ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מאסר 305 צפיות

מאסר לפני 10 שנים, 3 חודשים #60982

• amir717
  • חבר חדש
אני כלאו בתוך הרצונות שלי והנשמה שלי שלי צועקת אבל הרצונות גוברים רוצים פה רוצים שם
מוליכים אותי לאיפה שהם רוצים אולי הם זה אני אולי אני זה הם לא יודע מה אני
מה שבטוח שאני זה שאני והם רוצים להיות אני ואני לא רוצה את זה אז למה אני לא יכול לעצור את זה
ושאני הולך איתו וממלא את הבקשה שלו זה לא ניגמר הוא מכפיל את הבקשות שלו וכמה שאני נותן לו יותר הוא רוצה יותר
אולי הוא נותן לי אני כבר לא יודע מה אני הלכתי לאביוד בתוך עצמי מחפש יצאה מהמאסר הזה להשתחרר לחופשי
רוצה להפסיק אבל לא יכול כי הוא מוליך אותי ה' יעזור שיחזיר בתשובה את כול עם ישראל

בעניין: מאסר לפני 10 שנים, 3 חודשים #61061

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רוצה להתקשר אלי?
בחסד השם מצאתי דרך לצאת מהמאסר.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מאסר לפני 10 שנים, 3 חודשים #61064

• Avtalion
  • חבר ותיק
אוהבים אותך !

מזדהה מאוד עם ההרגשה הזאת של הכליאה של הנשמה בתוך ים של רצונות, מעשים, ואני צועק לעצמי זה לא המקום שלי, אני הרבה יותר טוב מזה, אבל לא יכולתי לעשות כלום, הייתי כלוא.
אבל לא חייב להמשיך לשבת בכלא, מצאתי מנהרה תת קרקעית עם אור גדול בסופה, ריח של חופש ותקווה נושב בה. אמנם יש בה חלקים שנראים מסובכים, מפותלים, חושך מוחלט, או איזה קיר ענק שאין לי מושג איך אעבור אותו... אבל זה שאנשים אחרים עשו את הדרך הזאת ומעודדים אותי מהצד השני ואומרים לי יש סיכוי נותן לי הרבה כח להמשיך לצעוד לכיוון האור.
וכשאני מוכן לעבור בה, ולעשות כל מה שאומרים לי, אני מגלה כוחות חדשים שלא היו בי אף פעם, תקווה שלא האמנתי שיכולה להיות בכלל.
תמשיך להסתובב פה ולשאול שאלות, התשובות יבואו. לי הם הגיעו.
אאחל לך שתמצא פה את מה שאני ועוד הרבה מצאנו פה.
בהחלמה
אוהב
אבטליון
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן