ברוכים הבאים, אורח

רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק להיום 506 צפיות

רק להיום לפני 10 שנים, 6 חודשים #55704

• שי_
  • דירוג זהב
בחסדי ה', לא מובן מאליו וממש לא בכוחי נקי 36 ימים.

ביום שישי האחרון השוויתי את שיאי הקודם 34 ימים. הייתי די במתח אם אני אצליח לעבור את היום בשלום ובנקיות וכך בעצם אשבור את השיא הקודם. בכלל בשבוע האחרון מאוד העסיק נושא המספרים. במקום להתעסק בפעולות ההכרחיות שישאירו אותי נקי ומפוכח "רק להיום" אני הייתי עסוק בחישובים מיותרים.
בחסדי ה' הרמתי טלפון לחבר ותיק והוא סיפר לי סיפור קצרצר על המושג "רק להיום":

היה כנס של SA או AA (לא חשוב) לפני מספר שנים וחבר ותיק מאוד בעל נקיות של 20 שנה נתן מסר, ובתום המסר ניגש אחד החברים להודות לו על המסר הנפלא והמחזק. בעל המסר התפלא על מה יש להודות? הרי אתה בעצמך נקי יותר זמן ממני. החבר התפלא ואמר: "אסירות תודה אני נקי 3 חודשים לא מובן מאליו אבל אי אפשר להשוות 3 חודשים ל - 20 שנה". בעל המסר שאל את החבר החדש: תגיד לי מתי התעוררת היום? והוא ענה: "06:30 כמו בכל בוקר". בעל המסר השיב: "אני היום קמתי מאוחר מהרגיל לקראת 09:00, רק להיום אתה נקי יותר ממני.

אני מוכרח לזכור שכל יום עומד בפני עצמו ובכל סוף יום הכל מתאפס ומתחיל מחדש ובאמת שאין כ"כ הרבה חשיבות למספרים. אני חסר אונים בפני התמכרותי בדיוק כפי שהייתי לפני 36 ימים.

שי,
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: רק להיום לפני 10 שנים, 6 חודשים #55750

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
האמת, טוב שאתה מעלה את נושא המספרים.

לפני שהצטרפתי לאחרונה לשמור עיניך, אני יכול להעיד על עצמי, שברגע שהייתי סופר את ימי הנקיות, הייתי בתוך תוכי יודע שאני לקראת הנפילה הבאה.

מעניין למה בשיטה הזו חשוב לספור את הימים וזה עוד עוזר.

אשמח אם מישהו מהוותיקים (כמו השלישיה הפותחת שאין עליה: סוד הכניעה, נתן במתנה ואסירותודה (אל תעלבו, אין משמעות לסדר)) ישיב על כך.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: רק להיום לפני 10 שנים, 6 חודשים #55777

• ddmm11219
  • דירוג כסף
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: רק להיום לפני 10 שנים, 6 חודשים #55814

• העברי
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה שי
אני גם רוצה לזכור שכל יום הוא רק להיום
מבחינתי חשיבות המספרים היא להראות את גודל הנס של אלוקים, ואני מתפלל להתמקד בזה כשאני מצהיר

בעניין: רק להיום לפני 10 שנים, 6 חודשים #55815

• Ezio
  • חבר קבוע
אין לי היסטוריה טובה עם ספירת ימים.  דווקא בפעמים שלא ספרתי היו לי יותר הצלחות. אני לא כ"כ יכול להסביר את זה, אבל נראה לי שמתי שספרתי ימים באיזשהו שלב הרגשתי תחושה קטנה של גאווה, וזה לדעתי מה שהפיל אותי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן