ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: נפלתי. 830 צפיות

נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55831

• הר-אל
  • חבר ותיק
חברים יקרים אתמול נפלתי אחרי 105 ימי נקיות(15 שבועות בדיוק)...
בעצת חבר כתבתי על דף לעצמי את התחושות וההרגשות שגרמו לי ליפול וגם ההרגשות שהרגשתי אחרי הנפילה.
זה עזר לי קצת אבל עדיין אני מרגיש מבולבל ולא יודע מה לעשות הלאה.
אני הכי מבואס מכך שאני מרגיש חוסר חיבור לעצמי ולאלוהים(בלי קשר לנפילה אני כבר כמה שבועות מרגיש כך).
תודה מראש לכל מי שיתמוך ויוכל לתת עזרה!

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55841

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר

האמת, שכל יום נקי שעובר על מכור זה ממש נס. ומותר להודות לאלוקים על הימים הנקיים. ולמרות שהם לא רצופים.

צריך לזכור שנפילה היא לא הפסק בהחלמה. להפך, אחרי נפילה כדאי להגביר פעולות החלמה.

האם יש לך ספונסר?
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55847

• ddmm11219
  • דירוג כסף
שבע יפול צדיק וקם
ירידה זו צורך עליה אי"ה
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55849

• הר-אל
  • חבר ותיק
אין לי עדיין ספונסר...
הבעיה אצלי שאני לא מספיק מעריך את הימים הנקיים ,ולא מספיק מתחבר לאלוהים , ובכללי אני שואל את עצמי המון שאלות במשך היום שקשורות להחלמה ולהתמכרות.
לצערי אני עדיין לא ממש הפנמנתי את המצב הזה שאני מכור וצריך עזרה אני מרגיש שזה כאילו עובר לידי אבל אני לא באמת מבין ובגלל זה גם לא מספיק מתחבר לאלוהים.
מקווה מחר להתחבר יותר להקב״ה ולהבין שאין לי סיכוי בלעדיו...

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55852

• brother
  • דירוג פלטיניום
התחושות מוכרות.... חוויתי גם נפילה אחרי 103 יום זה היה קשה אך למדתי והבנתי מה אני צריך לעשות ועשיתי היום ב''ה אני התשעים יום בזכות אבאל'ה אוהב. ובזכות החברים.
אני אסירותודה לאלוקים שהביא אותי למקום הזה
אוהבים אותך אח יקר אל תתיאש. יש תקווה!
אשמח לדבר איתך אם תרצה!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55870

• layo (יונתן)
בוקר טוב חבר
אני כל כך מתחבר למה שאתה כותב
אני הגעתי לכאן (לאתר של שמור עינייך) לפני כשנתיים....וניסיתי את כל הכלים חוץ מקבוצות 12 הצעדים וחוץ מקבלת ספונסר. בתקופה ההיא הצלחתי להגיע עד 145 יום של נקיות, אבל אז התרסקתי, התחושות היו קשות.... היום אחרי שהתחלתי את ההחלמה בעזרת 12 הצעדים וקיבלתי ספונסר, יש לי למי לפנות, יש מי שידריך אותי, יש לי משימות קטנות ויומיומיות שעוזרות לי להישאר נקי....אני מרגיש שאני מבין מה זה חוסר אונים ומרגיש שאני בכיוון הנכון....
סוף סוף גם שחררתי את ההרגשות האלו של תשובה, סליחה, מצפון לא נקי, ואני מתמקד בזה שאני מכור ובהחלמה שלי...
כיום אני נקי 35 ימים, יש עליות ויש ירידות, אך הייתי ממליץ לך על מה שהיה טוב בשבילי...
בהחלמה! והכי חשוב- כל יום הוא רק להיום! לא מעניים מה יהיה מחר או מחרתיים או בעוד שנתיים!

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55877

• הר-אל
  • חבר ותיק
תודה על התמיכה למרות שאצלי ההרגשות הם לא קשות והרגשות של כאב ופחד מהתאווה...הייתי רוצה להרגיש כאב מהתאווה כי הכאב יתן לי יותר רצון להשקיע במאבק... לצערי אני מרגיש הרגשות ״פרווה״ כאלה שגורמים לי לחשוב שהכל בסדר לצערי .
בע״ה מקווה לקבל כבר ספונסר ולהתחיל לעבוד ברצינות על הצעדים !

נ.ב- מישהו יכול להציע לי דרכים איך לשפר את האמונה בהקב״ה ? הסיאתא דישמיא שלי ממש על הפנים בזמן האחרון לצערי..

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55895

• brother
  • דירוג פלטיניום
לדבר איתו!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55896

• הר-אל
  • חבר ותיק
אני יהיה כנה ואגיד לך שאני מדבר עם ה׳ רוב הפעמים אני מרגיש כאילו זה סתם ולא באמת מתכוון...

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55919

אברהם אבינו לא נולד מאמין, הוא רק חיפש לגלות מי יצר את היקום ולשם מה. משה רבינו התחנך בארמון של פרעה מלך מצרים, וכשגדל מלך במדין למשך תקופה, אבל סיגל לעצמו תכונות של "רועה נאמן".
במקרים שלהם (החקירה של אברהם, והרחמנות של משה) זה הספיק כדי שיחוו גילויים ישירים וחזקים שלא השאירו להם מקום לספק. כל אחד זה יכול לחוות את זה אחרת, ולכל אחד זה יכול להתרחש בעקבות אירוע אחר.
ובקיצור: אל תאמין, נסה לחקור ולגלות את סודות היקום, בשילוב עם מידות טובות בין אדם לחבירו, ואני מקפל את שולי גלימתי כדי לרוץ אחרי האלהים שתמצא ונעבוד אותו יחד.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55923

• הר-אל
  • חבר ותיק
ראשית החכמה תודה על העצה , אנסה באמת מחדש לחשוב על הדברים הבסיסיים ביותר ומכך להגיע לאמונה ..פשוט תודה !

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55965

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
אני מרגיש שזה ביצה ותרנגולת. כאני חי בריא מבחינה גופנית ונפשית, עושה קושר, מידות טובות וכו' יש לי יכולת הרבה יותר גדולה להתחבר אל ה'.
כל לימוד צולל עמוק יותר פנימה ויש חיות, אך כשאין בריאות גופנית ונפשית, הכל רפוי ואף היכולת להתחבר ולהרגיש קירבה למקור הכל - קשה.
וכמובן שזה פועל גם הפוך - כשיש חיבור לה' אני מרגיש בריאות נפשית ומוכנות גופנית יוצרת לפעול ולהקדם, וכשאין חיבור הבריאות הכללית מתדלדלת.
שנזכה לקרבתו.

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55973

• הר-אל
  • חבר ותיק
חדש אתה כל כך צודק! גם רעיון טוב..

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55975

• חסום
  • חבר קבוע
תחזיק מעמד!

מה עם התחזקות בקטע של השמחה?

זה קריטי

בעניין: נפלתי. לפני 10 שנים, 6 חודשים #55984