ברוכים הבאים, אורח

להכניס את ההחלמה גם לתפילת 18
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להכניס את ההחלמה גם לתפילת 18 350 צפיות

להכניס את ההחלמה גם לתפילת 18 לפני 10 שנים, 8 חודשים #53143

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכל החברים, שמי יאיר ואני מכור לתאווה לשליטה ולריגושים.

ב"ה אסירותודה שנתן לי מחשבה על אחת הברכות בתפילת עמידה שלא ממש ידעתי מה לכוון בה ועכשיו ב"ה יש לי קצת התחדשות בה.
בברכת "למינים ולמלשינים", לי היה קשה לכוון בה, על מי צריך לכוון? האם כל אחד שאני לא מסכים עם הדעות הפוליטיות שלו הוא מלשין?
ב"ה יש לי יכולת מופלאה לפתח טינות כלפי אנשים, ולראות כמה הם עושים לי ב'כוונה'= בזדון. וכל זה הודות לפגמי האופי שלי. ולכן חשבתי להוסיף
תפילה קצרה בסוף הברכה- שפונה לפגמי האופי שלי. "אבא, תעזור לי ש"כל אוייבי עמך מהרה יכרתו, והזדים מהרה תעקר...- אותם פגמי אופי שבי, שגורמים
לי לראות בכל אדם שקצת לא פועל כפי רצוני "אויב שלי" או אדם שעושה בזדון בשביל לפגוע בי (במיוחד אלו שמדברים עכשיו בתפילה ומפריעים לי להתרכז,
הפגמים שלי משכנעים אותי שהם עושים את זה בכוונה, הם רואים שאני מנסה להתרכז ובכל זאת לא אכפת להם) אנא, ה' אלוקים, אני יודע שזה שקר, אבל
אני לא יכול לנצח את התחושות הללו- בבקשה, תשבר ותמגר אותם, ותקח אותם ממני.

"ברוך אתה ה'- שובר (רגשות שהופכות את אוהביי ל...) אוייבים ומכניע (את פגמי האופי שלי שהופכים את כל האנשים סביבי ל) זדים."

כל הזכויות שמורות ל... אבא אוהב שמכניס את ההחלמה לתוך המציאות המוכרת והלא ממכרת.

בעניין: להכניס את ההחלמה גם לתפילת 18 לפני 10 שנים, 8 חודשים #53144

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
יפהפה. אהבתי.
תודה

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן