ברוכים הבאים, אורח

הייתי בקבוצה החיה פעם ראשונה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הייתי בקבוצה החיה פעם ראשונה 387 צפיות

הייתי בקבוצה החיה פעם ראשונה לפני 10 שנים, 7 חודשים #54593

• יעקב י
  • חבר ותיק
שלום לכולם...
היום תוך כדי שאני בדרך לישיבה אני מדבר עם אחד משמור עיניך... ואז הוא מציע לי שיש ללכת לקבוצה.. ואני כבר ידעתי אני חייב ללכת לקבוצה וזה לא שאלה, התלבטתי ובסוף הלכתי.
פשוט לא יאמן לפגוש את האנשים היקרים והגדולים האלה!!! אנשים יראי שמיים מאוד!! רציתי לשתף אתכם בכמה דברים שיתבררו לי בקבוצה:
1. תמיד לא הבנתי למה היחס הוא כאילו אתה חולה ואתה לא אשם הרי אני כן אשם!!- היתברר לי שאני אשם אבל אני צריך לדעת שאני מכור, והכי חשוב שאני בן אדם טוב רק שנקלע למציאות לא נעימה.
2. כל אחד ואחד הוא זהב ואפילו אם הוא מחזיק מעמד חצי יום זה כבר משהו גדול!
3. זו מלחמה לכל החיים כמו כל מכורים..
מה שנדהמתי מהקבוצה זה השמחה והאחווה שיש בין כולם פשוט חבורה של יראי שמיים, פשוט אין מילה לתאר את זה!
בקיצור היה ממש טוב בקבוצה ובלנ"ד אני מתכוון להגיע כל שבוע בעז"ה. תודה רבה חברים.. אוהב אותכם..

בעניין: הייתי בקבוצה החיה פעם ראשונה לפני 10 שנים, 7 חודשים #54606

התרגשתי לקרוא את הדברים
ישר כוח ענקי

בעניין: הייתי בקבוצה החיה פעם ראשונה לפני 10 שנים, 7 חודשים #54612

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה,
חשוב לי לשמוע שאני נראה ירא שמיים.
זאת אומרת, בדרך כלל חשבתי שאני נראה ירא שמיים, אבל זה בגלל שאף אחד לא מכיר אותי, ושאם מישהו היה מכיר אותי הוא היה שואל את עצמו למה לעזאזל אני מגדיר את עצמי עדיין כדתי.
כשאומרים לי שיש בי רוח, שיש בי איכות, וזה כאשר אני משתף פעם אחר פעם בקריסות שהיו לי ובבדידות ובפחד, אני הולך ומאמין בזה. ולאט לאט מתחיל לקבל את העובדה שלהיות מכור למין זה לא אומר להיות אדם רע.
או כפי שמצוטט בשם חבר מאוד וותיק: אני חולה שהופך לבריא, ולא אדם רע שהופך לטוב.
כיף לשמוע
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: הייתי בקבוצה החיה פעם ראשונה לפני 10 שנים, 7 חודשים #54659

• יעקב י
  • חבר ותיק
נתן אתה לא רק נראה יראה שמיים אלא אתה יראה שמיים, זה שנפלת ונפלנו למלכודת הזאת זה לא אומר כלום!!
חשוב מאוד להבין שאדם נופל בעבירה מסויימת זה לא אומר שהוא רשע..

אני שמח! ולמה? קודם ל אני גילתי אנשים צדיקים שגם הם נפלו לאותו בור שאני נפלתי.. וזה מאוד משמח לראות שאני לא היחיד עם הבעיה הכואבת הזאת..

בעניין: הייתי בקבוצה החיה פעם ראשונה לפני 10 שנים, 7 חודשים #54688

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן