ברוכים הבאים, אורח

מכתב לחבר ש.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכתב לחבר ש. 575 צפיות

מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58571

• דבוק בה'
ש. היקר. אני מכיר אותך כבר יותר מ20 שנה.
בעקבות שיחה חשובה עם הספונסר שלך החלטתי לכתוב לך מכתב - מקווה שתקח את הדברים ותשים אותם טוב טוב מול ליבך.

אתה אדם יקר. כן, כמה שישמע מוזר אתה איש טוב שמחפש להיות טוב יותר. מדי פעם יש לך קצת פאשלות, אלוקים שם לך - שלא באשמתך - קצת פגמי אופי שמעוותים לך את כל המציאות האמיתית והטובה שלך, אבל תדע לך ש. היקר, אני מכיר את כל הפרצופים שלך ואתה באמת בנאדם יקר.

כל פעם מחדש אני רואה איך אתה שמח לעשות טובות לאנשים, וכשמספרים לך דברים כאובים אתה ממש שם, מרגיש אותם ואוהב אותם ורק מחפש מה אתה יכול לעזור. אתה אחד שיודע לקחת אחריות, אמיתי, כנה, חברמ'ן.
אתה מאד מכבד הורים למורות שאנשים במצבך היו זורקים את ההורים לכל הרוחות. ויש לך המון המון דברים טובים. דיי כבר עם ההלקאה העצמית הזאת.
אז מה אם כמה ימים רק הנחת תפילין ואמרת ק"ש שמו"ע במקום כל התפילה So what?? אז היית קצת צמא ושתית לפני קידוש והבדלה, או שלא הקפדת על כל החומרות המוזרות שנוהגים בבית שלך בפסח, או יותר מזה, שכל האנשים מסביב תופסים מלאכים בדקות האחרונות של החג ואתה לא מרגיש כלום - אז מה קרה?? כנס קצת לפרופורציות. אלוקים אוהב אותך הרבה יותר ממה שאתה אוהב את עצמך, תאמין לי, שהוא מכפר לך על כל ה''חטאים הנוראים'' האלו שעשית, הוא כ"כ אוהב אותך. למה אתה לוקח את עצמך כ"כ קשה.
תראה איך אלוקים משחרר אותך פעם אחר פעם מכל מיני דברים מוזרים ש(בדמיון שלך) באים אליך, רק תסתכל בצעד הראשון שלך ותשים לב כמה הוא הציל אותך פעם אחר פעם בזמן השימוש, הוא ראה את כל הזוועה שעשית שם ועם כל זה הוא החליט להציל אותך.
קשה לך לקבל את זה. תענה לי ישר - אבל אני בנאדם זוועה. עצלן, כבר כמה ימים שקמתי אחרי 2 בצהרים, מושחת, נצלן, אנוכי בטירוף, ועוד כהנה וכהנה כיד ה' הטובה עליך.
אז דבר ראשון, לא אתה בחרת להיות כזה. סהדי במרומים שהיית מאד רוצה להיות אחרת. אולי אלוקים רוצה אותך ככה, ושמשם תצמח הלאה?

אני שומע אותך אומר כל הזמן לאנשים בתכנית 'אנחנו אנשים טובים'. תגיד, אבל בכנות, אתה מאמין שאתה בנאדם טוב?? אל תענה לי עכשיו, תחשוב על זה, אתה מאמין שאתה טוב?

אני רואה אותך כל הזמן נכנס לבור השחור הזה של 'איזה זבל אני' ומשם המדרון החלקלק של 'אם כבר אז כבר' ורק הורס לעצמך את החיים,

הגיע הזמן שתפנים את זה חזק על לוח לבך. אתה אדם יקר מאד, אדם טוב שהרבה אנשים אוהבים אותו, אפי' ההורים שלך אוהבים אותך מאד. ציפור קטנה לחשה לי שיש בך משהו שאין לאף אחד מהאחים שלך. אני יודע שאתה לא מאמין אבל זה האמת.

ובא נגיד שקרה ופישלת פעם אחת. כן, עם כל הזעזוע קמת בתרליון בצהרים. או שאתה מרגיש כבר כמה שעות בודד ורע לך עם עצמך. האם זאת סיבה להמשיך עם הרוע? אולי תנסה לעשות לעצמך משהו חיובי?

אל תענה לי עכשיו ש.
אני כבר רואה אותך מהנהן בראש וישר חושב כמה שכל מה שנכתב כאן, הכל טוב ויפה, אבל...
תשאיר את ה'אבל' הזה בצד. תחשוב קצת על מה שכתוב כאן ואח"כ תגיב.

רק משהו אחד לסיום, אני מוכן להבטיח לך, אם תתמקד בחיוביות שלך אתה לא תיפול! 

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58572

• דבוק בה'
דבוק בה' - תודה רבה.
קראתי את המכתב שלך והאמת אין לי כ"כ מה לענות לך על זה, אבל ברגשות.. יש לי משהו תקוע שם.. אני לא יכול לקרוא כזה דבר.
אצלי או שאני בשיא האנוכיות והאגו ואני מלך העולם ומי ידמה לי ומי ישווה לי, או שאני מתחת כולם.
ככה אצלי כל החיים, כשיש לי ימים טובים אז אני יותר היי מהיי, אבל כשמשהו הכי קטן נתקע אני מרגיש שחרב עלי עולמי.
לפני כמה שנים נתתי למישהו 'פליק' באוזן והוא שם לב שזה אני.. סתם מעשה קונדס, אבל בגלל שהוא עלה עלי הרגשתי שהאדמה מתחתי רועדת.. ככה אני.
וגם הפוך, לפני כמה חודשים התחלתי לעבוד עם מישהו על איזה פרוייקט קטן. הבנאדם לא חסך בשירות ותישבחות עלי.. היום אני שבוי שם. לא מסוגל שמשהו יתפקשש, יכול להמרח שעות בלי להגיד מילה רק כדי שהוא יבין כמה 'תותח' אני.

בקיצור, אני מפחד מאד לקחת ללב את המכתב שלך, לאיפה אני יגיע עם זה???

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58573

• דבוק בה'
ש. היקר!

לא ביקשתי ממך בכלל להכניס לעצמך עוד גאווה או משהו בסגנון. פשוט כנס לפרופורציות ותסתכל לך עמוק בעיניים.
לפני יומיים הייתה לך מעידה. ובכלל בכל התקופה שהיו לך נפילות ואפי' לפני שהגעת לתכנית בשנים הארוכות והחשוכות האלו, שמת לב מה היה לך שם?
אם היה לך כמה ימים נקיים והעזת רק להסתכל בחצי מבט על מישהי מושכת...גמרנו. הנפילה הייתה עניין של זמן.
למה זה? אתה לא יכול להבין שאתה בנאדם שיש לו עליות וירידות והכל בסדר. אז יום אחד השתעממת ולא מיצית את עצמך. נו אז מה? וגם אם ישבת על מחשב והקלדת כמה מילים של תאווה. אז מה קרה? לכן חייב להמשיך בסבל?
אתה פשוט מכור להלקאה עצמית. יש לך זכוכית מגדלת בראש שאם קמתי קצת מאוחר פלוס שיעמום של איזה שתי שניות - בשבילך היום נגמר ועדיף כמה שיותר להציק לעצמי עוד.. תגיד זה הגיוני?

שוב, לא ביקשתי ממך להכנס לריכוז עצמי חיובי או משהו בסגנון, פשוט כנס לפרופורציה אמיתית. אתה בנאדם טוב עם קצת פגמים. העולם והזמן שבו אתה נמצא הכל בסדר גמור, יש ימים מעולים ויש ימים ושעות קצת פחות. זה הכל.

אוהב אותך - הפיצול החיובי שלך.

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58577

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים אותך ש.
חיבוק גדול
מייד אין יזראל
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58582

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
חמוד. אולי תמשיך?

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58584

ריגשת אותי מאוד דבוק בה'.
וגם מיסטר זימרי מזדהה מאוד עם ש.
תודה רבה משנינו
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58597

תודה רבה!
"לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי"

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58599

תודה.

ככה גם אני, אני צריך הרבה כוח גדול להישאר על קו האמצע, כמעט אין לי אמצע זה או למעלה או למטה, וזה ביחס לכל ההתנהלות שלי כלפי החיים, עצמי, אחרים.

מאחל לך ולי שנזכור תמיד לפנות לכוח הגדול שיתזכר אותנו ששום דבר זה לא באמת כמו שאנחנו חושבים לא לטוב ולא לרע, אלא בין לבין.

בעניין: מכתב לחבר ש. לפני 10 שנים, 5 חודשים #58624

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
יישר כוח. מאוד התחברתי.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן