ברוכים הבאים, אורח

שאלה הלכתית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה הלכתית 377 צפיות

שאלה הלכתית לפני 9 שנים, 11 חודשים #65373

הדרך היחידה שבה אני שומר על עצמי מהחטא ומהעצבות שבאה בעקבותיו היא שאני מעסיק  את עצמי בכול מיני עניינים עכשיו לרגל החג אני בחופש כמובן ובתור סטודנט דווקא יש לי עיסוקים- הלימודים  רק שאאלץ כנראה לכתוב בחול המועד אם אני באמת רוצה ללמוד כול דרך אחרת של לימוד בלא כתיבה תגרור אותי למטה ואני מכיר את עצמי מספיק טוב ,מה דעתכם חברים באמת אני מחפש תשובה עניינית לכתוב וללמוד בחול המועד או שלא??

בעניין: שאלה הלכתית לפני 9 שנים, 11 חודשים #65376

• kol
  • חבר ותיק
חבר יקר,
אתה כותב בתחילת דבריך שאתה נשמר מן החטא , ואתה מבקש תשובה אז ניראה לי שלא תימצא פה את מבוקש ך
מהסיבה הפשוטה שפה זה פורום לחולים ולא חוטאים ומ שכך לא ניראה לי שמישהו פה יוכל לענות לך כי אין פה חוטאים בכלל אלא רק חולים ואלרגניים לתאווה ,
בכל מקרה מי שחולה לעניות  דעתי מותר לו להעסיק עצמו בחול המועד בלימוד וכתיבה לצורך רפואתו.
הדברים נכתבו על דעתי האישית בלבד...
אוהבים , חג שמח ושלו..
התאווה מאש ואני בשר ודם,
רק מי שיצר את האש יכול עליה...

בעניין: שאלה הלכתית לפני 9 שנים, 11 חודשים #65378

קול אני בנאדם חולה בתאווה הזאת מנסה להפסיק בכול דרך אפשרית שלא לחטוא קיבלתי את הצעתך ועוד הצעות שכנראה מתברר שעדיף לכתוב בחול המועד מאשר לעשות דברים שאני לא רוצה לעשות
חג שמח וכשר לכולם!!..

בעניין: שאלה הלכתית לפני 9 שנים, 11 חודשים #65381

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם זה יביא לך יום נקי, מותר לך "וחייב" לכתוב,
אבל קבל את עצמך ברוגע, קבלה היא המפתח לנקיות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שאלה הלכתית לפני 9 שנים, 11 חודשים #65481

חיי הנפש שלי הם דבר האבד לגמרי.
ומזדהה. אם אני לא עושה משהו אני מחליק לאט למקומוות הישנים, אבל מה, אני לא מסכים להודות ולוותר ולהתחיל להעסיק את עצמי, רק מסתובב סביב עצמי. מתפלל לנכונות

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן