלות מההתמכרות שלנו כאן, אפשר להסכים על זה נכון?
אינך חייב להיכנס ל12 הצעדים אם זה דוחה אותך, אך תבין שיש כאן המון אחרים שלהם זה עזר ואפילו מאוד. לא חסר כאן גם הרבה כלים ואולי בעיקר באתר שיעזרו לך במאבק. בכללי אני חושב שכלי חשוב בלי קשר ל12 הצעדים הוא לישאר מחובר לקהילה כאן, לדבר, לשתף, ולבקש עזרה.
אם יום אחד תרגיש שאתה רוצה לקחת צעד אחד קדימה אתה תמיד מוזמן, תעשה את הדרך בצעדים שלך, אבל אם רע לך אל תשכח להמשיך לצעוד קדימה ולנסות! זה הדבר היחיד שחשוב שתדע.
אלוקים (כמו שאתה מבין אותו) ינחה אותך לדרך הנכונה שתוציא אותך לחופשי.
(מצטער אם הכנסתי ביטויים של 12 הצעדים שדוחים אותך, אני מדבר פשוט במושגים שאני מתחבר אליהם כרגע, אתה חופשי לנסות כל מה שתרצה כדי לצאת, אנחנו פתוחים להכל)

אתה מוזמן לדבר איתי בהודעות פרטיות אם מתחשק! =)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן