ברוכים הבאים, אורח

הבנתי את הבעיה הגדולה שלי.....
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הבנתי את הבעיה הגדולה שלי..... 408 צפיות

הבנתי את הבעיה הגדולה שלי..... לפני 10 שנים, 4 חודשים #58912

• rbg
  • חבר ותיק
אתמול שוב נפלתי אחרי שרק החזקתי יומיים האמת בכל הכנות שכבר לא מזיז לי שאני חוטא אני כבר טבוע בחטא הזה למעלה מחמש וחצי שנים אולי אפילו שש ואולי אפילו יותר

אני לא יכול להגיד מתי התחלתי אני מתמודד עם הבעיה הזאת לבד אני רק כתוב בפורום הזה ובטבלה וזהו אני לא מעורב יותר מזה...

האמת שאין לי כבר כח להילחם עם זה אני כבר גמור אני עייף... אבל אני מנסה לזוז מהשכל לא מהרגשות להיות יותר קר כי ככה צריך לעשות כי ככה כתוב... ואני אדם מאמין

אבל שמתי לב לנקודה מאוד חשובה אצלי שאני עצוב הסיכוי ליפול הוא גבוה הנה לדו' אתמול היה לי דייט מאכזב ואני התבאסתי ופיתאום אני מוצא את עצמי משוטט באינטר-חטא (אינטרנט בלעז) סתם.... וגולש לאתרים אסורים למרות שיש לי חסימה והיא טובה בלי עין הרע עדיין יש איזה כמה אתרים שהם לא יודעים צריך לעדכן אותם... 

בקיצור אני רואה שאני מאוכזב הסיכוי ליפול הוא גבוה... אני יגיד לכם יותר מזה  אפילו פיספסתי ערבית בגלל זה וזה לא מזיז לי וזה מפריע לי שלא מפריע לי
יש לי על כל כך הרבה דברים לעבוד לשפר יחסים בין אישים לימודים הרמה התורנית שלי מידות קיצר  וזה מסתעף להרבה דברים ומרוב עצים לא רואים את היער ומתסכל אותי לעבוד על דבר אחד שתיים זה כזה איטי יאאללה אני רוצה כבר להגיע לפיסגה להתעסק בדברים אמתיים לא קישקושים ורק המחשבות האלה מבאסות אותי.... אולי אני צריך מישהו חיצוני שימשוך אותי... אין לי כבר רצון כי אני כבר עייף ונמאס לי...

בעניין: הבנתי את הבעיה הגדולה שלי..... לפני 10 שנים, 4 חודשים #58926

וואו, נגעת בי.
אכן עלית על נקודה חשובה מאוד. כאשר אנחנו עצובים, מבואסים וכו' התאווה מתפרצת. הסיבה לכך פשוטה. אנחנו מתאווים לא בגלל שאנחנו חוטאים. אלה בגלל שאנחהו חולים. בדיוק כמו אלקואוליסט ששותה כאשר עצוב לו או קשה לו להתמודד עם המצב.
חטא זה כאשר אדם בוחר לעבור עבירה מתוך רצון אבל כאשר אנחנו בוחרים לאונן מיתוך תסכול זה לא חטא.

להתמודד עם המחלה שלנו לבד זה בלתי אפשרי. האמן לי, ניסיתי שנים ועשיתי את כל הטעויות האפשריות. הדרך זה ללמוד מאלה שיש להם כבר החלמה ארוכה ואיכותית.

תשמע, בתוכנית הזאת יש הרבה חוכמה של אנשים אם ניסיון. אני מציעה לך להכנס לעניינים ולגלות חיים מלאי אור, תקווה, שפיות, אהבה ושמחה. יש כאן אנשים שהיו במצב הרבה יותר גרועה משלך והיום הם עלו מעלה. שמחים ומאושרים.
הדבר הכי חשוב בתוכנית זה קשר עם חברים, כנות ואמונה בדרך.
אני מציעה לך לשלוח לי מייל ושנדבר. בלי קשר טלפוני לא הייתי מצליח להשאר נקי לתקופות ארוכות.
עוד משהו מאוד מומלץ זה לקרוא את המדריך של שמור עיניך ולהמשיך להכנס לפורום הזה.
אוהב וצריך "רוצה בטוב" aniazmi67@gmail.com

בעניין: הבנתי את הבעיה הגדולה שלי..... לפני 10 שנים, 4 חודשים #58927

סליחה, המייל שלי זה aniazmi76@gmail.com

בעניין: הבנתי את הבעיה הגדולה שלי..... לפני 10 שנים, 4 חודשים #58932

• דבוק בה'
ברוך הבא חבר יקר.

מזדהה עם ההרגשות.
אצטרף לדברי קודמי - תשאר איתנו, יש כאן המון תקווה.

אשמח להיות איתך בקשר.

אוהבים אותך!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן