ברוכים הבאים, אורח

נפילה! צריך עידוד...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה! צריך עידוד... 644 צפיות

נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #51652

• כנפי רוח
  • חבר קבוע
  • כנפי רוח
בס"ד

31 יום ניקיון מודה לה' בחסד עליון לא בכוחי אבל זה נגמר
אתמול נפלתי 4 פעמים והתפרקתי ,
אני שואל את ה' -האם זה מה שאתה רוצה שיקרה?כי אם לא אז למה אתה לא לוקח את זה ממני?

מצד אחד מבקש מה' שיקח ממני את זה מצד שני מבקש שאולי גם היום אוכל לפרוק עול ולהישאר בחטא כדי שאוכל להנות קצת מהחייים המעצבנים האלה
אני נמאס לי להיות בניסיון של ילד בן 15 אני רוצה להשתחרר אבל עכשיו אם אציב לעצמי 60 יום ניקיון אני אשתגע וזה נראה גם כמו נצח!

אני ידעתי שהדגדוג יתחיל מתישהו אבל הגעתי למסקנה ש:
א.היראת שמים שלי לא חזקה-חטא כ"כ חמור ואני לא מפחד לעבור עליו
ב.בלי קשר לדת .עולם הערכים והיאדאלים שלי רעוע אין לי בסיס יציב שמחזיק אותו ברוחות עזות

מה אתם חושבים?

GYE260
"אבא אני צריך לדעת בכל לבי שלמסע הזה יהיה סוף טוב שכל מה שאני עובר בדרך יהפוך חולשה לשמחה גדולה"(אביתר בנאי, אבא)

בעניין: נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #51656

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
אח יקר,
כואב איתך את הנפילה הכואבת.
תנסה להסיק את המסקנות מהנפילה מה גרם לה, כיצד אפשר להימנע מכך בעתיד...
והכי חשוב לקום מהנפילה ולא להתרסק "כי נפלתי קמתי" והדרך שעוזרת לי היא "כי אשב בחושך ה' אור לי"
גם שנמצאים בתחתית "קראתי שמך ה' מבור תחתיות, קולי שמעת אל תעלם אזנך"
GYE260 כתב on 31 דצמ' 2013 07:04:

אם אציב לעצמי 60 יום ניקיון אני אשתגע וזה נראה גם כמו נצח!

אכן נצח,
תנסה להיות נקי להיום.
זה יותר קל.
בהחלמה,
אוהב וכואב,
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #51660

שלום.

הגישה שלי לתאווה כחטא, אכן בלבלה אותי וגרמה לי ליפול שוב ושוב, ובמקביל להתחזק שוב ושוב.

ביום שאלוקים האיר לי, והבנתי שזה מחלה, הבנתי שצריך להתנהג עם זה כמו שמתנהגים עם מחלה.

אתה לא חוטא, אתה חולה.

בהחלמה

בעניין: נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #51738

• יאיר221
  • דירוג זהב
צער לי לשמוע על הנפילה שלך אח יקר. הייתה לי חוויה דומה לפני כ-9 ימים. מכיוון שאני יחסית חדש בהחלמה ואני לא רוצה לחזור כמו תוכי על המחלימים הוותיקים אשתדל לומר דברים ששמעתי כמה פעמים ואני חושב שהם בהחלט נותנים כוח להחלים.

א- חשוב להתפלל ולחזור ולבקש ולהתפלל להיות נקי רק היום! לי זה מאוד קשה כי אני רוצה להיות כל החיים נקי אבל אין לי באמת שליטה וכוח לזה ולכן רק בשעות המעטות שנשארו עד השינה אני רוצה להיות נקי.

ב- לזכור מאין באתי ולאן אני לא רוצה לחזור. דבר מיוחד שאמר לי הספונסר שלי אחרי הנפילה שלי- "לשמור את הכאב הזה שאני חווה עכשיו בתוך צנצנת ואחרי כל כמה ימים של החלמה לפתוח אותה להרגיש את הכאב מחדש" זה יגרום לי לזכור שאני באמת מכור ולא ילד בן 15 שנאבק עם היצר. (לא שזה מאבק קטן, אבל אנחנו חולים ולכן זו התמודדות אחרת.)

ג- אני יודע שהנפילות שלי היו כשלא התמדתי בתוכנית, אם גם לך הנפילה הייתה בתקופה של חוסר התמדה אולי זו הסיבה. בדיוק כמו חולה סוכרת שלא מקבל זריקת אינסולין כל יום, כך גם אני, אם אני לא אפתח מעגל ואשתף ואתחנן ואתפלל ואוותר על התאווה אני אמשיך לחזור אליה. (לא כל מה שכתבתי אני מצליח ליישם, אני מקווה שהכתיבה הזו תעזור לי להיות יותר רציני כלפי הפעולות.)

זהו, תודה לך אח יקר שעזרת אומץ לשתף בנפילה! לי לא היה את האומץ הזה בחלק מהפעמים. אוהבים אותך באמת!

בעניין: נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #51743

• כנפי רוח
  • חבר קבוע
  • כנפי רוח
תודה אחים גיבורים שלי
חיזקתם!
"אבא אני צריך לדעת בכל לבי שלמסע הזה יהיה סוף טוב שכל מה שאני עובר בדרך יהפוך חולשה לשמחה גדולה"(אביתר בנאי, אבא)

בעניין: נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #51972

• חסום
  • חבר קבוע
4 פעמים? אחי, נגמרת מזה

בעניין: נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #52069

אח יקר
מכיר את ההרגשה
אך חשוב שתזכור כמה דברים
1.הנקיות  של  ה30 יום לא הלכה לאיבוד זה יועיל לך מאד בהמשך הדרך (  גם בעולם הזה וגם בעולם הבא )
2.  הקב"ה ברא את התאווה שיש לך לא אתה בראת אותה ,
3. אלוקים לאלוקים לא רוצה שנתגבר על התאווה הוא רוצה שנרצה לוותר עליה, את השאר הוא עושה
אל תתיאש זאת ירידה לצורך עלייה .
תשאר כאן תראה ישועות
אשמח שנדבר
אוהב
מאשפות ירים אביון

בעניין: נפילה! צריך עידוד... לפני 10 שנים, 8 חודשים #52099

אני לא יודע אם זה נקרא עידוד, אבל זה מה שעוזר לי:
forum.gye.org.il/index.php?topic=3433.0
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1