ברוכים הבאים, אורח

ברית הלב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ברית הלב 396 צפיות

ברית הלב לפני 10 שנים, 3 חודשים #60475

ומלתם את עורלת לבבכם.

שנים התעסקתי עם פגם הברית (סליחה ממי שהמשפט הזה מעורר בו דחייה) הייתי עסוק בלפגום ולתקן, התעסקתי בנשמות שהורדתי לעולם בטומאה, או בנשמות שרצחתי, עם הרבה מאוד אשמה ובושה, ההתעסקות סביב הניעה אותי ותדלקה אותי, שברתי ותיקנתי, עזרתי לאלוקים לבנות את העולם, קיימתי פעילות באתר הבנייה האישי שלי, שובר ומתקן, וחוזר חלילה.

בחסד אלוקים כשהגעתי לתוכנית הבנתי שאין יותר צורך לתקן, כי לא שברתי, כי אני חולה, סתם דימיינתי שאני שובר, השתמשתי בפטיש צעצוע, כל הנפילות שלי הם נפילות של בן אדם חולה, ועצם העובדה שאני כאן ועושה את התוכנית אומרת שאני מודה בחוסר אונים הזה, ומוכן לקבל את עצמי ככה, ואני מאשר שזה מה שקרה לי, ואז משהו הוקל לי, יכלתי להוריד את הפטיש הכבד מידי ולהתחיל להתעסק עם המחלה.

אלוקים אוהב ונותן הרבה מתנות, אני מבין היום שפגם הברית האמיתי שלי הוא בלב, "ומלתם את עורלת לבבכם" אני צריך לחבר את הלב שלי לבריאה ולאלוקים, לתת את הלב, לתת מהלב, משם נובעת המחלה שלי, ביום שאני מחבר את הלב לאלוקים ולבריאה שלו, אני יהיה נקי, המחלה שיש לי וגורמת לי להשתמש, תקבל מרפא והחלמה לאותו היום, היא תתרחק ממני, וברגע שאני ישבור את הלב, או ייבש אותו, אני מהר מאוד ימצא את עצמי לא מחובר והרבה משומש.

ומלתם את עורלת לבבכם, רק להיום אני מפסיק להתעסק בפגם הברית ומתחיל להתעסק בפגם הלב.

בהחלמה

בעניין: ברית הלב לפני 10 שנים, 3 חודשים #60486

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
מתחבר לדבריך. מי יתן ונזכה למול את ערלת לבבנו. מאחל לך יום נקי ושמח. יום של גאולה! 
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: ברית הלב לפני 10 שנים, 3 חודשים #60507

• brother
  • דירוג פלטיניום
קשה לי קצת עם מה שכתבת... מצטער, לא מסכים עם הכול.
אני חושב שיש קצת פגם בעניין זה בתוכנית, טרם התעמקתי בשביל לחשוב בדיוק מהו, אולי פשוט איני מבין בנושא זה בתוכנית מספיק בשביל להבין, אך אם אתה הבנת את התוכנית נכון
לי קשה ההבנה הזאת.
הסבר אנסה להביא בהמשך כרגע אין לי כוח.
לילה טוב
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: ברית הלב לפני 10 שנים, 3 חודשים #60526

היי אח יקר
אוהב אותך וזה בסדר ואין פה על מה להסכים.
זה רגשות.
לא באתי לתת חוות דעת, באתי לחלוק מה שאני מרגיש.
הרעיון הוא מבחינתי וככה אני מבין את התוכנית, אחרי החוסר אונים ואחרי החיבור לכוח גדול וכוח עליון, בשביל לשמר את כל זה ולהרגיש את החיבור, בשבילי זה עובד רק על ידי נתינה, נתינה מהלב.
המחלה שלי מחפשת לקחת לקחת, ועובדת עלי גם שם ההכחשה, ולכן הנתינה והעיסוק סביב נותן לי מרפא והחלמה.
מאחל גם לך.

בעניין: ברית הלב לפני 10 שנים, 3 חודשים #60588

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ממש התחברתי לדבריך! תודה רבה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן