ברוכים הבאים, אורח

הפסד נספח להפסד המרכזי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפסד נספח להפסד המרכזי 367 צפיות

הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63223

בתחילה חשבתי שכל ההפסד שלי בהתמכרות לתאוה זה ההתמכרות גרידא, זה שאני מוכרח לאונן, לצפות בסרטים, ולהרגיע את עצמי בגמירה, אבל לאט לאט אני מבין שזה לא ממש רק זה, ההתמכרות בעצם גורמת לי שלא להצליח לשלוט על התאוה שלי, אמנם השורש הוא התאוה המינית הרעה, אבל זה משפיע על שאר התאוות בחיים, הן סקרנות מידע - חדשות, הן אכילה, הן קריאה, והן כל דבר, נהיה מצב נורא ואיום, שכל דבר שעולה במחשבתי שאני רוצה, אני מוכרח באותו רגע להגיע לזה ואיני מסוגל לחכות אפילו שניה אחת, מיד מיד מיד..... הכאב בגילוי הזה עולה מבחנתי עשרת מונים על הכאב של התאוה המרכזית.

מה דעתכם?

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63225

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד,
שה נקרא "איבדנו שליטה על חיינו"
הרגע ועכשיו,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63227

איבדנו שליטה......
שני מילים הרות אסון, כואבות, אבל סוג של נצנוץ שבקצה החושך!!!!

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63234

מזדהה. יש לי כל כך הרבה אובססיות בחיים. ובכל אחת מהן אני צריך למלא אותה כאן ועכשיו ומיד, ולא מבין מדוע אחרים לא מתחשבים בי. הם לא רואים שאני רעב? והראש מתמלא בפנטזיות איזה נחמד יהיה כשהאובססיה תתגשם - אבל ברגע שהיא מתגשמת אני מרגיש מרוקן ומהר מאוד עובר לאובססיה הבאה.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63239

ב ד י ו ק  ככה, כואב לי הדבר הזה, מה עושים?

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63242

קודם כל לקבל את עצמי שאני כזה. שיש לי באג במערכת שגורם לי אובססיות. להודות בזה. אין לי שום דבר לעשות נגד זה, כי כשזה קורה אני ממש מרגיש שזה "אני" ואני לא יכול להילחם בעצמי. אם אני אנצח, אז עצמי יפסיד...
ולעשות תכנית. אי אפשר להחלים באובססיביות. לצפות שההחלמה תבוא עכשיו ומיד. זו דרך ארוכה, שמוכרחים לחגוג בה הרבה אירועים חיוביים קטנים, ויהיו בה גם מהמורות. אבל זו הדרך היחידה. האם אתה יכול להרשות לעצמך את המשך החיים הנוכחיים? אם לא - צא לדרך.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63245

צריך להבין ולהפנים, שככה לא שייך!!!

כי הלא פשוט שככה לא שייך.

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63249

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אייך מבינים ומפנימים את זאת,
כתבת היום,

זה עיקר הבעיה, זה כואב מתסכל, מוציא מהדעת, אבל...עוברות כמה שעות, והכל נשכח!!!!!

תמשיך להיות פה, תנסה להתחבר לחברים דרך הטלפון, ולאט לאט מתחילים להפנים,
תמשיך לבוא
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: הפסד נספח להפסד המרכזי לפני 10 שנים, 1 חודש #63251

תודה רבה - אעשה זאת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן