ברוכים הבאים, אורח

לא עומד בכלום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא עומד בכלום 489 צפיות

לא עומד בכלום לפני 10 שנים, 6 חודשים #56290

• kol
  • חבר ותיק
שלום חברים שלום לצוות הנפלא של הפורום אני מקנא בכם בזה ובבא
אתם אנשים נפלאים אם כוחות סיוע אדירים שכל משאלות לבכם יתמלאו לטובה אמן...
הרבה זמן לא היתי פה ופתאום לחזור וליראות שאתם פה קבוע בשביל אומללים כמוני אשריכם אנשים טובים,
האמת שאני לא רואה את עצמי יוצא מהתאווה שמגיעה אלי בסירוגין ולמה?
כי אני אדם שלא עומד בשום יעד בעולם שום כלום כלום כלום אין לי שום סדר בחיים ואני חי אקראי
אני לא יודע איך להסביר את זה פשוט קטסטרופה...
אולי תגידו שבכל זאת יש משהו מסודר אז בו נבדוק,
קימה בבוקר כל פעם בזמן שונה בהתאם לאשתי הצדיקה והמסכנה שיש לה בעל חולה כמוני
תפילה מי מדבר בכלל
תפילין כל פעם בשעה אחרת בדרך כלל בשקיעה
ארוחות מה זה בכלל
לשבת עם הילדים אולי בשבת קצת בסעודה
עבודה מחפש את עצמי מתחיל ומפסיק מעדיף להיות עצמאי
קביעת עיתים בחלום
סרטי תועבה בכל הזדמנות שיש מחשב עם אינטרנט פרוץ למזלי כמעת ואין
אוננות לפעמים גם מתוך שינה
טוב מה אני מבלבל את המוח מה שאני רוצה לומר זה שאם אני לא עומד בשום יעד איך אני יכול לעמוד ביעדים ובכללים של יציאה מהתמכרות
הרי היתי תקופה גם בשיחות הטלפוניות גם הסגורות והפסקתי אז מה יהיה אין איזה פתרון לאנשים כמוני אפילו נטילת תרופות
אני היום מוכן לעשות הכל בשביל לצאת מזה ולהיות שפוי...
אבל שוב אני מזכיר שאני כל חיי מתחיל בהתלהבות ואז מפסיק...
התאווה מאש ואני בשר ודם,
רק מי שיצר את האש יכול עליה...

בעניין: לא עומד בכלום לפני 10 שנים, 6 חודשים #56295

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חבר יקר, הבעיה מוכרת. עד כאב. ככה בדיוק המחלה שלנו עובדת עלינו. ככה היא מייאשת ומכניסה אותנו לתוך השק בכל פעם מחדש. לכן כל כך חשוב לנו להתמקד היום. כאן. עכשיו. ליום אחד אתה מסוגל להיות עקבי? לשעה? לדבר אחד? למשימה אחת? לקבוצה טלפונית אחת? עזוב אותך מדברים גדולים ומשימות ארוכות טווח. מה שיהיה אחרי יהיה אחרי. יכול להיות שמה שכתוב - כאן - יעזור לך.

בהחלמה. עכשיו.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: לא עומד בכלום לפני 10 שנים, 6 חודשים #56299

שלום וברכה.‏ ברוך הבא.
נשמע שאתה מזדהה היטב עם החלק השני של הצעד הראשון -‏ אבדה לנו השליטה על חיינו.‏ לכן זה סימן שהתכנית דווקא יותר מתאימה לך מאחרים,‏ ולא פחות.‏ אני מזדהה מצוין עם תחושת חוסר האמון ביכולת שלי להציב מטרה כלשהי ‏,ולעמוד בה.‏ אפילו פשוטה מאוד כמו לשתות כוס מים כל בוקר.‏ גיליתי שהתכנית בנויה בדיוק למצב שלי,‏ כי היא מדריכה אותי לעשות את הדברים לא ממקום של שליטה ותכנון וכיבוש יעדים,‏ אלא ממקום של נמיכות רוח וכניעה.‏ על כל דבר אני צריך להתפלל לפני ,‏ וגם להודות עליו אחרי כדי שחס ושלום לא אייחס אותו לעצמי.‏ וחשוב לי מאוד כמו שכתב החבר הקודם לא לשגות בפנטזיות שאני עכשיו 'מנהל פרויקט החלמה' למשך שנים,‏ אלא להתנהל מפעולה לפעולה,‏ מיום ליום,‏ משעה לשעה.‏ הרי ממילא איבדתי את השליטה על החיי.‏ התבוסה שלי טוטאלית,‏ וזה לא הולך להשתנות.‏ אז אולי כדאי להעביר את השליטה לידיים של כוח גדול ממני?‏
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: לא עומד בכלום לפני 10 שנים, 6 חודשים #56316

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר ישן חדש,
אני רואה שאלוקים הביא אותך למקום הזה לפני המון זמן,
יש פה הרבה חברים שמוכנים לעשות הכול בשבילך, לעזור לך, להקשיב לך, לייעץ לך, וכו',
רק תעשה פעולה קטנה להחלמה,
אני לא יודע מה הפעולה הבאה בשבילך,
אבל אל תעזוב את המקום הנפלא הזה,
סבלת מספיק בחיים,
אלוקים מתכנן בשבילך חיים טובים ומאושרים ובשפיות - אפי' שזה קשה להאמין,
יש תקווה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: לא עומד בכלום לפני 10 שנים, 6 חודשים #56328

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
אל יאוש חבר יקר.
קודם כל יש לך הרבה מה לשמוח אם יש לך משפחה וילדים זו ברכה עצומה.
מעבר לכך דע שיש אנשים כמוך, שצריכים כל הזמן התחדשות, לעבור מדבר לדבר ומתקשים בהתמדה. ודאי שאפשר להשתפר בזה אך מאידך יש לדעת שיש בזה לדעתי גם הרבה מתכונות אופי. אך אנו יודעים שאין רע מיסודו בעולם וה' לא ברא דבר לחינם ולכן העבודה היא לזהות את שורש התכונה ולחשוב איך לעבוד אתה לאפיקים טובים. אולי כדאי לך לנסות לזהות את התכונות היסודיות שלך ללא קשר במה הם באות לידי ביטוי וכן לערך רשימה דומה לזו שרשמת עם דברים הנובעים מכשרונך ומאופייך הטוב.
כל האמור רק המלצות מסברה. מחזק את ידיך - והלוואי שתוכל במהרה לשמוח ביחודך ובכל הטוב הקשור בך.

בעניין: לא עומד בכלום לפני 10 שנים, 6 חודשים #56365

• כנפי רוח
  • חבר קבוע
  • כנפי רוח
חבר יקר!
איזה כיף שהגעת אלינו ,איזה אומץ להגיע לכאן! לפחות לי...
אם הגעת לכאן אתה כבר התחלת צעד ראשון אז תהיה מבסוט

וקורים פה דברים טובים ,תמשיך לבא

אוהבים

כנפי רוח
"אבא אני צריך לדעת בכל לבי שלמסע הזה יהיה סוף טוב שכל מה שאני עובר בדרך יהפוך חולשה לשמחה גדולה"(אביתר בנאי, אבא)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן