ברוכים הבאים, אורח

אובססית 90 הדקות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אובססית 90 הדקות 507 צפיות

אובססית 90 הדקות לפני 10 שנים, 8 חודשים #53147

• יאיר221
  • דירוג זהב
"אסור לבזבז אף שניה!" כבר בזבזתי מספיק מהחיים שלי על כל משחקי המחשב והתאוות שראיתי בצעירותי ומהיום לא עוד!

כמובן שבתור מכור, שמכור לרצון לא לבזבז אף רגע בחיים ולעשות את הכל משמעותי ומרגש. מצאתי את עצמי לא פעם מנוהל בצורה לא נורמלית מ"נסיעת ההמשך" של אגד.
מרגע שעליתי על האוטובוס וידעתי שיש לי כמה משימות לבצע באותו איזור- התחלתי להיכנס ללחץ, האם אני אספיק את הכל תוך שעה וחצי ואפילו אספיק לחזור לבית
באותה נסיעה, או שאני אצטרך "לבזבז עוד 5 שקל יקרים מפז על נסיעה נוספת?!?" אני לא אתן לזה לקרות!

כמובן, שאם הנהג נוסע קצת לאט מידי, ומדבר עם האנשים שסביבו אני מיד מפתח טינות אליו- "איך הוא לא מתחשב בזמן של אחרים, מה יש לו? טוב, הוא לא צריך לשלם על האוטובוס, אין לו בעיה למרוח את הזמן! אולי אפילו הוא עושה את זה בכוונה כדי שאני אצטרך לשלם עוד!!"

וזו רק ההתחלה... : ) כל אדם ברחוב שהולך לאט מידי וחוסם לי את הדרך הופך להיות "בטלן" כי אם הוא הולך כ"כ לאט כנראה שאין לו דברים חשובים לעשות. (אחחח, אילו רק היו מסתכלים עליי ולומדים איזה אדם טוב אני שמנצל כל רגע בודאי לא היו ממשיכים לחיות בכזו בטלה...)
בשעה שנותרה לי מאז שירדתי מהאוטובוס עם הנהג האיטי אני צריך להספיק ללכת לבנק (עם פקיד מעצבן, שמבזבז את הזמן בנימוסים, עזוב את הנימוסים אני ממהר!!! פשוט תיגש לעניין) ואח"כ לחנות בקניון (אני באמת לא מצליח להבין למה אנשים קונים כ"כ הרבה מוצרים, איפה ההתחשבות באחרים- אתם תוקעים את כל התור!)
ולקינוח צריך ללכת לספריה- (אני לא מאמין- שוב הספרנית הזו שמקלידה כמו ילדה בת 6, מאיפה הוציאו אותה?!  {כמובן שאם חבר שלי היה מספר לי על הספרנית בעצבים הייתי מיד מלמד זכות ואומר שזו בטח עולה חדשה מרוסיה וממש צריך לפרגן לספריה שהם מעסיקים אותה...})

זהו, אני בתחנה ונשארו עוד 3 דקות לסיום ה"נסיעה המשך" שלי, איפה הנהג? הוא כבר צריך להיות פה?
עוד דקה!!!! לא אכפת לי- אומר קול קטן בראש- אם הוא מגיע באיחור זו לא אשמתך אתה לא היית אמור לשלם על הנסיעה הזו...

עכשיו כשאני קורא את הדברים אני באמת מרגיש שאיבדתי שליטה על חיי, מה יכולים 5 שקל לעשות לי, לנהל לי את החיים ואת הרגשות ואת כל ההסתכלות
על האנשים היקרים מסביבי. וזה קרה לי בדרך לקבוצות חיות ובחזרה מהם. וזה יכול לקרות עם מבצעים 1+1 או חצי חינם וכדו' שאני מתנהל בגללם,
רק בשביל "לחסוך" עוד כמה שקלים\דקות.

אבא!!! תן בי את השלווה לנהל את החיים לפי רצונך, אומץ לוותר על מה שמיותר, ואת הדעת שהכל הוא מאיתך יתברך! תודה אבא ששמת אותי בהחלמה! אני אוהב אותך!

בעניין: אובססית 90 הדקות לפני 10 שנים, 8 חודשים #53154

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה על ההדגמה הכנה והכל כך מדויקת בשבילי
התחברתי במיוחד לבנאליות של הדוגמאות: חוסר אונים זה לא איזה משהו מטורף כזה כמו לקנות מודם ולזרוק לקנות מודם ולזרוק, חוסר אונים זה פשוט חוסר הפרופורציות שלי מול דברים קטנים כמו חמש שקל, חמש שקל! מה זה כבר חמש שקל, חמש שקל גורמים לי לכעוס על כל מי שמסביבי.
'החמש שקל' שלי  זה משהו קצת פחות מוחשי - אני רוצה שירגישו שאני 'בסדר'. מה אני לא עושה בשביל לא להיכנס לעימות. משתגע, משגע את אשתי.
היום כמעט החלטתי לא ללכת לכנס גדול של SA שיש בקרוב רק בגלל שלא היה נעים לי לבקש הקדמה של הדרכה לימודית אישית שאני צריך לבצע.
מה אני לא עושה בשביל 'חמש שקל'?
וכמובן - האם זה שווה את זה?

תודה על ההדגמה
חיברת אותי
לילה טוב
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אובססית 90 הדקות לפני 10 שנים, 8 חודשים #53155

אויש כל כך מזדהה.
בהחלמה.
בשמחה.
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: אובססית 90 הדקות לפני 10 שנים, 8 חודשים #53171

אמתי וכואב כל אחד וה"חמש שקל" שלו "איבדנו שליטה על חיינו".
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: אובססית 90 הדקות לפני 10 שנים, 8 חודשים #53300

תודה יאיר,
קרה לי את זה השבוע....
ובסוף לא התאפקתי ונסעתי ברכבת
ללא תשלום...
הלוא אני צודק ! ...
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אובססית 90 הדקות לפני 10 שנים, 8 חודשים #53346

תודה יאיר.‏ אני מוצא הרבה דפוסים דומים אצלי.‏ הכעס על מי שמעז ללכת ברחוב לא בקצב שלי.‏ הבוז למי שמאבד זמן על ענייני נימוס במקום להתרכז בעיקר.‏ והמחשבה שכל זה רק עושה אותי יותר טוב מהאחרים,‏ ולא פחות חי.‏ איזה משוגע אני
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן