ברוכים הבאים, אורח

האם תמיד אני חייב לברוח??????.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם תמיד אני חייב לברוח??????. 406 צפיות

האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65095

הצלחתי לשמור לפני ראש השנהה 12או 14 יום איך בנאדם כמוני הצליח פשוט ברח כול הזמן תמיד היה עם עוד אנשים התעסק בהרבה דברים עד שכביכול לא היה לו זמן לתאווה ..
אבל מה לעשות שיש חופשות ויש מקרים שאין לך הרבה תעסוקה אז מה אני עושה מעסיק את עצמי ככה כול החיים בורח מעצמי זה מתסכל אותי שאני לא יכול לשמור על הברית אלא אם כן אני בורח מהבית פחדתי לצאת לחופש הזה וצדקתי 2 נפילות עד כה בעשרת ימי תשובה
יש לי חברים פחות דתיים ממני והם חוטאים הרבה יותר ממני אבל מה הם לא מרגישים רע עם זה כמוני אולי אני סתם מתוסכל כרגע אבל אני לא יכול לברוח כול החיים ממה שאני אני בנאדם עם תאוות יכול להיות כמו כולם אז למה אני צריך להרגיש כאילו זה מחרב לי את החיים??? והשאלה העיקרית שלי האם אני חייב לברוח כול החיים אני לא יכול להיות לבד עם עצמי ולא לחטוא??

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65114

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים החוזרים,
אתה נמצא איתנו המון זמן, ואני מאמין שהגיל גם מתבגר, והחיים עוברים,
המחלה לא קשורה לדת, ניסתי להתפלל, ולהתפלל, קברות צדיקים וכו',
כן, השם עזר לי, שהגעתי לפה, והיום אני יודע שזה מחלה בשבילי, ויש לי דרך 12 הצעדים להיות נקי,
אל תברח שוב, אולי הגיע זמן גאולתך...........
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65119

אני לא ילד כמובן והלוואי שהגיע זמן גאולתי הלוואי.. תודה על העידוד!!
רק רציתי באמת לענות לי על זה אם אני תמיד חייב לברוח להעסיק את עצמי ככה כול החיים בשביל לשמור על הברית?? זה הדרך ??

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65121

לברוח עוזר לך?
אז ישך פתרון.
לי זה לא עזר.
שהפסקתי לברוח. שהפסקתי להילחם. השתחררתי.
ההחלמה

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65124

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אם אני תמיד חייב לברוח להעסיק את עצמי ככה כול החיים בשביל לשמור על הברית?? זה הדרך ??

להיום, אני פה, האם זה לכל החיים, לא יודע,
בהתחלה דרכי הסתבכתי אם זה, וזה לא עזר לי להביא יום נקי,
להיום אני עושה פעולות, קבוצות, צעדים,
תאמין לי אני גם רוצה לדעת שתוך שנה אני כבר יהיה בסדר גמור, ובגלל זה יש תפילה השלווה, "תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65488

אוהבים אחי, אני אמשיך לברוח כל עוד אאמין שרודפים אחרי
ברגע שאני אאמין וגם אתחבר לאלוהים, לא אהיה עסוק במרדפים ובבדיקות נונסטופ אם יש חסימות או אין אם מותר לי או לא, אני אתעסק במה שטוב לי ומה שממלא אותי על אמת
מתפלל לנכונות

וקיפאון

נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65499

• kol
  • חבר ותיק
חבר יקר הבריחה זה חלק מהמחלה שלנו .
אנחנו בחרנו לברוח ומצאנו את התאווה ומאז אנחנו בורחים לתאווה וכעת מנסים לברוח ממנה.
רק שיש בעיה קטנה שהתאווה מאש ואני בשר דם.
אז היחיד שיכול להציל מהאש זה מי שברא אותה וזהו הכח העליון שאנו מאמינים בו שרק הוא יכול להשאיר אותנו נקיים.
מה שנדרש מאיתנו זה דווקא "להפסיק לברוח" לעצור! להרים ידיים ו..."להיכנע" זה כל הסוד. להיכנע ולתת לכח העליון לטפל באש התאווה.
מאחל לך המון הצלחה. אתה במקום הנכון .
אז מספיק לברוח...
התאווה מאש ואני בשר ודם,
רק מי שיצר את האש יכול עליה...

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65504

קול- מה זאת אומרת להיכנע איך זה מתבטא במעשים?  הבנתי את ההגיון ואת המסר שהעברת בהודעה אבל בפרקטי בחיי היומיום במה אני יכול להילחם בתאווה למיטב הבנתי עד עכשיו זה בעצם לברוח (להשים חסמים על האינטרנט  להימנע מסמארטפון  לא להיות לבד או משועמם  .לצאת ריצה ) ??

בעניין: האם תמיד אני חייב לברוח??????. לפני 9 שנים, 11 חודשים #65511

• kol
  • חבר ותיק
גם לי היה קשה להבין בהתחלה מה ואיך אבל עם הזמן אני מבין יותר ויותר...
חשוב מאד להגיע לקבוצות זה מאד מאד עוזר כמו כן ספרות וספונסר שינחה בדרך להחלמה.
בגדול הכניעה זה פעולה שנעשית ע"י שיתוף של חברים בטלפון ובקבוצות עד שזה נעשה חלק ממך...
פשוט אני אומר בפה שאני נכנע ואני לא נלחם מול התאווה כי אין לי סיכוי ורק כח עליון יכול לעזור לי..
התאווה מאש ואני בשר ודם,
רק מי שיצר את האש יכול עליה...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן