ברוכים הבאים, אורח

למה זה כל כך קשה ?????
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה זה כל כך קשה ????? 341 צפיות

למה זה כל כך קשה ????? לפני 10 שנים #64183

• avi408
  • דירוג כסף
למה זה כל כך קשה כשמחקתי את הצט שהביא אותי לאבדון?  למה זה קשה כל כך כשמחקתי את כל אותם תמונות? למה כששמתי חסימה בכיתי כמו תינוק? למה למה למה?
מי ייתן והקרבן שהקרבתי להשם יעזור לי בהמשך הדרך
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים על ידי .

בעניין: למה זה כל כך קשה ????? לפני 10 שנים #64185

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים אותך אבי
אני אגיד לך למה זה כל כך קשה
כי שאני עושה טובה למישהו ומקריב את הדברים שאני הכי אוהב בשבילו, זו באמת באסה אמיתית
אבל שאני מבין שאני לא עושה טובה לאף אחד, שאני הוא זה שסבל מהשימוש לא אלוהים, לא המלאכים, ואפילו לא אשתי וילדי.
אני מרגיש שחרור, מהכבלים,  מעבדות,
משוב ושוב לנסות להתמלא ממה שמרוקן אותי.
זו אחת מהרגשות הכי טובות שחשתי בימי חיי.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: למה זה כל כך קשה ????? לפני 10 שנים #64199

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ועדיין, זה מאוד קשה ולפעמים כואב. הסיבה היא כי אני מכור לכך והויתור הוא תמיד קשה, גם כאשר מדובר על דברים שהתוצאה שלהם היא טובה ובריאה.

לא צריך ללכת רחוק ולדבר על התמכרויות, מספיק להתבונן במה שאנחנו אוכלים ובמה שאנחנו עושים עם עצמנו. הרי ברור שיותר טוב ובריא לאכול חסה ונבטים, אבל בכל זאת אנחנו מעדיפים שוקולד וגלידה. למה? כי אנחנו מעדיפים את ההנאה הרגעית במקום לעשות את מה שטוב לנו.

בעולם יש יותר ויותר מודעות לחשיבות של מזון בריא ולפעילות גופנית, אבל זה עומד בסתירה גמורה לאחוזים של האנשים שמעלים משקל ומפתחים הפרעות אכילה. אנחנו יודעים הכל מצוין - אבל עושים ההיפך מכך. כל המחקרים וכל זרם המידע באינטרנט ובדרכים אחרות עדיין לא מצליח לגרום לנו לזוז מהכורסא ולהתחיל לעשות פעילות, וגם לא לוותר על כל הזבל שאנחנו דוחפים לעצמנו לתוך הגוף.

אז בספר הלבן יש משפט כזה שאומר ש"ידע הוא לא כח עבורנו - גם לא הידע הנכון", ומסתבר שאפשר לקחת את זה עוד שלב קדימה ולראות שלא רק שהידע הוא לא כח עבורנו, אלא גם מה שטוב לנו באמת הוא עדיין לא כח עבורנו, ולכן הויתור תמיד יכאב, ולבחור בחסה במקום בשוקולד זה תמיד יהיה קשה, וכמובן להפסיק את השימוש בתאווה זה לא משהו קל ונעים, למרות שהתוצאות מכך הן לחלוטין לטובתנו.

יותר מידי שנים התרגלנו לעשות רק מה שעושה לנו טוב כאן ועכשיו, ולא להתחשב בכלל בהשלכות של זה ובשאלה מה באמת טוב לנו, אז כעת יש לנו עבודה רבה להחזיר את הגלגל אחורה. לוקח זמן עד שאנחנו מתחילים להינות באמת מעצם העשיה גם כשהיא לא נוחה, כיון שאנחנו רוכשים אמון בתהליך שבו מה שחשוב זה לעשות את הדבר הנכון, ולא רק את מה שכיף.

לכן, אם אנחנו מחפשים שחרור, אנחנו חייבים להיות מוכנים לעבור גם זמנים קשים וכאב, ולא לצפות שהתהליך יהיה כולו קל וחלק. ויתור - כל ויתור - כרוך בקושי, וכאשר מדובר על הויתור שלנו זה יכול להיות אפילו קשה יותר. אבל מה שחשוב זה שבסופו של דבר זה ישתלם לנו ובגדול.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: למה זה כל כך קשה ????? לפני 10 שנים #64385

מסתבר שאתה בדרך הנכונה, חבר.
ה' יהיה איתך

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן