ברוכים הבאים, אורח

פסיכולוג
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פסיכולוג 341 צפיות

פסיכולוג לפני 10 שנים, 6 חודשים #56657

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
שלום חברים.

מחפש בבקשה לדבר עם מישהו שהיה מטופל בעבר או מטופל בהווה אצל פסיכולוג שהוא מרוצה ממנו. אפשר לענות באישי.

בעניין: פסיכולוג לפני 10 שנים, 6 חודשים #56758

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
מה, באמת אין אף אחד מכל משתתפי הפורום שמטופל אצל פסיכולוג? או שאין מישהו שמטופל ומרוצה? או שאין מי שמוכן לספר על זה אפילו באישי?

בעניין: פסיכולוג לפני 10 שנים, 6 חודשים #56776

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
האמת שבשביל מכורים פסיכולוג לא יכול לעזור בכל מקרה בשלב ראשוני,
לפי הידע שלי ששאלתי כמה וכמה חברים בקבוצות אחרי תקופת נקיות ובתוכנית ובפרט אחרי צעד 4,
הבן אדם מוכן יותר לקבל ויש לו נכונות לעשות מהלכים כדי לחיות יותר נכון ויותר בריא, מאוד ממומלץ ללכת לפסיכאטר,
בהמשך אפשר אולי ללכת לפסיכולוג לא יודע,

אני רואה כל כך הרבה חברים בקבוצות שעברו סבל בל יתואר במחלה ובפרט נפשי, נכון שיש הרבה תמיכה מחברים בקבוצות, אבל בכל מקרה אלוקים שלח עוד שליחים לעזור לנו והם הפסיכאטרים,
אני לא יכול להגיד להם ללכת לפסיכאטר אבל אולי מכאן תצא הקריאה לספונסרים שידאגו "קצת" לקטע הזה,

בכנס האחרון של SA היה שמה גם הרצאה מפסיכאטר למה ומה הפסיכאטר יכול לעזור לנו "בנוסף ל 12 צעדים"
כשאנחנו אומרים בקבוצות "אני לא בריא" צריכים לדעת שזה נכון, ואין במה להתבייש,מקווה שהואלתי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן