ברוכים הבאים, אורח

שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור 471 צפיות

שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65611

1- צרה מספר אחת, הרצון להשתמש בכל פעם שאני משתין, רחמנא... למה? כל פעם שבא לי להשתין אני לרוב מתאפק אבל בסופו של דבר עושה את החטא ואחר כך הולך להשתין, גם אחרי השרותים לפעמים אני חוטא כי זה כבר גרם לי לגרוי.
2- יש לי במקום כמו פצעים. בגיל צעיר כשהייתי אצל רופא התביישתי מאוד ומכיוון שהוא לא הצליח לראות כלום בעיין הוא סילק אותי בטענה שהכל בסדר.
רבות טענתי שזה מציק לי, ועכשיו כשהתרגלתי לחטוא רבות אני כבר לא יודע אם זה בגלל זה או שסתם המצאתי את זה כדי להצדיק את המעשים שלי (נ.ב: סתם להפלות את עצמי עוד יותר, ניסיתי לחתוך את זה עם סכין, ספריים, שייפתי, ניסיתי למעוך עם פינצטה)
3- פגם האינטרנט, המחשב והשיעמום, תכלס אין לי מה לעשות בחיים ואם יש משום מה זה תמיד נדחה לאחר כך, בשל רצון להתבטל ולהיות מול המחשב והפלאפו, יש לי סמסונג גלקסי נוט2 ואני מאוד מעוניין למכור אותו (ראיתי שעכשיו מוכרים אותו בגג 1400ש"ח = וזה עצוב כי קניתי אותו ב 3200 -אבל זה לא לעניין) אין לי פשוט פלאפון כשר חלופי (בארץ בכל חנות מוכרים אותם בכמה מאות שקלים ולחכות לישן יד שניה מהאנטרנט לוקח זמן. באתר עצמו של יד2 לא קונה כי אין לי כוח לאתר איפה הבן אדם גר ולהגיע אליו, אין לי אותו ואני רואה בזה סיפור שלם), המחשב כרגע בלי תוכנות חסימה, הם מאוד שיבשו לי את העבודה מול המחשב (אני כן רוצה YUTUBE RUTUBE אתרים להורדה ב TURRENT וגוגל)
הקטע של רק דקה אסתכל ואחר כך יחזור לשגרה פשוט הורג אותי... רק דקה אסתכל, אסתכל עוד קצת... עוד 20 דקות, עד שעה שש בול, אתחיל ללמוד, רק אגע מאט במקביל... לא נוראה אהנה אבל לא אחטא ... אגיע לנקודת האל-חזור ואז אקח את עצמי בידיים בול בשעה שקבעתי ואז אפסיק לצמיטות... לא עוזר... מגיע לנפילה, מרגיש עייף תשוש, מבזבז שעה רק על לאכול משהו, סוף כל סוף להתפנות, להרהר בתשובה, מרגיש חלש ולא מרוכז, מרגיש שבזבזתי את היום לחינם.

בקיצר הפסדתי.
מה עכשיו?

ערכתי. בבקשה לא להשתמש בתיאורים לא הולמים

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65617

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מהכותרת אני מבין שאתה לא יכול לעזור לעצמך.
האם אתה חש זאת בוודאות?

אם כן, האם יש מישהו חזק ממך,
שיוכל להשתלט על המערכת הקלוקלת,
ולהשאיר אותך נקי?

אני מכיר אחד כזה,
עוד לא ממש היכרות אישית,
אבל הוא שומר אותי נקי
כבר 249 ימים.
בשבילי זה ממש המון.
כמעט עשרים שנה שלא זכיתי לכך.

אם אתה גם רוצה שישמור עליך נקי,
אתה מוזמן להצטרף.

אותו "אחד" הוא ממש נחמד
הוא עוזר לכל מי שבאמת מעוניין.
בחינם.
אין תשלומים שצריך לשלם,
וגם לא צריך להקשיב להרצאות.

אם אתה רוצה פרטים נוספים,
אשמח שתפנה אלי, כאן או בפרטי.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65618

• kol
  • חבר ותיק
יש בך כנות שזה דבר מאד חשוב להחלמה אז קדימה כנס לענינים...
לא צריך הרבה. את העיקר עושה אלוקים...
מצטרף לקודמי ומוכן גם לעזור רק תושיט יד
בהצלחה. אוהבים אותך פה.
התאווה מאש ואני בשר ודם,
רק מי שיצר את האש יכול עליה...

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65765

אוהבים.
מזדהה עם המבוכה. יש כאן הרבה חרים, עם סיפורים וקורות חיים שונים, שהמכנה המשותף שלהם הוא ההתמכרות, וגם הדרך החוצה ממנה.
יש כאן פתרון. החלמה. ותקווה. מציע לך להסתובב כאןבפורום, לתקשר עם חברים, לבקש ספרת, ולהתחיל לעלות על דרך

וקיפאון

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65777

• מייק
  • דירוג כסף
הי חבר יקר הגעת בדיוק למקום הנכון!

לפני שהגעתי לכאן הייתי בטוח שיש לי המון בעיות בחיים, פרנסה, זוגיות, תקשורת עם אנשים, ביטחון עצמי, ותאווה.

הייתי בטוח שהתאווה היא רק עוד אחת משלל בעיותי הרבות.

אט אט הבנתי והפנמתי שהבעיות הרבות שלי הם כולם ללא יוצא מן הכלל תוצאה ישירה של התאווה.

בהתחלה כשאמרו לי את זה לא האמנתי וגם לא הבנתי את הקשר, היום אני רואה איך אחרי כל יום של החלמה ושל ניקיון, גם שאר הבעיות שלי מתחילות להסתדר.

זכיתי להכיר כאן את אבא שלי מחדש, מאחל לך המון החלמה.

באהבה.

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65778

-לגבי "יש בך כנות"
אז אין בי כנות, אם הייתי כנא עם עצמי תמיד, לא הייתי חוטא
אם היה לי כנות לא הייתי מרגיש נבוך ומפחד מהמעשה ומהאנשים שסביבי אחריו (אני מפחד שאף אחד בסביבה שלי אפילו יחשוד חז-ושלום)
לא נראה לי שכנות זה מה שיכול לתאר אותי, מחילה שלא אמרתי זאת.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65790

• kol
  • חבר ותיק
בכל מקרה לפחות פה אתה משתף בכנות
וזה המקום שצריך את זה ותפסיק להשתמש
בביטוי חוטא כי פה זה לא מקום לחוטאים
אלא לחולים ואם תפנים את זה ותבין ותודה
שאתה חסר אונים לגמרי מול התאווה ורק מישהו
גדול ממך (אלוקים) יכול להשאיר אותך נקי ושפוי
אז תדע שהתחלתה דרך של החלמה מהמחלה
הארורה הזאת שהורסת אותי ואותך ואת כל מי שפה
ולא פה.
אז מאחל לך ולי ולכולנו המון הצלחה בדרך וש ניכנע
באמת מול המחלה הזו וניתן לאלוקים לעשות את שלו.
אוהבים..
התאווה מאש ואני בשר ודם,
רק מי שיצר את האש יכול עליה...

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65842

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - legopart היקר!
אחד הקשיים הגדולים שלנו זה שאנחנו לא מקבלים את עצמנו!  :-[
ההתחלה של התוכנית היא שנקבל את עצמנו  :-\
עם הפגמים שלנו, רק אז לאט לאט תאיר לנו הדרך,
איך לצאת אל האור המיוחל...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65877

טוב!
מאיפה מאיפה להתחיל?, מה עלי לעשות?\ להגיע אליכם? להקשיב לקבוצה בטלפון?, להתקשר לאחד מכם?
איפה נתחילה?
אני צריך יותר תודעה, אני נכשל כי אני לא מבין מספיק עד כמה זה חשוב ואין לי תמיכה בדרך שאני הולך בה.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

בעניין: שוב נכשל ושוב נכשל - למי שיש את היכולות לעזור לפני 9 שנים, 11 חודשים #65900

אם יש לך אפשרות להצטרף לקבוצה חיה - זה הטוב ביותר. פרטים אצלי באישי.
אם אתה מהסס עדיין, לך על קבוצה טלפונית
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן