ברוכים הבאים, אורח

עזרה בבקשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה בבקשה 396 צפיות

עזרה בבקשה לפני 10 שנים, 7 חודשים #55244

• Asir12
  • חבר חדש
אני מכור בן 17. לאחרונה נרשמתי לפנימיה (אני בישיבה תיכונית עם אפשרות לפנימיה למי שרוצה) בעיקר כדי להלחם בתאווה. המסקנות שלי כאלה:
1. בזמן שאני בפנימיה הסיכוי שלי להכשל נמוך מאוד, לא נכשלתי בכלל כשהייתי בפנימיה אבל יש סיכוי אם ממש משעמם והיצר מתקיף.
2. כשאני חוזר הביתה בימי חמישי היצר תוקף הרבה יותר חזק ממה שהוא היה תוקף כשהייתי חוזר כל יום. ולכן 95 אחוז מהפעמים שאני חוזר הביתה אני נופל. לפעמים לכמה פעמים. לא משנה כמה חסימות וסייגים אני עושה. היצר פשוט תוקף. בפעם הראשונה אני דוחה אותו, בשניה כבר מצליח לראות דברים אסורים איכשהו (אפילו בעיתון) ומתחרט. בשלישית נופל.

מה לעשות? אולי כדאי שלא אחזור הביתה בכלל? הרי אם יש ספק שאני יפול עדיף לברוח לא? לדבר עם ההורים שלי על זה? תנו לי רעיונות!

בעניין: עזרה בבקשה לפני 10 שנים, 7 חודשים #55249

אני לא הבנאדם הכי נקי בעולם ואני לא בטוח שאני יודע איזה רעיונות לתת לך, אבל אני רוצה לומר לך משהו (במיוחד אחרי שקראתי גם את ההודעה הקודמת שלך והיא מאוד ריגשה אותי).

אני, במקומך בגילך ובמצבך, הייתי נזהר מאוד מלהגדיר את עצמי כמכור.

במקומות אחרים יהיה מי שיאמר שמה שאתה עושה (בתדירות שאתה עושה) זה בסדר, זה הדבר הכי טבעי בעולם, זה אפילו בריא.

אז אני לא אומר לך לא לטפל בזה או לא להתמודד עם זה, ואני גם לא מכיר אותך אז אני לא יודע מה בדיוק המצב שלך, אבל משתי ההודעות שכתבת אתה נשמע בנאדם טוב ורגיש, ויש סיכוי סביר שאתה נמצא רחוק מאוד מלהיות מוגדר כמכור.

אשריך שיש לך מודעות ורצון בגיל הזה, שיהיה לך בהצלחה ידידי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן