ברוכים הבאים, אורח

שאלה חשובה!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה חשובה!!!! 459 צפיות

שאלה חשובה!!!! לפני 10 שנים, 5 חודשים #58164

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
אני רוצה לשתף אתכם במשהו שמטריד אותי מזמן. אני בן אדם מאמין מאוד בבורא עולם ואוהב אותו מאוד ומודה לו על כל הטוב שעשה ועושה איתי בכל שניה ובכל רגע
אבל דבר אחד לא סגור אצלי וזה מה שמשגע אותי האם בזה שאני נופל כל פעם מחדש (חוטא) אני כופר בטובה שהבורא עושה עימי אני מרגיש שעם כל הטוב שהוא עושה עימי לא מספיק שאני לא עושה מה שהוא מבקש ממני אני עוד עושה דברים נגד רצונו למרות שאין לי שום רצון אפילו קטן ביותר להכעיסו ח"ו אני מרגיש רע עם עצמי בזה שאני נופל ולא מכיר טובה לכל הטוב שהוא עושה עימי גם אם אני אומר בפה תודה בלי הפסקה בתכלס במעשה אני אפס תוצאות. אשמח אם תגיבו ותחזקו ואולי תתנו עצה

בעניין: שאלה חשובה!!!! לפני 10 שנים, 5 חודשים #58170

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מועדים לשמחה, חמוד שלי,
אני עברתי על כל ההודעות שלך בפורום, ואני פשוט בוכה בשבילך ובשביל המחלה שלך (שאתה עוד לא יודע מהו),

המחלה הזאת הורגת את כל חלקה טובה בגוף רוחני נפשי ו"גשמי" הוא פוגע בכל אבר שלנו, אין לנו כוח לתפקד וכו'
נראה לי שסבלת מספיק,
אתה נמצא בפורום כבר חודש וחצי ו.........
ואתה רוצה לצאת ולא יודע מה עושים,
אני שולח את המייל שלי ומס' בפרטי, החשיפה לא קלה, אבל אין ברירה אחרת, לא חייבים לסבול, אני סבלתי עוד שנה וחצי כי פחדתי מ"חשיפה"
אלוקים לא ברא את העולם כדי שנסבול, הוא רוצה שיהיה לנו טוב והכי טוב שאפשר,
אז אנא ואנא אל תפחד מהחשיפה,
תנסה למצוא עוד חברים לקשר יום יומי,

אני כופר בטובה שהבורא עושה עימי .......................
אני עוד עושה דברים נגד רצונו למרות ..................

אתה לא כופר בשום דבר, זה המחלה ארורה וערמומית ביותר.
אתה באופן אישי לא עושה דברים נגד זה רצונו, זה לא אתה, מישהו שקנה שביתה בגוף שלך, וכנראה כל החיים תצטרך להתמודד איתו,
ופה תקבל כלים אייך חיים "טוב ונקי" בהמשך החיים.

אני הארכתי כי אני לא יכול לראות אייך שאנשים סובלים וסובלים ו............
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: שאלה חשובה!!!! לפני 10 שנים, 5 חודשים #58173

דבר אחד בטוח- בין אם זו פגיעה חלילה וכפיות טובה ובין אם זה אונס חולני נסלח- הוא מחכה שתשוב אוהב אותך ושמח שאתה מחפש דרך למצוא אותו.
מתפלל למענך שתמצא את הדבר שנכון לעשותו (אני מאמין שיש לך סיכויי סביר למצוא פה מענה רציני מאד) וכשתמצא אותו תעשה אותו עם כל העוצמות ועם הרבה סיעתא דשמייא.

חג שמח וכשר (וטהור ונקי ומחובר ומפוקח וכו').
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: שאלה חשובה!!!! לפני 10 שנים, 5 חודשים #58240

• kol
  • חבר ותיק
חבר יקר אני מסכים עם מה שכתב אבי גולן זה הזמן להצטרף  באמת לקבוצות
ואני בטוח שתמצא מזור לבעייתך אהיה היה חזק אוהבים אותך...
התאווה מאש ואני בשר ודם,
רק מי שיצר את האש יכול עליה...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן