ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: החלמה 424 צפיות

החלמה לפני 10 שנים, 9 חודשים #51198

שלום אחים יקרים,
והפעם אני רוצה לברר האם ידוע לכם על כאלו שהחלימו לגמרי עם התוכנית של 12 הצעדים (או בלעדיה) גם בלי השתתפות בקבוצות חיות.
בחסד עליון אני נקי כעת 10 ימים ורוצה להאמין שיימשך כך. (אף שגם בעבר - לפני שגיליתי את שמור עיניך ואת S.A. - הייתי נקי פרקי זמן כאלו ואף ארוכים יותר)
האם מוטל עלי דווקא להצטרף לקבוצות?
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: החלמה לפני 10 שנים, 9 חודשים #51201

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לא ראיתי אינה ראיה, אבל מהנסיון הקצר שלי כאן - אין החלמה בלי קבוצות. אגב, כך כתוב בספר הלבן שהינו ספר הבסיס לתכנית הצעדים לגמילה מהתמכרות למין. שם לא נכתב כל הסבר לדברים, אבל מי שנמצא בהחלמה יכול להבין די בקלות את הענין הזה (אם תרצה - אשמח להרחיב).

מה שכן, ראיתי הרבה חברים שחשבו שהם לא יגיעו לקבוצות ובסוף הגיעו גם הגיעו. האמת היא שהשד הרבה פחות מפחיד ממה שהוא באמת, והקפיצה למים הקרים מתבררת בדרך כלל כקפיצה למים חמימים ונעימים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: החלמה לפני 10 שנים, 9 חודשים #51205

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש הרבה שהלכו למטפלים בשיטת 12 צעדים ושילמו הרבה מאוד כסף, ולא נשארו נקוים עד שהגיעו לקבוצות,
אני באופן אישי סבלתי שנה חצי שחשבתי שאני יעשה 12 צעדים אני ועוד חבר ותו לא, עד ש........
והתחלתי להגיע לקבוצות,
ואני נקי היום 61 אחד "ורק להיום" בחסד אלוקים ובזכות הקבוצות וחברים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: החלמה לפני 10 שנים, 9 חודשים #51213

• שי_
  • דירוג זהב
לפני כשבוע הייתי בקבוצה חיה בפעם הראשונה וזו חוויה הייתה עוצמתית, במיוחד כאשר אתה החבר החדש בקבוצה.
היום בעזרת ה' זו תהיה הפעם השנייה ואני כבר לא יכול לחכות.

אתה תקבל המון החלמה שלא תוכל לקבל באף מקום אחר.

ממליץ בחום
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי

בעניין: החלמה לפני 10 שנים, 8 חודשים #53174

האמת היא שהשד הרבה פחות מפחיד ממה שהוא באמת, והקפיצה למים הקרים מתבררת בדרך כלל כקפיצה למים חמימים ונעימים.

קפצתי למים, והם אכן חמימים ונעימים.
עדיין קשה לי עם הגדרתי כחולה, אבל יותר קשה לי להמשיך להזין את המחלה שלי.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן