ברוכים הבאים, אורח

גם זו לטובה - בתכנית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: גם זו לטובה - בתכנית 397 צפיות

גם זו לטובה - בתכנית לפני 10 שנים, 4 חודשים #60029

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי עכשיו קטע בספר הלבן, ואני פשוט רוצה לחלוק איתכם,
בספר הלבן בעמוד 74, יש קטע,
שבהתחלה של התכנית יש הרבה בעיות, שאם הבעיות סביבי יסתדר "הכול יהיה בסדר", אצליח לעשות צעדים, להביא יום נקי, ומפוכח וכו'
זה לא עובד ככה, הבעיות לא מסתדר ביום אחד, "המצוקות והכאב הם הקרקע שבה יכולים הצעדים לנבוט, ולהכות שורש ולשאת פרי בחיינו", ומהבעיות האלו יוצא רק טוב,
כול פעם שאני מרגיש שהחיים גדולים עלי, אני לא מצליח לסחוב את זה עלי, הספונסר עוזר לנו להגיד (אם הספונסר לא אומר את זה איתך, זה בעיה שלך ולא שלו) "אני מודה לקל על הטוב ועל הרע - לכאורה (הרע זה בעיניים שלנו - ולכן זה רק לכאורה), ההכרחיים לצמיחתי. רצונך יעשה ולא רצוני.

אני רוצה לשנן "גם זו לטובה" רק מפה אני יכול לצמוח:

תודה על ההקשבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: גם זו לטובה - בתכנית לפני 10 שנים, 4 חודשים #60033

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
תודה
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: גם זו לטובה - בתכנית לפני 10 שנים, 4 חודשים #60144

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה גולני.

תמשיך להביא לנו תובנות מהספרות.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: גם זו לטובה - בתכנית לפני 10 שנים, 4 חודשים #60166

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תמשיך להביא לנו תובנות מהספרות.

כל התובנות האלו, מגיעים מקשיים של החיים, ולפעמים קשיים שאם לא התכנית הייתי חי צמוד לפסיכיאטר ותרופות,
חברי לא מאמינים שאני לא חי עם כדורים, (אני לא משוגע - אבל יש קשיים - שלא המקום לפרטם)
מתפלל לאלוקים לחיים רגועים ולא סוערים בלב הים, ולהגיע לתובנות מתחזקות בלי הקשיים.

(האמת שיש לי הרבה תובנות שזה מחזק אותי, אבל אני לא יכול להביא אותם פה, כי נראה לי שזה יפגע באנונימיות שלי)
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן