ברוכים הבאים, אורח

כשהיצר הרע מתחפש למצווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כשהיצר הרע מתחפש למצווה 448 צפיות

כשהיצר הרע מתחפש למצווה לפני 10 שנים, 7 חודשים #55235

• Stoppp
  • חבר חדש
  • השם זכני שכשם שאני כרוך לתאווה,כך אהיה כרוך אליך
היו לי הרבה נפילות בחיים , עבירות שהתביישתי בהן , אבל נפילה כזאת מעולם לא הייתה לי ..

הייתי פוגם יום יום , לא הצלחתי לצאת מזה . הייתי מיואש לחלוטין .
עד שיום אחד שמעתי שיש תיקון שמוחק את כל העבירות.
הלכתי לתיקון ומאז הכל התהפך , יצאתי משם עם אש בעיניים לעבודת השם ,מחשבה נקייה , שמירת העיניים
לא עניין אותי להסתכל על נשים , הייתי בשמחה תמידית , לא חשבתי על זרע לבטלה .

הימים עברו כמו מים , שמרתי יותר ימים ממה ששמרתי מאז שהייתי ילד , והכל בקלות.
הייתי פשוט מאושר , אפילו לא הבנתי איך בכלל נמשכתי לעבירה הזאת , אמרתי "זהו אני לא מכור , אני אדם בריא , מכאן והלאה אני שמור"
פתאום התחילו נסיונות של גאווה , וכל הזמן רבתי עם עצמי לזכור שזה השם עזר לי ולא אני .

ואז זה קרה ,סמס ללא שם , אבל אי אפשר לשכוח את המספר ,ארוסתי לשעבר,אהבתי חיי, זאת מהחיים החילוניים שעזבתי , החליטה לדבר איתי
  "הלו פלוני , תשמע אני ממש אשמח אם תגיד לי מה לקרוא לרפואת סבתי , היא לא מרגישה טוב "
עזרתי לה , ולא די גם ה'נשמה הטובה' שבי רצתה 'לעשות חסד' והתקשרתי כמה פעמים אחר כך לראות מה קורה ..

סבתא הבריאה , הכל היה טוב , והיא כל כך שמחה שהחליטה שכגמול היא מפילה אותי , התחילה לגרור את השיחה למקומות לא טובים.
הלב שלי נשרף באותו רגע , התגעגעתי כל כך .
מהר ניערתי את עצמי , אני לא חוזר לשם, לא שוב..
"שמעי אני לא כזה יותר , אני שומר את עצמי , אל תדברי איתי על דברים כאלה "

היא הסכימה , ואני שמחתי שעצרתי את זה , אבל מים שקטים חודרים עמוק , המוח נחלש , הדברים שהיא אמרה גרמו לבערה שלי לרדת לאט לאט יום יום , פתאום הייתי מסוגל לפגום במחשבה , אחרי זה בעיניים , ובסוף אחרי המון ימים בחסדי השם , גם לנפילה ענקית שאני לא מצליח לצאת ממנה .

כל זה מכמה שיחות עם בחורה , כל בחורה אחרת שהייתה מדברת איתי לא הייתה גורמת לי לזה , אבל במקרה שלה יש לי בעיה קשה ,
יותר מזרע לבטלה אני מכור אליה ,אחרי כל מה שעברתי היא בשניה יכולה להפיל אותי ..

עשיתי צעד שהשם יסלח לי ,באינסטינקט של רגע של להציל את מה שנשאר ממני ,אמרתי לה דברים פוגעניים שהיא לא הייתה מסוגלת לקבל , דברים שגרמו לה לחסום אותי ולא לרצות לדבר איתי יותר בחיים .
זה כאב לי ממש, אני שונא לפגוע באנשים, ולפגוע בה זה כבר היה הרסני ,
אמרתי "השם עשיתי עקדת יצחק לכבודך" .

מתחילים מהתחלה , הפעם מאמינים יותר , חזקים יותר.
" וּמשֶׁה נִגַּשׁ אֶל הָעֲרָפֶל אֲשֶׁר שָׁם הָאלקים.. "
"מִי שֶׁהוּא בַּר דַּעַת יָכוֹל לִמְצוא אֶת הַשֵּׁם יִתְבָּרַך בְּתוֹך הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן כִּי בֶּאֱמֶת אֵין שׁוּם מְנִיעָה בָּעוֹלָם כְּלָל כִּי בְּתֹקֶף הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן נִסְתָּר הַשֵּׁם יִתְבָּרַך"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: כשהיצר הרע מתחפש למצווה לפני 10 שנים, 7 חודשים #55240

אוהב אתך אחי!
כאן למדתי שהבעיה היא בכלל לא חיצונית אליי.  ושאם אעשה בדק בית פנימי אני אמצא את המקור לחיפוש הזה של התאווה.
לכן לא יעזור לי גם אם כל בנות ישראל יהיו צנועות, חסודות וכדו'
וגם לא יעזור לי לנסות לשנות מישהי/ו להשתנות וקל וחומר שלא יעזור לי לפגוע באדם אחר,להפך זה רק יגרום לי סיבות נוספות לברוח לתאווה.
כי הבעיה היא בי ולכן גם הפתרון שלה נמצא בתוכי ולא בתאווה. התאווה היא רק סימפטום למה שקורה בתוכי פנימה.
ואם רק אעבוד קשה אזכה להתחבר לאלוקים ובעיקר לנשמה שבי שהיא חלק ממעל שלעולם לא יתלכלך בשום טומאה שהיא "נשמה שנתת בי טהורה היא" - נשארת גם עכשיו טהורה למרות כל הלכלוכים שמכסים אותה.
שיהיה בהחלמה!
"לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי"

בעניין: כשהיצר הרע מתחפש למצווה לפני 10 שנים, 7 חודשים #55324

אולי תספר גם לנו מה התיקון שעשה  אותך נקי בפעם אחת להרבה זמן, אנחנו מתמודדים כ"כ קשה עם כל נסיון והרהור ואתה יודע על פטנט ושומר
את זה לעצמך, יש פה המון אנשים שמוכנים לשלם לך הרבה שתגלה גם להם,בנסיון שאני מקוה שהוא האחרון אני נדהם מהגבורה איזהו גבור הכובש
את יצרו השם ישמור אותך ואותי ואת כולנו מנסיונות.

בעניין: כשהיצר הרע מתחפש למצווה לפני 10 שנים, 7 חודשים #55331

• ddmm11219
  • דירוג כסף
wow
ברוך הבא יוסף הצדיק
אנחנו באמת חייבים תודה לכל ולכל אחד מאתנו ששומר את עצמו לכל יום בנפרד
אחז"ל: עשה מצוה אחת זוכה ומכריע את עצמו ואת כל העולם כולו לכף זכות
ופירשו בספה"ק שמי שמתגבר על היצה"ר מביא אור וממשיך רוח טהרה ממרום ועי"ז גם אנחנו מתגברים להילחם עם היצה"ר
ולכן לכולם תודה רבה שהתגברתם, ועי"ז התגברתי ג"כ
וז"ש חזק חזק ונתחזק
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן