ברוכים הבאים, אורח

הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע !
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! 375 צפיות

הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! לפני 10 שנים #64303

• avi408
  • דירוג כסף
מוצאי שבת הוא הזמן הכי קשה בשבילי .אין לי סיבה מובהקת למה זה ככה אולי בגלל הלחץ של שבת או בגלל שפשוט התרגלתי שזה הזמן שאני עושה את הנזק הכי גדול לעצמי אבל הערב הייתי בטוח!!!!!!! שזה יהיה אותו הדבר .המפתחות כבר היו ביד וכולי מוכן כמעט שנכנסתי לטייס האוטומטי לעשות את מה שאני רוצה לעשות את מה שאני אוהב לעשות את מה שייתן לי את ההרגשה הטובה לכמה דקות אבל גם ייתן לי את הריגשי אשמה את ההרגשה המוכרת של זבל מזופט .
לפחות היה לי את הכח לומר לעצמי רק תתקשר לספונסר לא יקרה כלום הרי תמיד תוכל לעשות אח"כ מה שתרצה .התקשרתי והוא ניסה לעצור אותי ואת האמת לא כ"כ הצליח שהרי הייתי באטרף בסוף השיחה הוא אמר לי אתה צריך להתקשר לחימשה אנשים אמרתי לו אין סיכוי וכך סיימנו את השיחה .אני רוצה לומר שפשוט חשבתי שהוא משוגע מה זה יעזור אם אני אדבר עם אנשים ,מה אני יאמר להם ,ובעצם למה להתקשר תן לי ליהנות!!! התקשרתי לראשון ולעוד אחד ולעוד ולעוד עד שהגעתי לחמישי וזה מוזר שאם הייתי בטוח שאני נופל עדיין לא נפלתי !!!!
שמעתי אנשים מדהימים שעובדים על עצמם,ראיתי אנשים שמוכנים לעצור הכל לעזור לאדם שפגשו פעם אחת או לא פגשו בכלל ואני לא לבד!!הבנתי שאולי אלוקים בכל זאת נתן לי את הכח להלילה ולגבי מחר נראה היא יכולה לחכות !
תודה לך ספונסר משגוע שלי!
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים על ידי .

בעניין: הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! לפני 10 שנים #64305

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אני המשוגע. שאני מאמין לנס שהיה לך 

תמשיך לבוא. יקרו דברים טובים.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! לפני 10 שנים #64307

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על הכנות,
הספונסר שלי יותר משוגע, ובנוסף לזה אני מסתכל על זה כעונש,
בהתחלה של דרכי הוא "העניש" אותי, להתקשר ל 10 חברים,
והרגשתי שאני הולך למות, אבל תאמין לי אני מחכה ומתגעגע לספונסר שיעניש אותי היום,
תמשיך לבוא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! לפני 10 שנים #64310

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
הספונסר שלי יותר משוגע, הוא אשכרה מאמין בי  :
סתם, אוהבים. בזכותו יותר קל לי להאמין בעצמי.

שמח שנשארת נקי. תמשיך לבוא.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! לפני 10 שנים #64320

• הראל12
  • דירוג כסף
באחד מהספרים הבסיסיים באמת כתוב שהתאווה היא כמו ילד קטן- אם אתה ״מלשין״ עליה, היא ישר בורחת.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! לפני 10 שנים #64352

באחד מהספרים הבסיסיים באמת כתוב שהתאווה היא כמו ילד קטן- אם אתה ״מלשין״ עליה, היא ישר בורחת.

ענק.

ולענינינו, מה שקרה לך זה נס ענק.
זה רק מחדד לי שבאובססיות שלי אני חייב לשמוע לספונסר.
פעם מרוב תסכול וכמוצא אחרון אחרי שכבר הבנתי שאין לי סיכוי חיכיתי שעה שיתחמם המים ואוכל להתרחץ במים רותחים בהכוונת הספונסר.
אין מה לעשות לפעמים המוח שלי שרוף ואני חייב לפעול כרובוט
תודה על השיתוף

בעניין: הספונסר שלי משוגע ?או שאני המשוגע ! לפני 10 שנים #64390

ממש תודה על זה. פלא שזה עובד. הראש שלי גם סיפר שמה יעזור טלפון, ראבק, ובכלל, אני לא לפני הנפילה, אני בעיצומה, אז למה לא לסיים, לעשות ריסט, ולחזור לשגרה, ואלוקים נתן נכונות, ומצאתי את עצמי מרים ומרים ומרים, ומשתחרר ומשתחרר ומשתחרר, ואסירות תודה רק להיום נקי מאז

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן