ברוכים הבאים, אורח

נפילה אחרי שבועיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה אחרי שבועיים 381 צפיות

נפילה אחרי שבועיים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58322

• MICHL
  • חבר חדש
נפלתי אחרי שבועיים של נקיות מה לעשות ?

בעניין: נפילה אחרי שבועיים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58324

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
  • החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!
הנקיות שלך השבועיים לא הלכו לשום מקום, התובנות ששאבת בשבועיים אלו יכולים לשמש לך כלי עזר להמשך הדרך, אם רק תדע לא לשקוע במחשבות אפלות, לא ליפול שוב לזרועות היאוש,
אז אם נפלת? אתה מכור לא? ואם אתה מכור אז אין לך שום כח לא ליפול, רק בכוחו הגדול של הכח הגדול שמעלינו!!
אז אל נא תעקור נטוע, קח את הכח הזה שהיה לך לפעול במשך שבועיים שלמים להתקשר לחברים לעשות פעולות ולצעוד, ותמשיך איתו, כבר טעמת קצת את עוצמת הנקיות תתאר לך מה קורא כשהיא מוכפלת ומשולשת ומרובעת, קח את הטעם הטוב של הנקיות ותצעד איתו רק להיום עוד יום, ואת השאר תשאיר למי שאמר והיה עולם, והוא יהיה בעזרך!
אוהבים מאד מאד.
החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!

בעניין: נפילה אחרי שבועיים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58328

• Ezio
  • חבר קבוע
קודם כל אני ממש שמח ששיתפת אותנו בנפילה שלך. אחד הדברים הכי קשים אחרי נפילה זה לקום,  לצאת מהשנאה העצמית, ולבקש עזרה. מניסיון העבר שלי, כל נפילה שלי רק גרמה לי יותר ניתוק, וגררה עוד נפילות. יכול להיות שאם הייתי ישר ניגש ומבקש עזרה הייתי יכול למנוע הרבה סבל, והרס עצמי. עצם העובדה שפנית פה לפורום אחרי הנפילה, זה כשלעצמו דבר שלא מובן מאליו.
אני מאחל לך שהנפילה הזאת רק תעזור לך להתרומם ולהתחזק, ותמיד לזכור שאת העבר אנחנו לא יכולים לשנות, את העתיד אנחנו לא יכולים לצפות, כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לבקש מאבא שיתן לנו כוח רק להיום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן