ברוכים הבאים, אורח

החברותא...שיחות טלפוניות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: החברותא...שיחות טלפוניות 391 צפיות

החברותא...שיחות טלפוניות לפני 10 שנים, 2 חודשים #62280

שלום חברים,
אני מעוניים לעלות כאן נושא שכמה חברים חשו בזה לאחרונה.

כמות המשתתפים בשיחות הטלפוניות.

ראשית, אני חייב לציין, כי גם אני לא מהמתמידים הגודלים ופועל פעמים רבות "איך שבא לי" בעניין זה.

לאחרונה, כמה חברים שמים לב שיש "דילול" רציני בכמות המשתתפים בשיחות הטלפוניות. אולי ישנם רבים הנמצאים בשיחה מאחורי הקלעים ולא עולים בפועל לדבר אבל כמות המשתתפים הפעילה הינה מועטה ביותר.

איני כל כך ותיק בתכנית ואולי הוותיקים יוכלו להגיד כי כך זה תמיד...שיש תקופות ...ויש גלים של פעילות בשיחות הטלפוניות.
אני בוודאי לא יודע לשער מה הסיבה שכך הם פני הדברים, האם זה מראה שהמצב מאוד טוב לחברים או שמאוד רע...קטונתי לעשות ניתוחים כאלה.
אני יכול להעיד על עצמי, שהירידה בהשתתפות בשיחות יכולה לנבוע משני מצבים:
1. סבבה לי בחלק מן הימים ואני (דגש על אני!!!) לא מרגיש שאני צריך (שוב דגש על אני) צורך בהחלמה שהשיחות נותנות.
2. המצב ממש דפוק ואין לי חשק בכלל לעלות ולא מבין במה זה יעזור לי (דגש על יעזור לי)

ולכן, אולי כדי לחדד את התועלת הצומחת מהשתתפות בשיחות הללו לא רק מצד המתקשר עצמו אלא גם התועלת שזה נותן לחברים...
לפעמים ההשתפות בשיחה, אפילו אם היא לא פעילה, אתה עולה... מצהיר...אומר שאתה פה...יורד להשתקה...נותנת משהו לשאר החברים לא?

כמובן שסוף כל סוף כל חבר נמצא בשלב כזה או אחר בתהליך ובהחלמה...וכל אחד צריך לעשות מה שטוב עבורו.
לסיום: לא מתחייב לעלות יותר לשיחות ו/או לכתוב בפורום...סתם רציתי להעלות על הכתב משהו שכמה חברים מדברים עליו לאחרונה.

תודה על ההקשבה.

בעניין: החברותא...שיחות טלפוניות לפני 10 שנים, 2 חודשים #62286

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה. חשוב מאוד.
מודה באשמה, הרבה פעמים אני לא עולה כי פשוט לא בא לי. אני בעבודה ואין לי כוח להתאמץ לעלות.
אבל, אני זוכר את הימים היפים של פעם, שכל קבוצה הייתה מונה 30 חברה, שהייתה פעילות. שחבר'ה הרגישו שאם הם לא עלו היום לקבוצה הם לא יסיימו את היום בנקיות.
אז תודה שהעלית את הנושא. גם לא הוא כאב, אם כי אין לי זכות דיבור כי גם אני מזלזל בזה בזמן האחרון.
מקווה באמת להתמיד בזה יותר.
תודה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: החברותא...שיחות טלפוניות לפני 10 שנים, 2 חודשים #62629

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני מרגיש דבר דומה גם בפורום.

בתחילת הדרך שלי כאן,
הרגשתי שיש יותר "אקשן",
שהפורום חי ובועט,
וזה מאוד חיזק אותי.

עכשיו זה פחות ככה.

מה קורה לנו?
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: החברותא...שיחות טלפוניות לפני 10 שנים, 2 חודשים #62640

• הראל12
  • דירוג כסף
לפי דעתי (כמה שאני חדש פה ואין לי באמת זכות להגיב) זה דומה לילד שמקבל צעצוע חדש- בהתחלה מתלהב ולאחר זמן עוזב אותו. אני לא אומר שכל מי שלא משתף הרבה בפורום בטוח עזב את התכנית, אני אומר שכנראה כבר יש הרבה שחיקה, ולא מגיעים הרבה חברים חדשים ש"עושים רעש" כדי לרענן את הפורום ולהחיות אותו.
ואגב, נתון סטטיסטי-ביוני של שנה שעברה היו 500(!) הודעות ותגובות יותר מאשר ביוני של השנה.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: החברותא...שיחות טלפוניות לפני 10 שנים, 2 חודשים #62645

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תודה הראל על הדברים.

אני לא אומר שכל מי שלא משתף הרבה בפורום בטוח עזב את התכנית, אני אומר שכנראה כבר יש הרבה שחיקה, ולא מגיעים הרבה חברים חדשים ש"עושים רעש" כדי לרענן את הפורום ולהחיות אותו.

לפי מיטב הכרתי את הפורום (ואני גם חדש כאן), בדרך כלל לגבי מי שלא משתתף הרבה בפורום יש שתי אפשרויות: א. שהוא עזב את הפורום והתוכנית. ב. שהוא התקדם בתוכנית וכעת עסוק בעיקר בקבוצות חיות ובעבודת ההחלמה. פעמים רבות אני מרגיש שאם הייתי עושה יותר את עבודת הצעדים כראוי, הייתי נמצא כאן הרבה פחות...

לגבי חברים מהסוג השני, יש יחידי סגולה שנשארים, אך הסיבה לכך לדעתי היא יותר כדי לתת מעל גבי במת הפורום ופחות כדי לקבל ממנו (מלבד העובדה שעזרה לאחרים עוזרת להישאר נקיים).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: החברותא...שיחות טלפוניות לפני 10 שנים, 2 חודשים #62657

• הראל12
  • דירוג כסף
אז פתרנו את הבעיה למה אנשים עוזבים את הפורום.
אבל עדין דעתי היא שמה שגורם לפורום לאט לאט להישחק היא חוסר כניסה של חברים חדשים ש"עושים רעש".
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן